חרדים עובדים בשחור - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים עובדים בשחור

ross

Recommended Posts

• תגובות 470
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סלח לי, אבל אני לא מקבל את התשובה הזאת.

זה שהמדינה יהודית דמוקרטית ... יופי לה, יש במדינה הזאת לא מעט אנשים שהיו מעדיפים לגמור את הקריירה בתוך תנור מאשר 3 מטר מתחת לפני השטח, והמינימום שהמדינה הזאת יכולה לעשות זה לאפשר זאת לאזרחים שחפצים בכך.

לא חראם על כל הכסף שיוצא מהמדינה?

תחשוב על זה, על כל שריפת גופה, דוס משתמט מצבא יוכל לא לעבוד כמעט חצי שנה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי התורה כל יהודי חייב במצוות. אכן זכותך לא לקיים (כוח הבחירה) אבל לכל דבר יש מחיר .

והמחיר הוא כבד... אני אזרח שומר חוק שעובד, משלם מיסים ועשה וממשיך לעשות מילואים (למרות שבזמן האחרון צמצמו)

אכן, מחיר כבד לשלם עבור היותי אזרח נורמטיבי

לעומת זאת אם אני שומר מצוות כמו תוכי שלא יודע לחשוב בעבור עצמו ורק הולך לפי ספרים שנכתבו לפני שנים רבות בלי כל הנושא של המודרניזציה (עבודה של היום זה לא העבודה של פעם)

דת היא דבר טוב כל עוד לא הולכים עם זה רחוק מדי (ראה יהודים בחול) דת נהרסת כאשר הופכים לקיצוניים ואני לא מדבר פה על נתורי קרתא

אני לא נגד הדת, אני נגד מי שהחליט שאין דבר מלבד הדת ולדת יש רק צבע שחור ולבן והיא חקוקה בסלע

1immortalכמו שאמרתי שוב ושוב... הדת הורסת ל"לא דתיים את החיים" מאחר והנישואין, המוות, הכשרות וכו'... הכל בידיים שלהם (למי שלא מבין עד כמה הביזנס של חותמות הכשרות מושחת ומגלגל מיליונים בשנה על הגב של האזרח הרגיל לא יודע מה הולך שם)

אני לא יכול להתחתן איך שבא לי

אני לא יכול לאכול שבא לי בלי שתהיה עליו חותמת שאני משלם עליה כסף

ואני גם לא יכול להיקבר איך שבא לי (אישית... לשרוף את הגופה שלי, בתי הקברות בארץ זה האסון הכי גדול מבחינת נדלן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1immortal

אישית אין לי בעיה שישרפו את גופף במותך. פנה לאלו שלא רוצים בכך.

אז יש לך טעות ,בתייחת המתים הנשמה חוזרת לגוף. יש עצם שנקראת לוז שאינה נרקבת ,ממנה הבורא ישחזר את גופך מחדש והנשמה תחזור לתוכה.אתה האמיתי זה הנשמה הגוף רק ליבוש.. כמו בגד -שהבגד ללא גוף הוא זרוק ללא מעשה. הבעיה רק ,לא כל אחד זוכה לתחיית המתים.

iakovl

כוונתי שיש שכר ועונש לקיום ואי קיום המצוות לאדם אחת פטירתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להסתדר עם האיש למעלה כשאני אמות.... אני אולי אתאיסט בגדול אבל כמו שכמה אנשים חכמים אמרו בהיסטוריה עדיף לכסות את כל הבסיסים

אתה יודע מה הבעיה? איש לא חזר להגיד מה העונש... או השכר אם כבר מדברים על זה

אחת מה"בעיות" של המוות... איש לא חזר לספר מה הולך בצד השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אכן חזרו אחרי שהיו ממות קליני אתה רוצה לראות? אפילו אישה עיוורת מלידה שאחר תאונה קשה התחילה לראות ואף מה שהרופאים עשו שניתחו אותה כולל עולם הבא. ושחזרה לגוף שוב אינה רואה.

אין לך בעיה להסתדר? עכשיו יש לך משפט כאן בארץ .אתה לא תרדם בלילה כל שכן משפט של בורא העולם. בקיצר משחקי המילים אולי אתה יכול פה עלי ..אבל לא על מי שברא אותך ואת העולם באופן מדהים ושיא החכמה. עליו אתה רוצה לעבוד. בקושי על יצירה כמו השמש אתה יכול להסתכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1immortal

אישית אין לי בעיה שישרפו את גופף במותך. פנה לאלו שלא רוצים בכך.

אז יש לך טעות ,בתייחת המתים הנשמה חוזרת לגוף. יש עצם שנקראת לוז שאינה נרקבת ,ממנה הבורא ישחזר את גופך מחדש והנשמה תחזור לתוכה.אתה האמיתי זה הנשמה הגוף רק ליבוש.. כמו בגד -שהבגד ללא גוף הוא זרוק ללא מעשה. הבעיה רק ,לא כל אחד זוכה לתחיית המתים.

