פרויקט MonsterClock- Radeon9500PRO - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט MonsterClock- Radeon9500PRO

RoyShefy

Recommended Posts

שלום,

לפני הכל ברצוני להגיד מספר מילים...

1. בינתיים המחשב שלי שרוף (עוד שבוע הוא חוזר לחיים)

2. כל פריטי הקירור יגיעו מחר

3. אין לי שום הוכחה לתת לכם שהפרויקט הזה אמיתי אתם יכולים להאמין לי ויכולים לא.

כך או כך, אני אשמח מאוד לתמיכתכם.

אז ככה... בבעלותי ריידון 9500PRO מומהר ל 696\425 (הוא מתפקד מעולה בתדירויות שעון האלו)

למרות שהמחשב שלי שרוף לקחתי את הכרטיס לחבר, והגענו לתוצאות האלו עם לוח ג'יגה בייט שלו לא זוכר איזה דגם.

אבל הוא עבר 7 לופים ב3DMARK2001, יותר מזה לא ניסיתי, פשוט לא ראיתי שום בעיות.

אני אקבל מחר את הקירור הפאסיבי של זלמן: Zalman ZM80C-HP VGA Heatpipe Cooler

בנוסף לו גם קניתי את המאוורר האופציונאלי:Zalman ZM-OP1 Optional Package (for ZM80C-HP)

על כל החבילה המורכבת הזו אני הולך לתקוע 2 מאווררי טורנדו: VANTEC TORNADO 80 CASE FAN

את המאווררי טורנדו אני אשים במקומות שישלחו אוויר למרחב שבין הזלמן לכרטיס כי הזלמן לא צמוד ממש לכרטיס

וחוץ מזה יש לי אווירודינמיקה מעולה במארז את זה אפשר ליראות במפרט.

הכוונות שלי הם להגיע למהירויות ליבה גבוהות מאוד וזכרונות גם כן... אבל ממש גבוהות!

משימות לMC:

1. להחליף את הזכרונות של הR שלי בזכרונות מהירים יותר של כרטיס אחר (TI4200 128MB של או FX5200) אלו האפשרויות.

ההלפה תתבצע במעבדות .

2. להרכיב את הקירור ולקוות לטוב.

3. שהמחשב יחזור מפאקינג תיקון

4. תמיכתכם ועזרתכם בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דימיון מפותח יש לך ! סתם אחי בהצלחה בפרוייקט נשמע שתכננת לעומק יכול לצאת משהו בן ***ה !

ואגב לא נראה לי שהזיכרונות של ה- fx5200 יותר מהירים מהזיכרונות שלך ... נשמע לי קצת מוזר...

וגם אני בספק שהחלק הזה יעבוד לך.. חבל על הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכננתי את זה עם שני חברים מקווה שהחלום יתגשם

בקשר לFX אמרו לי שהוא עדיף מבחינת . אבל מישהו רוצה למכור לי את הTI שדיברתי עליו שאין לי שמץ איזה יש לו בכלל..

אז על איזה אתם ממליצים??

ודיברתי עם הם מוכנים לעשות לי את זה אני צריך להביא את כל השטויות לחברה או למעבדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודיברתי עם הם מוכנים לעשות לי את זה אני צריך להביא את כל השטויות לחברה או למעבדה...

לפי דעתי זה באמת מה שזה... חבל על הכרטיס שלך וחבל על הכרטיס שאתה תהרוס יחד עם הכרטיס שלך !

עזוב את הקטע עם הזיכרונות אתה לא יודע איך זה יגמר... גם ככה אתה באובר קלוק גבוהה איתו ועוד אתה מוסיך לו

קירור חדש תסתפק בזה... אם לא תהיה מרוצה אז מילא תנסה את העניין עם הזיכרונות אבל לפי דעתי זה חבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, אני חושב שאם היתה תחרות - "התרד הבדיוני ביותר בפורום" - אתה היית לוקח את מקומות 1 עד 9 ללא תחרות ....

מה הקשר בין מעבדת ו 9500PRO ?

איך בדיוק הסברת להם מה אתה רוצה שהם יבצעו ולמי בדיוק הסברת שם ?

ואם כבר, אני מחפש מישהו שיבצע לי VMOD ל MAX3 שלי לבעית המתחים לזכרונות , נראה לך שלאורנג' יש ניסיון בתחום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, אני חושב שאם היתה תחרות - "התרד הבדיוני ביותר בפורום" - אתה היית לוקח את מקומות 1 עד 9 ללא תחרות ....

ואם כבר, אני מחפש מישהו שיבצע לי VMOD ל MAX3 שלי לבעית המתחים לזכרונות , נראה לך שלאורנג' יש ניסיון בתחום ?

