פרויקט MonsterClock- Radeon9500PRO - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט MonsterClock- Radeon9500PRO

RoyShefy

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא כן, למשל אם תבקש ממני לצאת החוצה להביא לך כדור שמוישלה שכח אצלי ואני אכן אביא לך את הכדור.

אז זה כן יהיה מצב שבו מישהו מביא למישהו משהו בפחות מיומיים.

ודרך אגב:מספיק עם ה[shadow=red,left]ספאם[/shadow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין עדיין למה אתה רוצה להחליף את הזכרונות של הכרטיס שלך, שבדפולטס שלהם הם הרבה יותר מהירים מה 5200, מה זה ייתן לך?? אתה רוצה להמהיר את הכרטיס ולא לעשות אותו איטי יותר!

מילא אם יביאו לך של 9800XT אבל לפי דעתי הם יידרשו הרבה יותר וולט מאשר הזכרונות של הכרטיס שלך ולכן תצתרך לעשות V-MOD תברר על זה גם גבר... אתה מנסה לעשות דבר קשה ואתה לא יכול לעשות אותו בלי לברר הכל לפני... שלא תתקע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הצודק.... אבל אני רוצה לעשות את זה בזמן אמת איתכם ועש שלא יהיהו לי את כל הרכיבים התוכנית לא שווה כלום

שיהיה את הזכרונות של הXT אני יודיע לכם.

בינתיים פנדה שלחו לי את החלקים ולהפתעתי שני הטורנדו וואנטק חסרים ויש לי את הזלמן ואת את AERO BLOWER....

צריך לקנות את הוואנטק במקום אחר

אני יודע לכם שיהיו המצרכים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרכיב עכשיו את הזלמן, הוצאתי תמאורר של הכרטיס שהוא פיצי!! ואת ההיט סינק אני לא מצליח להוציא... יש מאחורי הכרטיס את השני ברגים שלו ובשביל להוציא אותם צריך לסובב את הורג העגול שמחזיק אותם.. אני לא מצליח!!!

מה אני עושה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין עדיין למה אתה רוצה להחליף את הזכרונות של הכרטיס שלך, שבדפולטס שלהם הם הרבה יותר מהירים מה 5200, מה זה ייתן לך?? אתה רוצה להמהיר את הכרטיס ולא לעשות אותו איטי יותר!

מילא אם יביאו לך של 9800XT אבל לפי דעתי הם יידרשו הרבה יותר וולט מאשר הזכרונות של הכרטיס שלך ולכן תצתרך לעשות V-MOD תברר על זה גם גבר... אתה מנסה לעשות דבר קשה ואתה לא יכול לעשות אותו בלי לברר הכל לפני... שלא תתקע..

הזכרונות של ה5200 יותר מהירים משל ה9500. ל5200 יש 2.8NS ול9500 3NS או 3.3NS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא חשוב אני מקבל של XT..!

ואני צריך מתנדבים שיוכלו לבוא אלי הבייתה ולעזור לי עם הVMOD..... וגם צריך שיהיו להם את כל החומרים....

מי שיכול לעזור לי עם זה שיפנה אלי באיי סי קיו.

וחוץ מזה אני עדיין לא הוצאתי את הקירור סטוק!!! אני צריך הסבר איך להוציא תהיטסינק.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דברים לבנים ליד ההיטסינק...... ויש שני ברגים שמגיעים לצד השני של הכרטיס.

עכשיו הסגירה שלהם היא כמו סגירה של מאווררים במארז נגיד... עם בורג שמתלבש על הבורג וצריך לסובב אותו.

ואצלי הרגים המולבים תקועים ממש חזק ואני מפחד על הכרטיס

ותאמינו לי שניסיתי להוציא אותם בכוח והם אפילו לא זזו, השתמשתי בפינצטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום! חזרתי!

המחשב שלי יגיע היום אחרי הצהריים, סוף סוף.

אני הולך לחבר שלי שהוא יחזור מבצפר ותיכננו לעשות לכרטיס שלי VMODS.

גם רצינו לדעת איך עושים שיקוע של איזור הSHIM.

הזלמן מורכב כבר (ניצטרך להוריד אותו ולהרכיב אותו שוב :-X)

אז היום אני אנסה גם לשים פה תמונות!

וכל הקטע של הזכרונות של ה9800XT נדחה עד להודעה חדשה (שאני אשיג אותם) אני אנסה להגיע הכי רחוק עם החלקים שלי, בינתיים בכל מקרה, אני מקווה שזה יתבצע!

אז אני מקווה שאני אחזור אליכם עם ועם מחשב עובד בערב. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...