היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

דבר אחד אני לא מבין- למה הרבה בפורום מבקרים את שהם לא חידשו שום דבר? הגלקסי 3 גם לא בדיוק חידש שום דבר לעומת ה-2 ועליו רק היו ביקורות מרהיבות. לדעתי את מוצרי או שונאים או אוהבים, והבעיה של השונאים היא שלא משנה מה תעשה הם יבקרו וילעגו במקום להסתכל בעין אוביקטיבית על מה שהיא עושה.

אנשים ציפו להשאר עם פה פעור, כמו בהשקות קודמות, אבל היה יבש- ואנשים התאכזבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"דבר אחד אני לא מבין- למה הרבה בפורום מבקרים את שהם לא חידשו שום דבר? הגלקסי 3 גם לא בדיוק חידש שום דבר לעומת ה-2 ועליו רק היו ביקורות מרהיבות. לדעתי את מוצרי או שונאים או אוהבים, והבעיה של השונאים היא שלא משנה מה תעשה הם יבקרו וילעגו במקום להסתכל בעין אוביקטיבית על מה שהיא עושה."

אני בכלל לא חושב שחייבים לאהוב או לשנוא

לא כולם פאנבויס של חברה מסוימת או שונאים של חברה מסוימת

יש מוצר מסוים של שמאוד היתי רוצה (מיני מאק) ,רק שבארץ המחיר מאוד גבוה

מה גם שלא היה לו שדרוג חומרתי יותר מידי זמן ,ולא היה ירידה במחיר

בנוגע לאיפון 5 ,אני חושב אליו מה שחשבתי על האיפון 4S והאיפון 4

שזה מתחרה ראוי בשוק הסמארטפונים,עם יתרונות וחסרונות תלוי מול מה משווים ומה הצרכים

ככה שאני לא שונא אותו ,אבל גם לא מתלהב מימנו

לא היתה קפיצה מאפכנית באיפון 5 ,כמו שלטעמי לא היה משהו מהפכני בNUTE 2 וגלקסי 3

זה שיש "שונאים" של חברות מסוימות שטוטומטית תוקפים מוצר של חברה מסוימת ,זה כבר דבר אחר

גם לי היתה תקופה כזאת פעם ,בדרך כלל זה עובר עם הגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין- למה הרבה בפורום מבקרים את אפל שהם לא חידשו שום דבר? הגלקסי 3 גם לא בדיוק חידש שום דבר לעומת ה-2 ועליו רק היו ביקורות מרהיבות. לדעתי את מוצרי אפל או שונאים או אוהבים, והבעיה של השונאים היא שלא משנה מה אפל תעשה הם יבקרו וילעגו במקום להסתכל בעין אוביקטיבית על מה שהיא עושה.

• אולי בגלל שסמסונג לא מכינה את כולם במשך חודשים ארוכים להכנה, יחד עם תרגילים שיווקיים מגוכחים כגון להציג בגדול את המספר 12 יחד עם צל של "5".
  • אולי בגלל שסמסונג לא יורדת על כמה שהמתחרים שלה לא מוצלחים בהשקות.
  • אולי בגלל שסמסונג לא טוענת שביצעה "מהפכה" בגלל דברים אחרי שעשתה דברים שהמתחרות ביצעו כבר ממזמן.
  • אולי בגלל שסמסונג לא תובעת מתחרות על כך שהמכשירים שלהם מחקים את שלה.
  • אולי בגלל שקהל הצרכנים של סמסונג הם לא היפסטרים אמריקנים טיפשים, שחושבים שהם "חכמים" למרות שהשימושיות ועקומת הלימוד שדרושה בשביל להשתמש במכשירים שלהם נמוכה וגבוהה (בהתאמה) בהרבה משל המערכות המתחרות.
  • אולי בגלל שסמסונג לא משיקה את המכשיר שטוען לכתר, אך חסרות בו מלא תכונות שימושיות שיש למתחרים.
  • אולי בגלל שסמסונג לא משיקה מכשיר שחלק מהתכונות שלו טובות פחות משל הדור הקודם (מצלמה).
  • אולי בגלל שסמסונג דווקא כן השיקה מכשיר שעולה על הקודם (מצלמה, מסך, עיצוב, תוכנה).
  • תוספת: סמסונג לא מוציאה מכשיר חדש עם (עוד) חיבור חדש ולא תקני, בלי שום סיבה טכנית מוצדקת, ושולחת אותך לקנות ב 30$ מתאם לכל הציוד שקנית, אולי במאות דולרים - שגם לא בטוח יתאים להכל.

