חרדים עובדים בשחור - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים עובדים בשחור

ross

Recommended Posts

מה קרה לך, כל רופא ומדען בתחום יודע על עצם הלוז ותכונותיה הפנטסטיות.

ממה אתה חושב לוקחים תאי מח עצם לרפואה?

איך אתה חושב גילו את החלקיק האלוהי? מהאטומים המיוחדים של עצם הלוז כמובן.

על אגוזי לוז שמעת?

על לו"ז עמוס שמעת? אין דבר יותר עמוס מעצם הלוז, יותר חזק מיהלום.

אם זה לא קניבליזם היו משתמשים בעצם הלוז לקידוחי נפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 470
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז יש לך טעות ,בתייחת המתים הנשמה חוזרת לגוף. יש עצם שנקראת לוז שאינה נרקבת ,ממנה הבורא ישחזר את גופך מחדש והנשמה תחזור לתוכה.

אתה בשיא הרצינות מאמין שזה מה שקורה?

שיש עצם מאוד ספציפית בגוף האדם, שלא נרקבת, וכמה זמן אחרי שאתה מת הנשמה שלך נולדת מחדש בגוף אחר שאלוהים משחזר מתוך אותה עצם שהיתה בגופך הקודם?

ותן לי רגע להבין, האם אותה עצם פיזית יוצאת/נעלמת מהקבר לאחר תהליך ה"שחזור"? האם ניסית פעם להסתכל על קבר אחרי כמה שנים, וראית בדיוק שיש עצם אחת שפתאום נעלמה? האם ניסית את זה כמה פעמים ותמיד ראית שזו היתה אותה עצם "לוז" מדוברת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הייתה תחיית המתים, ככה שאתה לא יכול לוודא את זה ... למה לזלזל ככה.

קודם שהמשיח יצוץ, אחרי זה תתחיל לראות מחילות של עצמות לוז בכל מיני קברים, אחר כך תמצא בית מלאכה לשחזור גופות מתוך עצמות לוז, או שבעצם ... לא אני ולא אתה נראה את זה, אתה בטוח לא תקבל ואוצ'ר לתחיית המתים, ואצלי לא תהיה עצם לוז, כי היא ... תעבור תהליך שימוש מרתק, קצת רוזמרין, קצת חמאה, אדחוף לעצמי איזה תפוח יפה לפה, והופ, לתנור.

קיצר, מה אנחנו מקשקשים, אנחנו לא מבינים כלום, אנחנו צריכים להגיד תודה שאנחנו הגזע הנבחר, צריכים להתחיל לקיים מצוות, לא לנגב תחת בימי שבת, לא לנסוע בשבת, וגם להפסיק לעבוד, לתרום לחברה ולא לעשות שום דבר אחר ממה שהרב שלנו יגיד לנו.

נשמע לי כמו יוסי של צורת חיים, אני חוזר בתשובה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תאכלו את הלב.

כתוב במפורש:

"...אדריאנוס שחיק עצמות שאל את ר' יהושע בן חנניא, אמר לו: מהיכן הקדוש ברוך הוא מציץ את האדם לעתיד לבוא? אמר לו: מלוז של שדרה. אמר לו: מנין אתה יודע? אמר לה: איתיתה לידי ואנא מודע לך - טחנו ברחים ולא נטחן, שרפו באש ולא נשרף, נתנו במים ולא נמחה, נתנו על הסדן והתחיל מכה עליו בפטיש, נחלק הסדן ונבקע הפטיש ולא חסר כלום."

משמע, יש עצם שלא נטחנת במטחנה, לא נשרפת באש, לא מתמוססת במים, ואם תכה עליה בפטיש הסדן מפלדה ישבר במקומה, ולא תהיה בעצם שריטה אחת.

אכן פלא מדעי.

תגלית מדהימה.

חייבים לפנות לשר הבריאות החרדי והמדען הראשי של משרד החינוך לחקור מיד את העצם המיוחדת הזו, ולהוכיח סוף סוף מדעית שיש אלוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תאכלו את הלב.

כתוב במפורש:

"...אדריאנוס שחיק עצמות שאל את ר' יהושע בן חנניא, אמר לו: מהיכן הקדוש ברוך הוא מציץ את האדם לעתיד לבוא? אמר לו: מלוז של שדרה. אמר לו: מנין אתה יודע? אמר לה: איתיתה לידי ואנא מודע לך - טחנו ברחים ולא נטחן, שרפו באש ולא נשרף, נתנו במים ולא נמחה, נתנו על הסדן והתחיל מכה עליו בפטיש, נחלק הסדן ונבקע הפטיש ולא חסר כלום."

משמע, יש עצם שלא נטחנת במטחנה, לא נשרפת באש, לא מתמוססת במים, ואם תכה עליה בפטיש הסדן מפלדה ישבר במקומה, ולא תהיה בעצם שריטה אחת.

אכן פלא מדעי.

תגלית מדהימה.

חייבים לפנות לשר הבריאות החרדי והמדען הראשי של משרד החינוך לחקור מיד את העצם המיוחדת הזו, ולהוכיח סוף סוף מדעית שיש אלוהים.

לא אתה לא מבין.

זה לא באמת! קיים.

הכוונה היא שאלוהים שומר אצלו דיסק עם כל הפרטים שהוא צריך כדי לשחזר אנשים בעזרת ביו-.

