חרדים עובדים בשחור - עמוד 22 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים עובדים בשחור

ross

Recommended Posts

• תגובות 470
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איום? קיים הבדל בין איום לבין תחזית... ולגבי "העלבת משתמשים", אני מבין שרוני הוא היחיד כאן ששמורה לו הזכות לקרוא לשאר באי הדיון "בורים" או להשוות את חברותיהם לחתולים ולמקקים? יפה. היום למדנו מי אתה, ag43.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא מעניין אותי מה אתה חושב עלי.

ב. לא טרחתי לקרוא את הודעותיו של רוני לעומק. אם היה משהו בחוקי הפורום על טיפשות או התנשאות הוא כבר היה מקבל אזהרה, תאמין לי. אתה מוזמן להביא לי קישור ישיר להודעה כזו והוא יטופל בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק.ירדנו לגנון אה.

אולי חשבת שהוא טיפש מידי?

איפה הצגתי שחברה של לב היא חתול או מקק? נילך הכי רחוק אדם למשל גזעני. אבל חברתו היא יהודיה הוא לא . ויק אתה חלש היום.

לא מובן לי איך אפשר להגיע למצב שיש לי איתו בעיה רק בגלל שאינו יהודי :bash: .אבל מה נעשה שהכיס שלך ריק וחייב לשלוף שפן מהכובע.

'בור' זה אדם שמתיימר לדעת אבל לא מבין גדול בחומר המדובר.

אכן פעם באיזה יובל משתמנש בזה ורק לקיצונים. אם נילך על פי שיטתך הרי אתה וחבריך כבר מזמן לא צריכים להיות פה אפילו החתימה שלך מעידה על כך :D . תגיד תודה רק אזהרה אחת עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag, אם רמת הדיונים פה מספיק חשובה לך בשביל לחלק אזהרות לאנשים כמוני, אתה מוזמן למצוא לבד את ההתבטאויות האמורות. אם לא, לפחות תודה בכך שלפחות כרגע מבחינתך לרוני מותר להגיד ככל העולה על רוחו, שכן לך אין כוח לקרוא את הודעותיו לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע פורום הרבה אנשים הרבה דעות צריך ללמוד לקבל ולא להתעצבן ואף אלימות.

מפיך מאות אלפי. דווקא יש 65 אלף ב"הוגים בו יומם וליל" תוריד את העובדים בשחור נשאר 40 אלף :P . 40 אלף גורמים לך להשתגע אה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החילונים הרבה יותר נדיבים מהדתיים בהתחשבות בצד השני.

פי כמה וכמה.

החילונים מוכנים לתת לכם לעשות מה שאתם רוצים בבית, ובבית הכנסת, ובישיבות, ובעסקים.

אפילו לרקוד ברחובות עם ספר תורה בחג המתאים.

ולהתלבש כרצונכם.

גם עם צפירת שבת אנחנו מוכנים להתחשב פה ושם.

וכשרות בצבא ובמוסדות ציבוריים גם זה ניתן לכם.

כבישים ריקים ביום כיפור גם תקבלו.

וימי חג יהודיים יוכרו באופן רשמי.

נבנה לכם ערים משלכם שם תוכלו ליצור מרחב ציבורי כרצונכם.

נשדר לכם מדי פעם דודו פישר שר בטלוויזיה שירי מסורת.

אפילו תוכנית כבוד לרב ניתן לכם.

מה סך הכל אנחנו מבקשים.

אל תתערבו לנו בשירות המדינה לאזרח ובחופש הבחירה.

אל תפריעו לנו לבנות תשתיות ציבוריות ולהפעילם רצוף כל זמן שיש בהם צורך.

אל תדחפו ענייני כשרות לעסקים שלא מעוניינים בכך, ואל תמנעו מעסקים שמעוניינים לעבוד בזמן שאתם עוסקים במנוחה ותפילה.

ואל תשתמשו במיסים שלנו למימון חיי בטלה בצל התורה.

אנחנו מוכנים לתת לכם יותר ממה שתקבלו בכל מקום אחר בעולם.

אבל אנחנו מבקשים שלא תיקחו מאיתנו את מה שלא תעיזו לקחת בכל מקום אחר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב דת ומדינה לחוד. אולי במצב היום (לא בעבר) זה יהיה טוב לדת. אבל משום מה אם לא יהיו דתים בכנסת אז אנשים כמוך יעשו מה שרוצים. נו אתה מבין.