אסכם את הכל:

"כגודל הציפיות -כך גודל האכזבות"

אם אתה פלצן מסריח (וגם שקרן), אנשים ישנאו אותך.

מבקריה של אפל תמיד ישנאו אותה ויבקרו אותה, כי בכל מוצר שאפל תוציא היא תמיד תטען לאיזו "מהפכה" ולכך שהיא המציאה דבר שעוד לא נראה קודם לכן, למרות שלרוב זה פשוט שקר גס.

מבקריה של אפל תמיד ישנאו אותה ויבקרו אותה כי אפל תמיד תציג גם את הדברים הפחות טובים שהיא עושה (ויש דברים אחרים שהיא כן עושה טוב מאוד) כמלהיבים וכטובים ביותר שקיימים בשוק, למרות שהם נחותים.

(Itunes, OS ועוד מלא דברים שלא עולים לי כרגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט. אבל אי אפשר להגיד שאין לי נימוקים.

בעבר הייתי מוכן להודות שאייפון הוא מכשיר מלהיב ואפילו כנראה הטוב ביותר שקיים (לפחות עבור שימושים מסויימים).

לאחר שהשתמשתי ב CM9 על ה SGS של אבא שלי, וזה אפילו לא רץ הכי "חלק" בעולם, בכל פעם שאני משתמש באייפון (4S) של חברה שלי המכשיר נראה לי עלוב. :nixweiss: בשביל שזה יהיה "חלק", הכל כל כך מוגבל. זה משעמם. זה מעצבן גם.

משעשע אותי תמיד כל מני FANBOYS של שמוציאים כל הזמן משפטים כגון "אפשר לעשות עם המכשיר הזה הכל", כשהם פעולות שאני יכול לבצע גם ב E72 הישן והעלוב שלי.

דרך אגב, אני חייב להוסיף פה משהו על הדיון של גודל המסך:

אני גם מסכים שגודל המסך לא כזה משנה לרוב השימושים. אבל דווקא עבור מקלדת וירטואלית, לדעתי מסך גדול מועיל מאוד. במסך של ה SGS קל לי הרבה יותר להקליד מאשר במסך של האייפון (בשניהם אני לא מתורגל במיוחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• אולי בגלל שסמסונג לא מכינה את כולם במשך חודשים ארוכים להכנה, יחד עם תרגילים שיווקיים מגוכחים כגון להציג בגדול את המספר 12 יחד עם צל של "5".
  • אולי בגלל שסמסונג לא יורדת על כמה שהמתחרים שלה לא מוצלחים בהשקות.
  • אולי בגלל שסמסונג לא טוענת שביצעה "מהפכה" בגלל דברים אחרי שעשתה דברים שהמתחרות ביצעו כבר ממזמן.
  • אולי בגלל שסמסונג לא תובעת מתחרות על כך שהמכשירים שלהם מחקים את שלה.
  • אולי בגלל שקהל הצרכנים של סמסונג הם לא היפסטרים אמריקנים טיפשים, שחושבים שהם "חכמים" למרות שהשימושיות ועקומת הלימוד שדרושה בשביל להשתמש במכשירים שלהם נמוכה וגבוהה (בהתאמה) בהרבה משל המערכות המתחרות.
  • אולי בגלל שסמסונג לא משיקה את המכשיר שטוען לכתר, אך חסרות בו מלא תכונות שימושיות שיש למתחרים.
  • אולי בגלל שסמסונג לא משיקה מכשיר שחלק מהתכונות שלו טובות פחות משל הדור הקודם (מצלמה).
  • אולי בגלל שסמסונג דווקא כן השיקה מכשיר שעולה על הקודם (מצלמה, מסך, עיצוב, תוכנה).

אסכם את הכל:

"כגודל הציפיות -כך גודל האכזבות"

אם אתה פלצן מסריח (וגם שקרן), אנשים ישנאו אותך.

