היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

מבחינת חומרה, היה לאן להתקדם הלאה, אבל ככל הנראה הם בחרו שפשוט ליישר קו לרמה של "85%" מהכי טוב בשוק- אני מתערב שמדובר במעבד A15 כפול ליבה בתדר של 1.2GHZ.

כמובן שזה לא מרשים כלל וכלל, יש כבר A15 כפולי ליבה ב 1.5GHZ חודשים על גבי חודשים,

אגב, אם זה באמת A15 - זה יהיה המכשיר הראשון עם המעבד הזה בשוק

כיום יש מכשירים עם KRAIT

http://en.wikipedia.org/wiki/Krait_(CPU)

שהוא שלב ביניים בין הA9 לA15

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב, אם זה באמת A15 - זה יהיה המכשיר הראשון עם המעבד הזה בשוק

לפי מה שראיתי ברשת זה אכן A15, לא ?

האם ה-3GS יצא מייצור ?

אפשר להמשיך לדבר עו דהרבה על אכזבה או לא, אבל באמת ישנה מגמה של פחות חידושים, אפילו ה-4S הביא איתו את סירי שכן הביא איזשהו ערך מוסף של חדשנות, כאן אני מתאמץ מאד להצביע על משהו כזה.

נתוני פורסמו בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרדף אחר הMHZ קיים רק באנדרואיד כי היא המערכת היחידה שבאמת זקוקה לזה

IPHONE 4S גם עם מעבד "נחות" יחסית לאנדרואידים חדשים פשוט טס

PROJECT BUTTER של גוגל הוא נחמד, הוא עדין לא מגיע לרמה הזאת.

ומה שאפל לא משקיעה בMHZ, היא משקיעה בGPU

האייפון 4S הוא עם GPU חזק יותר ממכשירי ההיי אנד שיש כרגע בשוק

וסביר להניח שה5 ישמור על הפער

ה GPU ב 4S חזק יותר ממכשירי דגל של דור קודם, לא של הנוכחי. ה mali400MP ב SGS3 חזק יותר, הטגרה 3 ב LG 4X למשל עומד על אותה רמה, וה adreno 225 לפעמים עוקף ולפעמים נעקף. אני מחכה לראות מה אפל שמו שם הפעם, למרות שאני מתערב שעדיין מדובר ב sgx543mp2 רק בתדר גבוה יותר.

האייפון 4S היה הדוגמה היחידה להשקעה ב GPU מצד אפל. שהאייפון 4 יצא, הוא כבר היה רחוק מלהיות החזק בשוק בתחום הזה.

בנוגע ליתרונות בתוכנה ודברים שרצים חלק- הסכמתי איתך המון בת'רדים קודמים, היה לאפל יתרון גדול בעד כמה שהממשק רץ חלק ואפליקציות נפתחות ברגע עם אנימציה יפה שגורמת לך גם לא להרגיש את הרגע הזה.

אבל הפער מאוד נסגר. ICS על רוב המכשירים, במיוחד 4.0.4, היא חתיכת קפיצת מדרגה. ה one s של לדוגמה וסאמסונג S2 (לא 3) עם ICS פותחים אפליקציות במהירות זהה בערך ל 4S, רק שהאנימציית מעבר פחות יפה.

אני מחכה לראות מה יהיה בגרסאות סופיות של JB, המצב נראה נחמד על ונילה על הנקסוס 7 למשל.

בשורה התחתונה, סגרו את הפער לעומת אפל בהרבה דברים. הייתי מצפה שהם ינסו לדחוף קדימה ולפתוח פער חדש כלשהו שיתן להם נקודה חזקה בהתלבטות של כל משתמש, "מכשיר או אייפון", אבל אני לא רואה פה משהו שקורץ לי, כמשתמש, בצורה כזו שאני אשקול לעזוב את המכשיר הנוכחי שלי ולקנות את המוצר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה GPU ב 4S חזק יותר ממכשירי דגל של דור קודם, לא של הנוכחי. ה mali400MP ב SGS3 חזק יותר, הטגרה 3 ב LG 4X למשל עומד על אותה רמה, וה adreno 225 לפעמים עוקף ולפעמים נעקף. אני מחכה לראות מה אפל שמו שם הפעם, למרות שאני מתערב שעדיין מדובר ב sgx543mp2 רק בתדר גבוה יותר.