מה הבעיה לתת ל"אנשים כמוני" לעשות "מה שאנחנו רוצים"?

אתה לא מכיר אותי ואפילו לא מנסה להבין את השקפותיי.

אני בסה"כ רוצה, שתוציא את הדת מהפוליטיקה, מה זה אומר?

שאני בתור אזרח לא מאמין/חילוני רוצה:

1. לא כפוף לשירותי דת דתיים(נישואין, קידושין, קבורה, אוכל וחינוך*).

2. לא מממן אותם לעצמי.

3. לא מממן אותם למישהו אחר.

אני שם חינוך ב-*, כי אני מוכן לחינוך למסורת ולתרבות היהודית ואפילו מעודד את זה.

אני נגד ביטול לימודי , נגד ביטול לימודי ביולוגיה במדע המודרני ומה ההשקפה של המדע המודרני

על תחילת ומקור החיים על כדוה"א, מקורו של כדוה"א, הגלקסיה שלנו, היקום וכך הלאה.

כל השאר, לא משנה לי. לא משנה לי מי מאמין או לא ולמה הוא משתחווה, רק שיעזוב אותי בשקט.

א. לא מעניין אותי מה אתה חושב עלי.

ב. לא טרחתי לקרוא את הודעותיו של רוני לעומק. אם היה משהו בחוקי הפורום על טיפשות או התנשאות הוא כבר היה מקבל אזהרה, תאמין לי. אתה מוזמן להביא לי קישור ישיר להודעה כזו והוא יטופל בהתאם.

לא קראת את הקטע על זה שהוא קרא לי אנטישמי ושאני טוען שחרדים מכינים מצות עם דם של גויים?

זה לא עובר על חוקי הפורום? יש כאן משתמש שטען שזה אפילו עובר על חוקי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבתי שאתה אמרת זאת ציינתי שאתה יכול לומר דבר כזה מכוח כל התגובות שעד כה נאמרו אצלך .. כמו בעבר (גם היום) שסברו שיהודים מכינים מצות מדם של גוים... מראה על חוסר הכרות של יהודים.

ההודעות שלך מראות על חוסר גדול ביהדות ודת.

עריכה:

הסיבה היא שהרוב המכריע של העם כאן רוצה להתחתן רק עם יהודים, ואם לא יהיה מידע ברור מי יהודי ומי לא, אף אחד לא יוכל להתחתן עם אף אחד. כי אם אתאהב בבחורה, אולי סבתא שלה למשל ערביה?

מי שרוצה להתחתן עם ערביה – שירשם לנישואין אצל הקאדי, או אצל הכומר, או בקפריסין או בטאבה. או שלא יירשם בכלל

לגבי נישואין כפי שהסכמנו יש מונופול לרבנות לרישום נישואין יהודיים, זו דרישה אלמנטרית של רוב מוחלט של עמנו הרוצה להתחתן עם יהודיות בלבד. ולו ירשמו אינם יהודיות כיהודיות לא תהיה אפשרות להתחתן עם יהודי רגיל, שמא הוא אינו יהודי. לרישום נישואין לא יהודיים אפשר להירשם בכל מקום אחר שרושם נישואין כאלו. אבל אי אפשר לצפות מרבנות שתרשום נישואין אזרחיים שזה בניגוד למהות הרבנות.

המשמעות של רישום נישואין אזרחיים, היא גירושין אזרחיים. והמשמעות של גירושין אזרחיים (ונישואין לאחריהם) היא ממזרות לפי ההלכה. כנראה רצון הרוב שלא יהיו ממזרים נטמעים בקהל.זו לא כפיה ולא שום דבר, זה רצון המחוקק, חוק דמוקרטי שנקבע ברוב קולות של הכנסת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3890195,00.html

וכדאי לך ללמוד קצת היסטוריה על הנושא. עמים נטמעים והזכר למוצאם נעלם מהר מאד. יהודים נטמעו בגרמנים וחלק מנכדיהם שרתו אף בצבא הנאצי.

