The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 17 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אחסוך במילים עדי, המארז מדהים. קלות הבנייה, היופי המודולריות.

אם תמונה אחת שווה 1000 מילים, אז כמה שוות 24? (24,000 אבל די להתחכם):

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.500577639952615.117606.100000011519031&type=1&l=c03ad13d06

(פייסבוק הייתה האפשרות הכי נוחה להעלות רבות)

ועדי, אתה מתכנן בקירור המים מיכל צינור או במפרצי 5.25? אם מיכל צינור, אני צריך שתגיד (כשתרכיב) איך זה נכנס. כי גם לי יש תכניות ^-^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב IMGUR שזה אחלה אתר. נדמה לי שזה הטרנד האחרון באתרי של . :)

בנית אותו מאד יפה!

קבל טיפ, כדי להקל על עצמך בפירוק המאוורר ככה מדי פעם בשביל ניקיון וגם בשביל נוחות הרכבה משופרת:

קח כמה ברגי M3 כמו אלה שמתחברים ללוח אם, חבר קודם את הרדיאטור למארז באמצעות הברגים הללו ואז חבר את המאוורר מצידו השני עם הברגים הארוכים שקיבלת עם הקירור.

ככה הרדיאטור מקובע למארז ושרוצים אפשר בקלות יחסית לפרק רק את המאוורר מבלי לפרק יחד איתו את הרדיאטור. מאד מאד נוח וגם רואים את המאוורר.

mkOWk.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ברגי M3 באורך המתאים, הקירור מגיע מהאריזה לתצורת PULL אז מגיעים רק ברגים "למאוורר" גדולים ומגושמים (אבל חזקים להפליא)

אני מתכנן לרכוש מאוורר נוסף לפוש-פול ורק אז אני אזיז תתחת שלי לקנות ברגים (בית הבורג אמרת?).

את הקירור מים הרציני יקח לי זמן לקנות, נתקע לי AR.DRONE ארור במכס והחולרות האלה כבר גרמו להוצאות להיות כפולות. מה שמונע ממני לרכוש ברגע זה.

אם ארכוש כנראה אלך על קיט רייסטורם עם EX280\420 ואוסיף בלוק RAZOR לכרטיס הגרפי. הייתי מת לקנות חלקים של EK וביטספוור אבל המחיר... :nixweiss:

לגבי הבניה, כן שרפתי שעתיים ושתי אצבעות בשביל הסידור כבלים הזה. אבל ITS WORTH IT..(סליחה שאני כותב בקאפס פשוט אני עצלן מכדי להעביר לאנגלית)

אני אשקיע בסליבינג (MDPC) ברגע שאמצא דיל על ספק מודולרי (המטרה היא קורסאיר HX או AX או סיסוניק X). וכמובן, אפתח לוג משלי (התנחלתי מספיק בשלך ;D )

ד.א, אני לא מאמין, המחשב רץ רק כמה שעות וכבר יש שכבת אבק על הפילטרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי בבעיה הגדולה היחידה שלי במהלך ההרכבה. רציתי לשאול אם גם אתה חווית אותה:

הספק כוח שלי, הכנסתי אותו פנימה והוא פשוט לא מתיישר עם החורים, הכאילו גבוה מדי, בדקתי, הוא יושב טוב הכל במקום אבל החורים גבוהים מדי ורק שניים נכנסו "בכוח" והאחרים נכנסו עקום (שלא לדבר שהם קילפו לי צבע :'( ) למה זה? יש לי ספק סטנדרטי ATX שנכנס בלי שום בעיות במארזים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, קרה לי משהו דומה. זה כי הסינים הדפוקים האלה במפעל לא שפצרו את הקצה של הניטים. צריך בעדינות לשייף את הקצוות של הניטים התחתונים כדי שזה יכנס טוב. אם לא נכנס אז לא בכוח כי ראית, זה יכול לשרוט מעט את הספק כח (למרות שהצביעה שלהם מאד איכותית בדר"כ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהמארזים האחרונים (במיוחד אלה בקנייה הקבוצתית) הגיעו מאותו פס ייצור עם ה"בעיה" הזאת. שכחו מהרעיון שהצעתי מקודם, כדי לטפל בבעיה אפשר לקחת פטיש גומי קטן ולתת כמה מכות עד שהקצה של הניט נמחץ מעט. ככה עשיתי וזה הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...