היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עומרי (עמוס), אני קניתי את ה-One X של , וחד משמעית אני יכול להגיד לך שלא רק שמסך 4.7" בטלפון זה לא נורא, הטלפון עצמו הרבה יותר נוח בכיס מאשר הטלפון שהוא החליף (מיילסטון 2). הוא מרגיש לא נוח בידי רק כשאשכרה צריך לדבר איתו, וזה בכלל שהוא דק לא בגלל שהוא גדול.

ואין שום בעיה לראות סרטונים עליו, בטח לא עם רזולוציה של 1280x720 וגודל של 4.7".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כשבועים עברתי מאייפון 4 לגלקסי 3(סיפור בפני עצמו, בגדול רציתי לחכות להשקה ואז להחליט...), אחרי כמה שנים טובות עם אייפונים (חוץ מ4S היה לי את כולם) ועוד מוצרים של אפל..בנוגע למסך זה עניין של הרגל, אחרי שבוע התרגלתי למסך בגלקסי 3 ומאז כל הסתכלות שלי על 4 נותן לי הרגשה שהמכשיר הזה ממש קטן והמסך לא נוח אז בעניין המסך זה שטויות גם אני חשבתי שזה גדול מידי וכו' ובסוף גילתי כמה זה נוח, זה הכל עניין של הרגל...

הגלקסי מכשיר מדהים הבעיה שמאוד חסרה לי זה המון פטנטים שיש לאפל בממשק שגורמים לשימוש להיות נוח אבל מסתדרים כי יש אופציות אחרות ועוד מלא אפשרויות שקיימות באנדרויד חוץ מזה המכשיר מדהים.

והשקה של 5 דיי איכזבה כי הוא לא חידש כלום הם פשוט ישרו קו חומרתי עם המתחרים מבחינת מעבד, ומסך(כן הוא לא כמו של המתחרים אבל הם היו חייבים להגדיל אותו) ולא הוסיפו שום דבר חדש, חוץ זה שמסך ארוך יותר שזה דיי מצחיק העניין. הציפית למכשיר שיגרום לי להרגיש להתחרט על הגלקסי 3 (כמו שהיה בהשקות קודמות של 3 3GS ו4) אבל קיבלנו אותה השקה של 4S שבעצם לא חידשה כלום ודיי איכזבה אפילו כמו שאתם קוראים לזה "apple fan" כמוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי ,מסך גדול זה יתרון עם אתה בדרכים וצריך להעביר את הזמן

אני לא אומר שאני צופה בניוט בקליאופטריה או משהו

אבל סדרה שלא כזאת חשובה לי , למה לא ?

גם כמובן ,שלא לדבר על הגלישה באינטרנט שהרבה יותר נוחה

אני לא אומר שזה מתאים לכולם

אבל הניוט אולי גדול ,אבל דק בלי המגינים ,ונכנס בהרבה כיסים

מה שכן ,מי שרוצה אותו בעיקר כטלפון ,בזה הוא פחות נוח משמעותית ,חוץ מהמצב ספיקר שמאוד נוח

והרבה פעמים אני משתמש בספיקר ,ומרגיש כאילו אני באינטרפריז

אנגיז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רלוונטי לנוער עד חיילים

כשאני בדרכים אני נוהג

וגם כשאני בטיסה אני לא אראה סרט על מסך 4.7 אינץ'

המקסימום באמת זה סרטונים ביו טיוב והם נראים בסדר גמור גם על מכשירים בגודל 3.5-4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני בדרכים אני נוהג

+1

וקרירין תפסיק לקרוא לזה ניוט, זה מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני בדרכים אני נוהג

שטויות ,להעביר את הזמן אפשר לצפות בסדרה על מסכים כאלו

3.5 זה כבר קטן מידי

ואל תשכח שימושי אינטרנט\מפות\GPA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין- למה הרבה בפורום מבקרים את שהם לא חידשו שום דבר? הגלקסי 3 גם לא בדיוק חידש שום דבר לעומת ה-2 ועליו רק היו ביקורות מרהיבות. לדעתי את מוצרי או שונאים או אוהבים, והבעיה של השונאים היא שלא משנה מה תעשה הם יבקרו וילעגו במקום להסתכל בעין אוביקטיבית על מה שהיא עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה אפשר להשאיר את הגודל של האיפון כמו שהוא ולהקטין קצת את הכפתורים ואת הרמקול.

התוספת של החצי אינצ הזה כל כך מינורי ומגדיל את האיפון בצורה שהוא כבר כמעט באותו גודל של 4.3 אינצ

חבל על הקטעים המתים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...