אז לפי מה שאתה אומר, אם אני מראש מוותר על תחיית המתים, וחד משמעית מוודא שלא אזכה לתחיית המתים, ובמידה וכן, אני מעביר את הזכות שלי לכל אחד אחר, אין עם זה בעיה.

נתת לי רעיון ...

יום ראשון, אני מתייצב ברבנות להעברת בעלות של הגוף שלי בחזרה אלי, נראה לי שכל ההתעסקות הזאת ברבנות לפני החתונה, החתימו אותי על כמה דברים שלא שמתי לב אליהם ... אבל מה, לפחות אני יהודי אסלי גזעי עם תעודות !!! צריך למסגר ולתלות בבית, ולשים פומבה עם מספר על האוזן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוות קליני... אחת מהנפלאות של הגוף האנושי, בפועל זה לא מוות מלא, המוח עדיין עובד.

אני לא מדבר איתך על מוות קליני, אני רוצה מישהו נחמד שמת... הספיק להתקרר במקרר ופתאום חזר לחיים. נראה אם תצליח להביא לי דוגמא לזה

ושנהיה על אותה רמה, גם אם אלוהים ברא את האדם (ואני לא טוען שהוא עשה את זה) אני כן טוען שהוא עשה עבודה גרועה בצורה יוצאת דופן עם בני האדם אחרת את כל הזוועות שיש בעולם אפשר להאשים את אלוהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* לא קיימת בימינו מלחמת מצווה או רשות כלל. דתיים לאומיים רבים רוצים לומר שהמלחמה על ישוב הארץ נקראת מלחמת מצווה, כפי שכתוב ברמב"ם (הלכות מלכים, הלכה ב'): "מלחמת מצוה אינו צריך ליטול בה רשות בית-דין אלא יוצא מעצמו בכל וכופה העם לצאת, אבל מלחמת הרשות אינו מוציא העם בה אלא על פי בית דין של שבעים ואחד". מה ששוכחים דתיים לאומיים רבים, הוא שאין כלל מלחמת מצווה בימינו, שכן רק מלך יכול להכריז על מלחמת מצווה כנגד סנהדרין, והוא רק לאחר שהוכרז כמלך על ידי סנהדרין ונביא, כפי שאומר הרמב"ם (הלכות מלכים, פרק ג, ג): "אין מעמידין מלך בתחילה אלא על פי בית דין של שבעים זקנים ועל פי נביא". ובימינו אין לנו לא סנהדרין ולא נביאים, כך שאין שום מצווה לצאת למלחמה, לא מלחמת מצוה ולא מלחמת רשות. וכך כתב גם החתם סופר (שו"ת החתם סופר, חלק אבה"ע, תשובה קנה לענין עשה דנקי יהיה לביתו): "דאינו נוהג אלא במלחמה, ואין דין מלחמה בזמן הזה, ותדע שהרי הסמ"ק שלא מנה רק המצוות הנהוגים בזמן הזה השמיט מצוה זו, לפי שאינו נוהג אלא בשעה שיש מלכות לישראל ויש להם רשות להלחם עם אויביהם ולא בזמן הזה". גם הנודע ביהודה כתב בספרו ("הנודע ביהודה", תנינא, חאה"ע, שאלה קכט): "והרי אין מוציאין למלחמת הרשות אלא על פי בית דין של שבעים ואחד וכו', וכבר נתבטל בית דין של שבעים ואחד בימי התנאים ועוד, שלאחר החורבן אין לנו מלך ולא חלוצי צבא שיהיה שייך כיבוש מלחמה".

וזה תוספתת למקודם.

*אם לא יקיימו את המצוות ינצחו אותם אוייביהם (ויקרא כו, יג): "ואם לא תשמעו לי ולא תעשו את כל המצוות האלה, ואם בחוקותי תמאסו, ואם את משפטי תגעל נפשכם לבלתי עשות את כל מצוותי להפרכם את בריתי, אף אני אעשה זאת לכם, והפקדתי עליכם בהלה... וזרעתם לריק זרעכם ואכלוהו אויביכם, ונתתי פני בכם וניגפתם לפני אויביכם ורדו בכם שונאיכם ונסתם ואין רודף אתכם... ונתתי את עריכם חרבה... והשימותי אני את הארץ, ושממו עליה אויביכם היושבים בה, ואתכם אזרה בגוים והריקותי אחריכם חרב, והיתה ארצכם שממה ועריכם יהיו חרבה".

פשוט ואו. אתה יודע לצטט מהרמב"ם מתי שמתחשק לך ומשאיר את הקטעים שלא מתאימים לך בחוץ בתקווה שאף אחד לא מכיר אותם? מה עם החלק שבו כשאין מלך וסנהדרין הכח חוזר לאומה ומה שהיא ממנה על פי רוב יש להם חלק מדיני המלוכה, כולל מלחמה?