*איך בדיוק אפל הכינה את כולם במשך חודשים? זה שיש שמועות שרצות ברשת זה לא אומר שאפל מותחת את כולם במשך חודשים.

*מה אכפת לך שהם טוענים שהם עשו מהפכה? לא מעניין אותי כיצד מציגים את המוצר, מעניין עד כמה המוצר טוב.

*ראיתי מלא אנשים שמשתמשים בגלקסי למיניהם שלא מבינים שמינית מהתכונות שלו, זה לא רק משתמשי .

* גם סמסונג שכביכול מקשיבה לצרכנים שלה, ממשיכה להשתמש באיכות חומרים ששווה לזבל. למה להשתמש בפלסטיק במכשיר שעולה 700$? למה לוקח לחברה חודשים ארוכים מאוד לעשות עידכוני גירסה לפלאפונים שלה (אם בכלל היא לא פשוט נוטשת, כמו מקרה ה-i8910)?

* חלק מהתכונות של הגלקסי 3 נחותות מהקודם כמו איכות חומרים עוד פחותה יותר מהגלקסי 2 ועובי עבה יותר. דרך אגב, המצלמה של ה-5 לא פחותה משל ה-4s פשוט היא הוקטנה, אך מבחינת IQ זה יהיה זהה אם לא יתרון קל לאייפון 5 (בגלל שיפורי תוכנה).

* הגלקסי 3 לטעמי לא מחדש דבר: המצלמה פחות או יותר אותו הדבר, המסך קצת יותר גדול (שלחלק זה חיסרון) עם רזולוציה יותר טובה, הליבות במעבד הוכפלו והמאיץ הגרפי שופר. מבחינת שימושיות הוא לא מציג שום יתרון מהותי על פני הגלקסי 2.

לדעתי אתה בדיוק מאותם אנשים ששונאים חברה בגלל ש:

א. יש לה קהל מעריצים עצום שהולך אחריה כמו כבשים

ב. חלק מהמוצרים שלה הם יקרים להחריד ללא הצדקה (המחשבים שלה, וחלק מנגני המוזיקה שלה)

אבל סה"כ אם תסתכל על התמונה המלאה באוביקטיביות (לא על החברה עצמה, לא על המעריצים שלה אלא רק על המכשיר עצמו), אז האייפון 5 הוא מכשיר מצוין (כמו הגלקסי 3) ולהתאכזב רק בגלל שלא המציאו את הגלגל מחדש איתו זה פשוט לא הוגן, כי לא כך התייחסת (אני מניח) כשהגלקסי 3 הושק.

דרך אגב, יש לי גלקסי 2 והיה לי i8910 ככה שאין לי שום בעיה עם סמסונג. לעומת זאת, אין לי שום מוצר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לעדכוני התוכנה, אני מסכים. זה מעצבן.

(יש להם איזה "תירוץ" מסויים - מגוון מכשירים עצום לתחזק, לעומת סדרת מכשירים בודדת)

מה אני אגיד, כן. כן מעניין אותי איך הציגו את המוצר. למה? לא יודע. ככה. :nixweiss:

יש יתרונות לפלסטיק על פני מתכת וזכוכית.

מעניין אותי שאתה מזניח את השיפור שיש במסך של ה SGS3. זה בסך מכשיר מבוסס מסך מגע שכל הממשק איתו קשור למסך. :lol:

חלק עצום מהשינאה שלי לאפל הוא בהחלט מוצרים שלה שאינם האייפון. זה נכון. האייפון הוא כן אחד מהמכשירים היותר מוצלחים שהיא הוציאה.

באופן מוחלט, אין ספק שהאייפון 5 הוא אחד מהמכשירים הכי טובים בשוק. אם אגיד אחרת, זה יהיה שקר וגם טיפשות. אז מה? הוא גם כמעט תמיד המכשיר הכי יקר בשוק. זו לא כזו חוכמה.

אני לא "מאוכזב" מההשקה של ה 5 כי המכשיר לא מעניין אותי. לצורך העניין, אני גם לא צרכן של ואני גם לא אוהב את המכשירים שלהם כל כך.

