שאלה טכנית - ספק כוח עם הספק גבוה מדי מבזבז חשמל או רק יכול? - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה טכנית - ספק כוח עם הספק גבוה מדי מבזבז חשמל או רק יכול?

deluxe

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא. אפילו בגנריים יש לך 3 רמות עיקריות. וכמה שיש ספקים לא מומלצים של חברות מוכרות (NAXN למשל) הם כנראה יהיו באותה איכות כמו הטופ של הגנריים - שיש לציין ספקים לא גרועים בכלל תלוי כמה המחשב לוקח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמדברים על ה NAXN אומרים שהוא "לא איכותי", כשלמעשה הנקודה היא כזאת : זה ספק פחות טוב מבין הספקים של אנרמקס. אבל הוא עדיין ספק טוב בהחלט - כל מה שהוא צריך זה קצת יותר מקדם ביטחון - אם אנרמקס "אמיתי" של 500W מחזיק 600W, אז ב NAXN זה הפוך - זה הכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם שהם פחות איכותיים מבחינת OVERLAOD מהסדרות שמיוצרות ע"י אנרקמס, כי הם לא מיועדים לשוק הגבוהה אלא ל"value". בדיוק כמו סדרת הVP של אנטק מול HCG או NEO ECO..ולא ראיתי פה המלצות נגד הVP בניגוד לNAXN.

בביקורת בHARDWARESECRET אפשר לראות את המקדם בטחון, אמנם פחות ממקדם ממוצע של אנרמקס מהסדרות הגבוהות אבל זה בסדר..חוץ הביצועים שלו שם בהחלט טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הVP והHCG לא ממש באותה קטגוריה. הHCG רמה אחת מעל בעיקרון. אם הVP הוא מוצר תקציבי אז HCG זה מוצר מיינסטריים.

אני הייתי בוחר בספק הבא - http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=3155

מחיר זול (יחסית לספקים לא גנריים), 5 שנים אחריות, 44 אמפר במסילת 12v (יותר מה-s12ii) ונצילות יפה (80 ברונזה)

מצאתי ביקורת על ספק 750W מהסדרה הזאת, והיא לא כל כך מעודדת. הספק כושל ב ripple & noise מעל הספק של 450W.

משהו שאתה לא מצפה מספק שאמור להיות איכותי. אם 750W מפשל, אז כנראה גם 550W.

חוץ מזה שהספק הזה פשוט יותר מידי OVERKILL למערכת.

בכללי אני לא אוהב את רוב הסדרות של קולר מאסטר, הם עושים לעצמם פאדיחות.

עריכה:

בשום מצב לא הייתי קונה ספק עם פחות מ-3 שנים אחריות, לדעתי ההתייחסות לספק של חברה מוכרת עם שנה אחריות הוא כמו אל גנרי.

החברה קיצרה את האחריות ל3 שנים.

קניתי לפני כשבועיים את הדגם הזה באייבורי עם 3 שנות אחריות.

עריכה:משום מה הם הסירו את המוצרים של Seasonic מהאתר.

אני לא יודע על מה אתם מדברים, תסתכלו באתר שלהם.

http://www.seasonicusa.com/S12II.htm

5 שנים אחריות על הסדרה הזאת, בארץ אוהבים לדפוק אותנו בכל מיני צורות עם זה מחיר מופרז או עם זה לחתוך אחריות.

לדוגמא זיג זאג נותנת 5 שנים על הספק s12ii -520W ו3 שנים על s12ii-430W. למה אין לי מושג :nixweiss: .

בNEWEGG נותנים 5 שנים על s12ii-430W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בספק איכותי מעגלי ביטחון אמורים לפעול ולנתק אותו שלא יגרום נזק לעצמו או למערכת. לדוגמא OCP שזה Overcurrent protection.

אם הספק גרוע או ג'נרי הוא יכול לגרום נזק למערכת וכמובן לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...