לא מדובר על דיכוי, שכן דיכוי היא פעולה שמטרתה לפגוע, פעולה זו סותרת את חוקי היסוד של המדינה ושל כל תרבות נאורה, ולכן לא היתה מחזיקה מעמד גם כחוק, בג"ץ היה מבטל אותו, או שוועדות הכנסת היו מבטלות אותו. כאן רצון הרוב נובע מהשקפה ערכית על מוסד הנישואין במדינה, ולא במטרה לדכא, ולכן החוק חוקי ודמוקרטי. מכל חוק יש נפגעים, אין חוק שיכול לרצות את כל הצדדים, השאלה היא מה הצדקתו של החוק, ולא אם יש ממנו נפגעים. מכיון שהחוק לא בא לדכא, ולפי דעת הרוב יש לו הצדקה, אין שום הבדל בינו לבין כל שאר חוקי המדינה שיש מהם נפגעים. הבדואים למשל נפגעים מחוקי התכנון והבניה של המדינה, שסותרים את צורת החיים שלהם. אבל לחוקי התכנון והבניה יש הצדקה ולכן אין לנו אלא להצטער בשבילם, ולכן המדינה משתדלת לכנס אותם לערים ומושבות, כדי שלא יעברו על החוק.

בקשר למדע- לא מבין מה הבעיה.

ושום דבר כאן לא על חשבון משלם המיסים, רוב החרדים עובדים.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag, אם רמת הדיונים פה מספיק חשובה לך בשביל לחלק אזהרות לאנשים כמוני, אתה מוזמן למצוא לבד את ההתבטאויות האמורות. אם לא, לפחות תודה בכך שלפחות כרגע מבחינתך לרוני מותר להגיד ככל העולה על רוחו, שכן לך אין כוח לקרוא את הודעותיו לעומק.

אני לא גננת. דווקא בגלל ש(חלק) מהטיעונים שלך עניינו אותי קראתי ונתקלתי במה שנתקלתי. כמו שאמרתי, אתה מוזמן להפנות להודעה בעלת תוכן בלתי הולם והמשתמש יטופל בהתאם. כנ"ל LEV - אנא קשר להודעות הרלוונטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=538695.msg4599510#msg4599510

לגבי נישואין כפי שהסכמנו יש מונופול לרבנות לרישום נישואין יהודיים, זו דרישה אלמנטרית של רוב מוחלט של עמנו הרוצה להתחתן עם יהודיות בלבד. ולו ירשמו אינם יהודיות כיהודיות לא תהיה אפשרות להתחתן עם יהודי רגיל, שמא הוא אינו יהודי. לרישום נישואין לא יהודיים אפשר להירשם בכל מקום אחר שרושם נישואין כאלו. אבל אי אפשר לצפות מרבנות שתרשום נישואין אזרחיים שזה בניגוד למהות הרבנות.

המשמעות של רישום נישואין אזרחיים, היא גירושין אזרחיים. והמשמעות של גירושין אזרחיים (ונישואין לאחריהם) היא ממזרות לפי ההלכה. כנראה רצון הרוב שלא יהיו ממזרים נטמעים בקהל.זו לא כפיה ולא שום דבר, זה רצון המחוקק, חוק דמוקרטי שנקבע ברוב קולות של הכנסת.

וכדאי לך ללמוד קצת היסטוריה על הנושא. עמים נטמעים והזכר למוצאם נעלם מהר מאד. יהודים נטמעו בגרמנים וחלק מנכדיהם שרתו אף בצבא הנאצי.

מי מצפה מהרבנות שתחתן בצורה אזרחית? שיהיה מוסד אחרי שאחראי לזה!

ואל תדבר בשביל רוב העם בבקשה, לא חסר אנשים שהם יהודים כשרים שיכלו להנשא ברבנות ולא עשו זאת.

כמו כן, לא מעט פסולי חיתון מסיבות כאלו ואחרות שגם צריכים אלטרנטיבה לרבנות וחו"ל.

אבל עזוב, נישואין זאת רק דוגמא אחת להמון שליטה וכוח שההמסד הרבני מחזיק ומשתמש לרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא דורש מהרבנות לרשום נישואין אזרחיים. אנחנו דורשים לבטל את המונופול של הרבנות (ושאר מוסדות הדת) על הנישואין בארץ, ובכך אנו דורשים מהמדינה לרשום נישואין אזרחיים. אבסורד שעל מנת להתחתן, זוגות נאלצים לטוס למדינה אחרת.

עריכה: damnit, לב אמר בדיוק מה שרציתי לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך רוני, שבמדינה דמוקרטית יש גם מנגנון שאמור להגן על אנשים כמוני מ"עריצות הרוב".

שלא יפגעו לי בזכויות בסיסיות, רק כי הרוב "מסכים" על כך(אני גם לא מאמין שזה נכון, אבל לא משנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...