ושהדיסקט הזה מוגן מפגעי הטבע, כמו זמן, מים, אש, טומאה, קללות, כישופים, עין הרע, דברי כפירה, ושומן חזיר.

וכשכולם ילמדו תורה וישמרו מצוות, המשיח יגיע ונשמן את שערו בשמן זית כמיטב המסורת במספרה של ז'וז'ו(כי למשיח מגיע הכי טוב), ואז אלוהים ידפיס חזרה את כולם מהדיסקט כדי שיוכלו להמשיך ללמוד תורה ולשמור מצוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הוויכוחים המפגרים האלה בשביל זה יש את דת ואמונה כדי שכולם יוכלו לנסות לשכנע את רוני והעוד שניים וחצי דתיים שפה שהם טועים, לא יצליחו ורוני ימשיך לזלזל בהיגיון הבסיסי ביותר עם התגובות שלו.

כאילו העצם הזאת זה מה שישנה משהו, זה הדבר הכי לא הגיוני ששמעתם שבא מהדת? באמת?

יש מספיקים בולשיט ולרוני ולכת שלו יש מספיק הסברים חסרי כל ביסוס או היגיון בסיסי בשבילהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאה אחוז, לפחות אתה כנה.

כן חרדים, לא חרדים, כן גיוס, לא גיוס, עבודה בשחור, לבן, ירוק.

לא זה מה שמשנה, העיקר להראות לכולם שהדת מנוונת את השכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק אלא מתי כבר נצא עם הגרזנים :silly: .

לא יודע ..דווקא הכמה דתים פה הרבה יותר נחמדים,מנומסים,פחות אלימים מילולית. מקבלים כל אדם גם אם דעתו שונה.

מה נגיד ומה נספר הטענות כאן מאוד רציניות וקשות לפיצוח במיוחד של MOON-MAGE

שמדברים על חרדים עבודה -זה עוד זורם בסדר אבל קצת מתחיל על בורא אז הזאבים יוצאים' אל תפירעו לנו להמשיך להנות איך שבא לנו'. עצה אל תכניסו את זה .. נשאר עם החרדים עד שהרוסים הבריונים יגיעו ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה נהפך לדיון דת ואמונה? :s07: אני חושב שכולם פה יכולים להיות אחלה חכי"ם. שאלו אתכם למה לא נותנים פטור לחרדים כדי שיצאו לעבוד והמדינה תרוויח, והתחלתם לברבר על אלוהים, מלחמת מצווה ושריפת גופות.

שתי התשובות היחידות שקשורות לנושא היו:

אם ניתן לחרדים פטור אז גם קבוצות אחרות ירצו. (מי שלא רוצה להתגייס לא מתגייס, בנות מצהירות על היותם דתיות ובנים מסתדרים בכל מיני דרכים. חוץ מזה אני חושב שעם משכורת טובה לחיילים (הכסף יגיע מהמיסים של החרדים פלוס קצבאות שהם לא יקבלו) לא יהיו חסרים צעירים שיירצו להתגייס. יותר מחצי מחזור שלי היה מורעל על צה"ל.)

יש מושחתים שמרוויחים מזה. (מי הם? ואיך לעזאזל הם מרוויחים מזה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה נהפך לדיון דת ואמונה? :s07: אני חושב שכולם פה יכולים להיות אחלה חכי"ם. שאלו אתכם למה לא נותנים פטור לחרדים כדי שיצאו לעבוד והמדינה תרוויח, והתחלתם לברבר על אלוהים, מלחמת מצווה ושריפת גופות.

שתי התשובות היחידות שקשורות לנושא היו:

אם ניתן לחרדים פטור אז גם קבוצות אחרות ירצו. (מי שלא רוצה להתגייס לא מתגייס, בנות מצהירות על היותם דתיות ובנים מסתדרים בכל מיני דרכים. חוץ מזה אני חושב שעם משכורת טובה לחיילים (הכסף יגיע מהמיסים של החרדים פלוס קצבאות שהם לא יקבלו) לא יהיו חסרים צעירים שיירצו להתגייס. יותר מחצי מחזור שלי היה מורעל על צה"ל.)

יש מושחתים שמרוויחים מזה. (מי הם? ואיך לעזאזל הם מרוויחים מזה?)

אתה שואל שאלות לעניין, אבל כנראה שכאן לא מחפשים לדון ברצינות על דברים כאלה, כאן מחפשים אקשן.

או לפי הגדרתו של ויק07, כאן מראים כמה הדת מנוונת את השכל (אין קשר לחרדים, הוא וכנופייתו לא מבדילים בין כיפה לכיפה ולשיטתם כולם אותו הדבר, אתה מוזמן לקרוא שרשורים קודמים).

בניגוד אליך, אני דווקא חושב שאפשר למצוא פתרונות בהם ישתלבו החרדים לשביעות רצון כולם, בין אם בשירות צבאי או יותר לכיוון של שירות לאומי (זה לא שעד עכשיו הם לא עשו דברים דומים, למשל זק"א ויד שרה).

צריך קצת יותר פתיחות מהצד החרדי וקצת פחות שנאה מהצד החילוני, אבל כמו שאמרת יש מי שמרוויח מזה, למשל ח"כים שנבחרים על סמך הבטחות כאלה ואחרות במצע שלהם, או (כמו שהחילונים אוהבים לומר) עסקנים ו"רבנים" ששומרים על הציבור בשליטה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...