שאלה טכנית - ספק כוח עם הספק גבוה מדי מבזבז חשמל או רק יכול? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה טכנית - ספק כוח עם הספק גבוה מדי מבזבז חשמל או רק יכול?

deluxe

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הסיסוניק 430W ולא האנטק VP450 ספקים של מעל 400W

השם מטעה - יש להסתכל רק על מסילת 12V

אופציה נוספת היא CX430 V2, הפרשי המחיר בין שלושתם קטנים

באופן אישי הייתי הולך על הסיסוניק אבל רק עם שלוש שנים אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הסיסוניק וגם האנטק לא יתקשו לעמוד בדרישות, התגובה התייחסה לאמירה "אם כבר אתה רוצה כל כך ללכת מעל 400W"

חידדתי את הנקודה לטובת אלה הגוזרים בטעות את ההספק האמיתי משם הספק ולא מתוך הנתונים הרלוונטים.

ה הובא כאופציה נוספת לאותה רמת מחיר, אומנם הוא אינו הכי חזק (המערכת תצרוך פחות מ 250W כך שזה לא באמת משנה)

אך הוא בעל תקן 80+ ,אחריות לשלוש שנים ומוסלב - פיצ'רים שאין לאנטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! :xyxthumbs:

לא הסיסוניק 430W ולא האנטק VP450 ספקים של מעל 400W

השם מטעה - יש להסתכל רק על מסילת 12V

מה זאת המסילה הזאת?

ומה זה מוסלב?

אגב, מי אמור להיות נותן האחריות? היבואן או החנות? ואיזו אחריות כדאי לחפש?

הקורסייר יחזיק את המערכת בלי בעיה? ראיתי ביקורות "בינוניות" עליו ברשת לא עפו עליו כמו על הסיסוניק והאנטק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסילת 12V זאת המסילה העיקרית שמספקת את המערכת שלך, כלומר מעבד כ.מסך וכוננים.

Jonny123אם אתה באמת רוצה ללמוד, תתחיל מGOOGLE.

אם לא, אתה מסבך את עצמך, שואל וחוזר על שאלות כאילו אנחנו איזו מוכרים מפוקפקים. כן לקחנו מקדם ביטחון לא לקחנו.

יש ספקים מוצלחים יותר יש מוצלחים פחות זה היופי שיש תחרות בשוק.

הקורייסר יחזיק לך את המערכת.

אני לא מבין מה אתה רוצה להבין מהדיון הזה? :nixweiss: בזמן הזה שהמתנת לתשובות היית יכול ללמוד קצת איך עובד הספק ולעבור על כל הביקורות הקיימות לספקים בטווח הספקים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על וכמו"כ על ביקורות.

רובן כללו פרטים ונתונים שמעבר לרמת ההבנה שלי. ופה נכנס הפורום.

באמת קצת התפזרתי, אתה צודק.

מס' אנשים ענו פה תשובות שונות במקצת ולכן רציתי להבין בצורה טובה יותר מה כוונתו של כל אחד מכם (לכן השאלה על מקדם הביטחון), ולהחכים.

מתנצל אם נפגעת מהשאלות שלי, לא היתה בהן אף כוונה לפקפק.

בסך הכל רציתי לשמוע המלצות מאנשים שמנוסים ויודעים יותר ממני.

תודה רבה ויישר כוח על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסילת 12V היא המשמעותית ביותר מבחינת עומס. ברוב הספקים המודרניים היא קרובה להספק המלא אבל לא בדיוק. מקדם הביטחון של 100-200W לפי גודל הספק הכללי (100W לספק של 400W ו 200W לספק של 800W, מה שביניהם בהתאמה - בערך), אם אתה לוקח מקדם ביטחון כזה, מכסה את זה וכמו כן את זה שלא רצוי להעמיס ספק עד הסוף

כמובן שניתן לבדוק את כ הפקטורים לעומק ובנפרד וכדומה, אבל בכל מקרה אם אתה רוצה לשמור על אורך חיי המערכת רצוי שתיקח מקדם ביטחון. עכשו מקדם ביטחון הוא לא מדוייק הוא הערכה, אז "100-200W" זה הערכה קרובה מספיק ברוב המקרים (כמובן לא בספקים שבהם יש מסילת 12V חלשה למה שהוא, אבל אם כבר אז יהיו כנראה מספיק סיבות אחרות לא לקחת ספקים כאלה - הרוב מתוכם זה הספקים הגנריים)

גם אם תיקח ספק גדול יותר ב 200-400W, ההבדל בצריכת חשמל יהיה דיי קטן, ואם הספק הגדול יותר איכותי יותר יכול להיות שהוא עדיין יהיה חסכוני יותר - כך שאתה לא יכול לדעת גם את הכיוון של ההבדל בוודאות. אם יש לך ספק קיים שמתאים (כלומר : שאתה לא שם ספק שהוא _חלש_ מידי למפרט כי אז הספק לא יחזיק), תשתמש איתו וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר בספק הבא - http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=3155

מחיר זול (יחסית לספקים לא גנריים), 5 שנים אחריות, 44 אמפר במסילת 12v (יותר מה-s12ii) ונצילות יפה (80 ברונזה)

עריכה:

בשום מצב לא הייתי קונה ספק עם פחות מ-3 שנים אחריות, לדעתי ההתייחסות לספק של חברה מוכרת עם שנה אחריות הוא כמו אל גנרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...