האייפון 4S היה הדוגמה היחידה להשקעה ב GPU מצד אפל. שהאייפון 4 יצא, הוא כבר היה רחוק מלהיות החזק בשוק בתחום הזה.

בנוגע ליתרונות בתוכנה ודברים שרצים חלק- הסכמתי איתך המון בת'רדים קודמים, היה לאפל יתרון גדול בעד כמה שהממשק רץ חלק ואפליקציות נפתחות ברגע עם אנימציה יפה שגורמת לך גם לא להרגיש את הרגע הזה.

אבל הפער מאוד נסגר. ICS על רוב המכשירים, במיוחד 4.0.4, היא חתיכת קפיצת מדרגה. ה one s של HTC לדוגמה וסאמסונג S2 (לא 3) עם ICS פותחים אפליקציות במהירות זהה בערך ל 4S, רק שהאנימציית מעבר פחות יפה.

אני מחכה לראות מה יהיה בגרסאות סופיות של JB, המצב נראה נחמד על אנדרואיד ונילה על הנקסוס 7 למשל.

בשורה התחתונה, סגרו את הפער לעומת אפל בהרבה דברים. הייתי מצפה שהם ינסו לדחוף קדימה ולפתוח פער חדש כלשהו שיתן להם נקודה חזקה בהתלבטות של כל משתמש, "מכשיר אנדרואיד או אייפון", אבל אני לא רואה פה משהו שקורץ לי, כמשתמש, בצורה כזו שאני אשקול לעזוב את המכשיר הנוכחי שלי ולקנות את המוצר שלהם.

לדעתי אנחנו נראה 544MP2 או גירסה מוחלשת של 543MP4 שיש בIPAD

ואם מדובר בA15, בכל זאת מדובר על קפיצת מדרגה לעומת מה שיש היום בשוק (לא התייחסת אבל זה עדיין יהיה הראשון בשוק)

הGPU ב4S חזק יותר מהADRENO 225 וגם מהטגרה 3, היחיד שמהיר ממנו (וגם לא באופן משמעותי) זה הגלקסי 3

http://www.anandtech.com/show/6118/motorola-atrix-hd-review-fast-sharp-bargain/3

אני מתייחס כמובן למבחני GLBENCHMARK 720P OFF SCREEN

בנוגע לICS וJB - אין ספק שגוגל ביצעו שיפור משמעותי

ועדיין, בתור אחד שהתנסה בגרסאות האלו לעומק - זה עדיין לא שם (אבל בהחלט מתקרב)

לא בגלקסי שמגיע עם 4.1 מקורי של גוגל

לא בגלקסי 2 עם רומים רשמיים וCM

ולא בגלקסי 3 עם רום רשמי

אני לא טוען שיש באייפון החדש משהו מיוחד יחסית למכשירים היום, אבל זה לא שונה מכל השקה אחרת שראינו בשנים האחרונות

גם מצד וHTC.

סה"כ יש קפיצה שמקבילה לקפיצה מהגלקסי 2 לגלקסי 3:

מסך גדול יותר

רזולוציה גבוהה יותר

SOC חזק יותר

וכו'

אני לא רואה את האייפון הזה בתור המכשיר הבא שלי

אבל הוא בהחלט נכנס למיקום גבוה מאוד במסארטפונים הטובים ביותר שיש היום

בכל הפרמטרים, הן בחומרה, הן בתוכנה (לIOS על כל מגבלותיה יש גם המון יתרונות) והן בתוצר הסופי של חווית המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...