The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 14 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי Ymac

אני מכירה את החורים הללו. העניין הוא שברגע שמרכיבים את ה- אליהם בצורה הרגילה לא ניתן להוציאו ללא פירוק הלוח קודם. לכן, אם ניתן להרכיבו לשם בצורה קצת יותר מתוחכמת (ועדיין סבירה מבחינת השקעת כסף וזמן) הייתי מעדיפה לעשות זאת.

בכל מקרה, עדי כתב בשירשור

אגב, מצאתי פתרון לחיבור של כונן 2.5 מאחורי הלוח-אם. אני הולך להכין לי שתי מסילות כאלה עם חורים שדרכם אחבר את המסילות למארז ועל המסילות בצדדים אקדח עוד שני חורים ואתפוס את הכונן מהצדדים. ככה לא צריך לפרק את הלוח-אם במקרה שחייבים לפרק את הכונן. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשתמש בדבק דו צדדי רגיל שקונים בחנות (קל להסרה אבל מחזיק דברים בגודל הזה בלי בעיה)

או להשתמש בפתרונות לתליית פוסטרים (החומר הכחול/לבן שנראה כמו מסטיק שקל להסרה בלי לכלוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשתמש בדבק דו צדדי רגיל שקונים בחנות (קל להסרה אבל מחזיק דברים בגודל הזה בלי בעיה)

או להשתמש בפתרונות לתליית פוסטרים (החומר הכחול/לבן שנראה כמו מסטיק שקל להסרה בלי לכלוך)

אפשרויות :xyxthumbs:

אבל אין כמו כמה ברגים בשביל השט הנפשי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Ymac

אני מכירה את החורים הללו. העניין הוא שברגע שמרכיבים את ה- אליהם בצורה הרגילה לא ניתן להוציאו ללא פירוק הלוח קודם. לכן, אם ניתן להרכיבו לשם בצורה קצת יותר מתוחכמת (ועדיין סבירה מבחינת השקעת כסף וזמן) הייתי מעדיפה לעשות זאת.

בכל מקרה, עדי כתב בשירשור

לא שמתי לב, אם באמת צריך להסיר את לוח האם אז מקומות שכאלו די מיותרים (אלא אם זה מחשב למישהו שלא מתעסק איתו יותר מדי).

אני ממליץ לעדי להסתכל על הפתרון של ה-TJ-11 של סילברסטון, יש לו חורים בחלק האחורי של מפרצי ה-5.25 (ל-TJ יש 9 לך יש 2 אז אפשר גם מאחורי הלוח) שעליהם מרכיבים מעין חצי מגירות עם תופסנים (יש מקום לברגים) שמחזיקים SSDים. הוא יכול להכיל בדרך הזו 4 בלי להזכיר את ששת מפרצי ההוט סוופ בחלקו התחתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלגלים אחלה, המון קונים אותם למארזים אחרים.

ממליץ על הגרסה החדשה, שהגומי על הגלגל הוא בצורת ORING ולא פס גומי רחב שצריך להלביש על הגלגל, הוא נוטה לצאת.

בנוגע לברגים, אין בעיה להשיג את המידה, אבל האיכות של נילס עולה על אלו שניתן להשיג בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אפשר לחבר לחורים של מאחורי הלוח איזה L BRACKET ואז להבריג את הSSD מהצד? פשוט, לא דורש יותר מדי חומרים וגם ולא מצריך פירוק של לוח במידה ומחליפים . רק לוודא שהL BRACKET הזה בולט לכיוון הדלת פחות מ2 ס"מ. ככה לא יפריע לדלת להסגר. זה רק רעיון טיוטא ::)

סתם BRACKET לדוגמא, אפשר לקנות כזה, למדוד ולקדוח לבד היכן שצריך ללא כל בעיה

The-L-Bracket-for-Norrow-Door-280KG-.jpg

על אותו עיקרון אפשר לבנות תושבת דומה גם למארזים ללא הכנה לSSD כמו שיש בR4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלגלים אחלה, המון קונים אותם למארזים אחרים.

ממליץ על הגרסה החדשה, שהגומי על הגלגל הוא בצורת ORING ולא פס גומי רחב שצריך להלביש על הגלגל, הוא נוטה לצאת.

בנוגע לברגים, אין בעיה להשיג את המידה, אבל האיכות של נילס עולה על אלו שניתן להשיג בארץ.

הוא לא המציא את הגלגל (יותר נכון את הבורג) מחדש, אתה יודע. הוא פשוט בחר את הבורג שהולך הכי יפה. :)

הנה הבורג שרכשתי ב"בית הבורג" (אמרתי מקודם שאשים תמונה). המוכר רק הראתי לו תמונה מהאתר של נילס והוא כבר ידע מה להביא:

6FJeO.jpg

לשם השוואה:

dMcNv.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...