OMRIJ, לא. אם אתה חושב שמשהו שאמרתי לא נכון, אתה מוזמן להסביר לי למה. :)

נ"ב:

יש נושא אחד שבו אני מאוד מעריך את - וזה זה שהם לא נותנים לאף אחד להתעסק עם המכשירים שלהם. הייתי שמח אם כל שאר החברות היו מונעות מן המפעילות הסלולריות לגעת בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לעדכוני התוכנה, אני מסכים. זה מעצבן.

(יש להם איזה "תירוץ" מסויים - מגוון מכשירים עצום לתחזק, לעומת סדרת מכשירים בודדת)

מה אני אגיד, כן. כן מעניין אותי איך הציגו את המוצר. למה? לא יודע. ככה. :nixweiss:

יש יתרונות לפלסטיק על פני מתכת וזכוכית.

מעניין אותי שאתה מזניח את השיפור שיש במסך של ה SGS3. זה בסך מכשיר מבוסס מסך מגע שכל הממשק איתו קשור למסך. :lol:

חלק עצום מהשינאה שלי לאפל הוא בהחלט מוצרים שלה שאינם האייפון. זה נכון. האייפון הוא כן אחד מהמכשירים היותר מוצלחים שהיא הוציאה.

באופן מוחלט, אין ספק שהאייפון 5 הוא אחד מהמכשירים הכי טובים בשוק. אם אגיד אחרת, זה יהיה שקר וגם טיפשות. אז מה? הוא גם כמעט תמיד המכשיר הכי יקר בשוק. זו לא כזו חוכמה.

אני לא "מאוכזב" מההשקה של ה 5 כי המכשיר לא מעניין אותי. לצורך העניין, אני גם לא צרכן של ואני גם לא אוהב את המכשירים שלהם כל כך.

OMRIJ, לא. אם אתה חושב שמשהו שאמרתי לא נכון, אתה מוזמן להסביר לי למה. :)

נ"ב:

יש נושא אחד שבו אני מאוד מעריך את - וזה זה שהם לא נותנים לאף אחד להתעסק עם המכשירים שלהם. הייתי שמח אם כל שאר החברות היו מונעות מן המפעילות הסלולריות לגעת בתוכנה.

גם באייפון שופר המסך (לא רק הגודל אלא הרוויה של הצבעים)..

לגבי הדברים האחרים, אני מסכים שיכול להיות שהדרך שהם מציגים מוצרים יכולה להיות יומרנית ושחצנית. אני לא אוהב את החברה עצמה, וחושב שחלק ניכר מהמוצרים שלה יקרים להחריד, חסרי פונקציונאליות והפלוס היחידי שלהם זה העיצוב.

רק מה שאני אומר שהם מסירים את המסך עשן שאפל והמעריצים שלה יוצרים סביב האייפון, רואים שסה"כ זה מכשיר נהדר, ובאותה רמה לדעתי כמו הגלקסי 3. אנשים מאוד התאכזבו כי הם ציפו לרבלוציה, למשהו חדש לגמרי, ובסה"כ האייפון קיבל ריענון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל שסמסונג לא מכינה את כולם במשך חודשים ארוכים להכנה, יחד עם תרגילים

שיווקיים מגוכחים כגון להציג בגדול את המספר 12 יחד עם צל של "5".

באמת?

http://www.v3.co.uk/v3-uk/news/2167875/samsung-event-invites-hint-galaxy-s3-launch

אגב תרגילים שיווקיים מגוחכים, אי אפשר להכחיש את העובדה שזה פשוט עובד

ההכרזות שלהם מרכזות יותר עניין מכל הכרזה אחרת ולא בכדי

מחלקת השיווק של אפל כנראה הטובה ביותר בתחום.

אולי בגלל שסמסונג לא יורדת על כמה שהמתחרים שלה לא מוצלחים בהשקות.

נכון, היא יורדת על המשתמשים של אפל

אולי בגלל שסמסונג לא טוענת שביצעה "מהפכה" בגלל דברים אחרי שעשתה דברים

שהמתחרות ביצעו כבר ממזמן.

מסכים לחלוטין שאין שום מהפיכה, בדיוק כמו שהגלקסי 3 לא היווה מהפיכה. מה אתה רוצה שהם יגידו?