רואה? גם אני יודע לחפש מקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל יהודי חייב במצוות גם אם הוא לא רוצה.

אתה יודע שזה שתגיד את זה, או שתביא לי לינקים לאנשים אחרים שאומרים את זה, לא הופך את זה לנכון?

זה שכתוב בתורה שכל יהודי חייב במצוות לא אומר שכל יהודי חייב במצוות. אגב, אני מרשה לך לצטט אותי בתור אסמכתא לכך שיהודים לא חייבים במצוות, למרות שזה רשום בתורה.

האם להרים ארגז מותר או אסור? האם בכלל ללכת זה מלאכה? מסתכלים בתורה מה הפרטים וכך יודעים

זה כל כך פתטי ועצוב שאתה מודה שאין לך שום יכולת לחשיבה עצמאית, ועוד מתגאה בזה. אגב, למה בתורה ולא בשר הטבעות: שיבת המלך? לדעתי זה ספר הרבה יותר מעניין ועמוק.

פאק מי. אני לא מאמין שאתה כותב את הדברים האלה ברצינות גמורה. זה נשמע כמו עלילה של סרט מד"ב חובבני.

אנשים אכן חזרו אחרי שהיו ממות קליני אתה רוצה לראות?

וואו!!!!! אני לא מאמין!!! שאלוהים מצליח לעשות את מה שהרפואה המודרנית כבר הצליחה לעשות מזמן (ניתן להשאיר במצב של מוות מוחי למשך 72 שעות בתנאים מסוימים, ללא נזק מוחי כלשהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl , אי אפשר להאשים את מה שמו, כי פה יכניסו לך טיעון שניתנה לאדם בחירה, והוא עושה את כל הבחירות הלא נכונות ... כי אלוהים נותן לו להתנסות ולראות מה יקרה אם.

התאוריה ש"אלוהים" הוא חייזר ואנחנו ניסוי מספר 2 אחרי הדינוזאורים נשמעת לי הרבה יותר אמינה והגיונית מאשר כל הקשקוש בלבוש על אלוהים, 6K שנים, וכל המעשיות האלה ...

ורוני, לגבי עצם הלוז, נראה לי שראית קצת יותר מדי פעמים את האלמנט החמישי.

עצמות לא נרקבות, אם מישהו היה רוצה לשחזר אותי, הייתה מספיקה לו שערה, או זרת או לא יודע מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים רק קצת נכנסים לעניין בורא מתחיל כאן חגיגה ושל פרטים אישיים. תראו עד כמה אתם מפחדים לגלות שאתם תכלס חיים בשקר. :P

ag43לא מובן לי. תציג תמקורות

iakovl תאמין לי שאני מחבב אותך.יש גם אנשים שהתעוררו אחר שהיו בקירור. בכל אופן אישה עיוורת מילדה. היא אף פעם לא ראתה דבר ולא צבעים. איך בדיוק היא פתאום רואה ואף פוגשת את קורביה שמתו...ומספרת לרופאים בדיוק מה עשו שגופה היה מונח בניתוח. אבל עזוב את זה האם אתה גבר בדיון אך ורק הגיוני- נראה היכן יותר ההגיון בחוסר בורא לעולם או בקיום בורא לעולם.. על פי הוכחות פילוסופיות והוכחות היסטוריות. אבל איך שאני כבר מכיר אותך תוך שניה יוצא החומר מהאוזן . רק אדם שרוצה לשאול ובהאמת לברר ואם יראה לנכון גם יקיים רק זה אדם פתוח לדברים חדשים . ואישית לא באתי כאן בשביל זה.. ולא מחייב שום אדם.אם אתה באמת רוצה להתדיין ולדעת-ספר לנו.

אתה מאשים את זוועת האדם במעשה האל :nixweiss: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נעזוב את הבורא (כביכול) ונחזור לעסק העיקרי שלנו

חרדים שעובדים בשחור בגלל הניסיון שלהם לחמוק מתשלום מיסים ושרות צבאי ותוך כדי זה לקבל כסף מהמדינה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצמות לא נרקבות, אם מישהו היה רוצה לשחזר אותי, הייתה מספיקה לו שערה, או זרת או לא יודע מה.

עצמות בהחלט נרקבות, אחרת כל האדמה בעולם הייתה מלאה בהן. לוקח להן בין כמה עשרות לכמה מאות שנים להתפרק לחלוטין לאבק.

כמובן שהשטות על עצם הלוז שלא מתפרקת היא אגדה מארץ הפיות, כמו גם הטענה שאלוהים צריך את העצם הזאת כדי לשחזר אותך (חשבתי שהוא כל יכול). כמו שציינת, בהחלט מספיקה שערה או אפילו תאי אור - כל תא שמכיל את ה-DNA שלך, בעצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...