חחחחחחחחחחח הרגת אותי עכשיו אני מת !!! :cwm12: :lol: :lol: :lol:

זהו שאני גם אמרתי לו את זה לא נראה לי שזה בכלל יעבוד וחבל להרוס כרטיס במקרה שזה לא יעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחח מה אני יגיד לך RoyShefy

[glow=red,2,300]GOOD LUCK[/glow]

You will need it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וולאק רועי , שיהיה לך בהצלחה... נשמע יומרני למדי....

אהה כן, והיה ובאמת תצליח לנתח את הכרטיס ולהחליף ( ::) ) , דווקא מכרטיס של PALIT?!

הזכרונות בכרטיסים האלה גרועים (איטיים לעומת כרטיסים מ"בית טוב")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משימות לMC:

1. להחליף את הזכרונות של הR שלי בזכרונות מהירים יותר של כרטיס אחר (TI4200 128MB של או FX5200) אלו האפשרויות.

ההלפה תתבצע במעבדות .

2. להרכיב את הקירור ולקוות לטוב.

3. שהמחשב יחזור מפאקינג תיקון

4. תמיכתכם ועזרתכם בנושא

1. לא מתאים !!! יש להם קונטרולר שונה לזכרונות וזה לא תואם !

2. חרא של ! אם לא תבצע שינוי בקירור (כולמר תעשה שיקוע של כל אזור ה SHIM בסינק - חבל על הקניה )

3. מקווה בשבילך

4. ראה סעיפים 1-3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני סוגד לך. במקום למכור את הרדאון הזה ולקנות בכל הכסף כרטיס טוב יותר, שמאה אחוז יעבור את הכרטיס שלך במידה והוא ישרוד את הניתוח, אתה בוחר ללכת בלי שום סיבה נרית לעין בדרך הכי עקלקלה וחסרת תועלת. אני מברך אותך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור הפאסיבי הזה בעל ביצועים ממש נחותים לעומת הקירור סטוק אפילו.

כדי שיעבור את הקירור סטוק בביצועים אתה צריך לכוון עליו שני מאוררים חזקים, אבל ממש עליו.

הזכרונות לא נראה לי יתאימו לך אתה רוצה לשים מלבניים (הסוג הישן) על מרובעים (הסוג החדש).

חוץ מזה שזכרונות של Ti לא עושים יותר ממה שהכרטיס שלך עשה חוץ מ4600 שיעלה לך משומש בסביבות ה1000 שקלים , וכבר הפכת את כל העסק ללא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש משהו משתלם אני פשוט רוצה להמהיר את הכרטיס הספציפי הזה!!!!

שמתי לב שלזכרונות של הFX יש צורה מלבנית..... אז מה אני עושה? למישהו יש הצעות??

ואפילו בפורום הזה המליצו לי על הקירור בשביל OC..... ואם נידפקתי אז אני צריך לחכות ליום הולדת שלי שהיא עוד שבוע

ולקנות מים או משהו 8)

תודה לכולכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור הפאסיבי הזה בעל ביצועים ממש נחותים לעומת הקירור סטוק אפילו.

כדי שיעבור את הקירור סטוק בביצועים אתה צריך לכוון עליו שני מאוררים חזקים, אבל ממש עליו.

הזכרונות לא נראה לי יתאימו לך אתה רוצה לשים מלבניים (הסוג הישן) על מרובעים (הסוג החדש).

חוץ מזה שזכרונות של Ti לא עושים יותר ממה שהכרטיס שלך עשה חוץ מ4600 שיעלה לך משומש בסביבות ה1000 שקלים , וכבר הפכת את כל העסק ללא משתלם.

דבר ראשון זה לא 1000 זה בסביבות ה 600-700 גג שבגג למשומש (אפילו לא)

ורועי, קודם כל מזל טוב ליומולדת :funn:

אני אוהב את הרעיון שלך ואני תמוך בו אבל אני מציע לך לחפש כרטיס עם שרצים בתזמונים נמוכים דבר ראשון.

דבר שני, לפי איך שאני זוכר ל TI יש מלבניים ולרדאון 9500 יש מרובעים ככה שהם לא יתאימו, תבדוק את זה קודם...

תבדוק גם שהזכרונות שאתה שם על הכרטיס דורשים את אותו המתח כמו הזכרונות סטוק של הכרטיס

ועוד הצעה: אחרי שאתה מוציא מאיזשהו כרטיס זכרונות ושם אותם ברדאון, כדי שלא סתם תבזבז כסף, קח את הזכרונות ה"ישנים" של הרדאון ושים אותם על הכרטיס האחר...

נ.ב בהצלחה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...