"זה לא שדרוג גדול אבל תקנו בכל זאת"?

אולי בגלל שקהל הצרכנים של סמסונג הם לא היפסטרים אמריקנים טיפשים, שחושבים שהם

"חכמים" למרות שהשימושיות ועקומת הלימוד שדרושה בשביל להשתמש במכשירים שלהם נמוכה

וגבוהה (בהתאמה) בהרבה משל המערכות המתחרות.

אני בספק שעקומת הלימוד בIOS גבוהה משל ואני גם לא מסכים שהשימושיות נמוכה יותר.

יש לIOS יתרונות וחסרונות, בדיוק כמו לאנדרואיד.

אולי בגלל שסמסונג לא משיקה את המכשיר שטוען לכתר, אך חסרות בו מלא תכונות

שימושיות שיש למתחרים.

אם יש בו תכונות שחסרות לך, אז הוא לא בשבילך

זה בכל קנה מידה סמארטפון שמתחרה בטופ של הסמארטפונים היום

אולי בגלל שסמסונג לא משיקה מכשיר שחלק מהתכונות שלו טובות פחות משל הדור הקודם

(מצלמה).

אני לא ראיתי לזה סימוכין בשום מקום, גם טוענים לשיפור

מקור?

אולי בגלל שסמסונג דווקא כן השיקה מכשיר שעולה על הקודם (מצלמה, מסך, עיצוב,

תוכנה).

אני לא חושב שהשיפור בין הגלקסי 2 לגלקסי 3 גדול מהשיפור בין האייפון 4S ל5

אפשר לפרוט את זה אם אתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי עניין השיווק אני מניח שאתה צודק. כנראה שסיקור היתר של השקת האייפון יצר אצלי הטיה.

מה רציתי שהם יגידו? בסדר. ברור לי שהם מנסים להציג את המכשיר כמשהו מהפכני. ברור שלא יגידו "זה סתם שדרוגון". אבל מה אתה רוצה שאני אעשה? לא אגכח על זה? :nixweiss:

עקומת הלימוד של IOS בהחלט לא גבוהה (תלולה?) -משל . התכוונתי ל OS X.

(זה לא כזה חוכמה להיות בעל עקומת לימוד שטוחה/קלה כאשר המכשיר שלך כמעט חסר תכונות...)

השימושיות באופן חד משמעי נמוכה יותר. למכשיר ולמערכת ההפעלה חסרות תכונות לאחרות יש. לאחרות לא חסרות תכונות שיש באייפון. נכון ששימושיות לא נמדדת רק לפי כמות הפעולות שניתן לבצע, אלא גם לפי מידת הפשטות שבה ניתן לבצע כל פעולה מקבילה שכזו. גם בזה אין לאייפון יתרון (היה פעם).

אין לי סימוכין לגבי המצלמה. אני מניח שיתכן שזה לא נכון. (אבל כנראה שכן)

השיפור בין הגלקסי 2 לגלקסי 3, אם נשווה עבור אותה גירסת , בסופו של דבר מתמצה במסך. השיפור שם הוא דיי משמעותי, אבל אם זה באופן מסויים לא משנה לך (ואני יכול להבין את זה) - אז בהחלט אין כזה שיפור.

מצד שני, אני לא רואה צורך במשהו טוב יותר מהגלקסי 1 (לד לא היה מזיק לו). :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.גם OSX היא אינטואיטיבית מאוד

לא חושב שפחות מWINDOWS (אם כי אני עדיין מעדיף את למרות ששתי המערכות רצות אצלי בPC)

אבל איך זה קשור לדיון?

2.להגיד שהאייפון חסר תכונות זאת דמגוגיה (שוב)

יש דברים שאי אפשר לעשות איתו ואפשר באנדרואיד (למשל העברת קבצים בBT)

ויש דברים שאפשר לעשות בIOS שאי אפשר באנדרואיד

למשל AIRPLAY, למשל גיבוי של כל המכשיר כולל הכל לענן

3.לגבי המצלמה - זה כנראה ממש לא נכון

תקרא בכל אתר באינטרנט פחות או יותר

אין שיפור משמעותי במצלמה, אבל היא גם ככה היתה ברמה גבוהה יחסית לסמארטפון

גם הגלקסי S3 לא קפץ מדרגה במצלמה (אני גם מניח שאי אפשר לקפוץ יותר מדי בלי לוותר על העיצוב - ראה את הPUREVIEW של .

