The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 19 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

יפה מאוד :xyxthumbs: יש לך פרוייקט מאוד יפה ומושקע.

שאלה אחת שעולה לי לראש, האם יש הבדל בין יצירת כבלים לבד כמו שאתה עושה לבין קניית קבלים מוסלבים מוכנים (לדוגמה bitFenix או NZXT) פרט לשילובי צבעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכיף? הידיעה שאתה הכנת את הכבל בעצמך ולא איזה סיני במפעל?

יש גם הבדל באיכות, למרות שביטפיניקס מאוד איכותיים.

סליחה שאני עונה במקום פותח האשכול, יכול להיות שהוא יגיד משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד :xyxthumbs: יש לך פרוייקט מאוד יפה ומושקע.

שאלה אחת שעולה לי לראש, האם יש הבדל בין יצירת כבלים לבד כמו שאתה עושה לבין קניית קבלים מוסלבים מוכנים (לדוגמה bitFenix או NZXT) פרט לשילובי צבעים?

אחלה שאלה. שאתה מכין את זה בעצמך יש לך שליטה מלאה, אתה יכול לוודא שכל חוט יוצא פרפקט, לשלב את הצבעים שאתה רוצה (כולל הצבע של השרינק), להשתמש בחומרים הכי טובים ובחלקים מקוריים (כמו הפינים של מולקס) שיש לזה חשיבות רבה. התוצאה הסופית (אם פעלת לפי כל השיטות והמדריכים) תהיה הרבה יותר טובה מכל כבל מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על סאטה חשמל. אתה יכול להזמין ממוד DIY כזה כבל בהתאמה אישית ולהגיד להם בדיוק באיזה אורך וכמה חיבורים אתה צריך. תמדוד את המרחק בין הכוננים, כנס לאתר שלהם יש שם CHAT, אם הם עונים אתה יכול לבקש אם לא, אתה פשוט משאיר להם הודעה במייל וחוזרים אליך די מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על סאטה חשמל. אתה יכול להזמין ממוד DIY כזה כבל בהתאמה אישית ולהגיד להם בדיוק באיזה אורך וכמה חיבורים אתה צריך. תמדוד את המרחק בין הכוננים, כנס לאתר שלהם יש שם CHAT, אם הם עונים אתה יכול לבקש אם לא, אתה פשוט משאיר להם הודעה במייל וחוזרים אליך די מהר.

האמתי שהתכוונתי לכבל סאטא עצמו.

אבל גם חשמל לא יזיק :D

יש לך מושג כמה זה אמור לעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימים כבלים דומים לאלו שאתם מתארים - אבל אני הייתי נשאר עם כבלים בודדים.

נתקלתי פעם במאריכים, כאשר בצד אחד כל הקונקטורים עומדים יחד, ואילו בצד השני - הם ממוקמים במרחקים של כ4 CM אחד מהשני.

בדומה לזה: (רק מוסלב)

UCABL007700_02_L.jpg

בבקרי RAID למיניהם, יש שימוש בכבלי SFF (על סוגיהם השונים), שממחבר בודד יוצאים 4 ערוצי SATA.

דוגמה לכבל שאני עושה בו שימוש:

UCABL008000_01_L.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...