(האמיתי, לא זה בלומיה החדש)

4.הגדלת גודל המסך זה שיפור לחלק ולחלק אחר זה שנמוך

המסך גדול יותר לטוב ולרע

המסך טוב יותר (ברזולוציה) ופחות טוב בצבעים (הוא לא RGB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.גם OSX היא אינטואיטיבית מאוד

לא חושב שפחות מWINDOWS (אם כי אני עדיין מעדיף את למרות ששתי המערכות רצות אצלי בPC)

אבל איך זה קשור לדיון?

2.להגיד שהאייפון חסר תכונות זאת דמגוגיה (שוב)

יש דברים שאי אפשר לעשות איתו ואפשר באנדרואיד (למשל העברת קבצים בBT)

ויש דברים שאפשר לעשות בIOS שאי אפשר באנדרואיד

למשל AIRPLAY, למשל גיבוי של כל המכשיר כולל הכל לענן

3.לגבי המצלמה - זה כנראה ממש לא נכון

תקרא בכל אתר באינטרנט פחות או יותר

אין שיפור משמעותי במצלמה, אבל היא גם ככה היתה ברמה גבוהה יחסית לסמארטפון

גם הגלקסי S3 לא קפץ מדרגה במצלמה (אני גם מניח שאי אפשר לקפוץ יותר מדי בלי לוותר על העיצוב - ראה את הPUREVIEW של נוקיה.

(האמיתי, לא זה בלומיה החדש)

4.הגדלת גודל המסך זה שיפור לחלק ולחלק אחר זה שנמוך

המסך גדול יותר לטוב ולרע

המסך טוב יותר (ברזולוציה) ופחות טוב בצבעים (הוא לא RGB)

2.זה לא דמגוגיה..זה פשוט חסר תכונות, אם מירס צבאי יכל לקבל כרטיס זיכרון ולשלוח ולקבל קבצים בBT..לא מבין למה טלפון מההי אנד שעול 700$ לא מסוגל לזה..כנ"ל לגבי הגדרה פשוטה של צלצול! אנחנו ב2012 ולא ב2001 כשממדו איכות רמקולים בכמות הפולי

AIRPLAY = DLNA

גיבוי לענן = הגדרות ואנשי קשר לחשבון , קבצים לDROPBOX או SUGARSYNC או עוד 101 פתרונות.

3.בסופ"ש הייתי עם חברים בפאב..התחלנו לצלם - בהתחלה הלכנו על ה4S..אחרי שהתמונה יצא באיכות WEBCAM ולמרות הפלאש לא ראו כלום, עברנו לS2 ואח"כ לS3 של חבר אחר..הופ פתאום רואים משהו בתמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ב. חלק מהמוצרים שלה הם יקרים להחריד ללא הצדקה (המחשבים שלה, וחלק מנגני המוזיקה שלה)"

אני לא חושב שזה תקף לכל הארצות

בארצות הברית המחיר למרבית המוצרים שלה הוגן יחסית למה שמקבלים

(לא מדבר על תמחור כבלים ומתאמים,זה כבר דבר אחר )

צריך לזכור שמחשב לדוגמה מגיע עם תוכנות חינמיות ,שמיקצועיות בPC עולות הרבה כסף

אומנם הרבה יכולים לישתמש בקוד פתוח שעושה עבודה מאוד טובה ,אבל בכל זאת

תחשבו על מתחרים לאופיס\פוטושופ וכו בחבילה

זה שהם פחות נפוצים בשוק זה כבר דבר אחר

בארץ המחיר להרבה מוצרי פשוט קופץ

גם האיפון 5,לא יודע מה יהיה המחיר בארץ ומה יהיה ההבדל במחיר ביננו לארצות הברית

אבל 700$ זה מחיר דומה למתחרות מבחינת ספינות דגל שהן יוצאות לשוק ,לפחות למתחרות שמצליחות למכור את ספינות הדגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...