חרדים עובדים בשחור - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים עובדים בשחור

ross

Recommended Posts

נו.. זה מה שאני אומר רבים כאן רוצים מלחמה רוצים לראות דם. עוד לא מובן שמדובר כאן על קיצונים אלימים .

בממשלה רוצים לעשות חוק חדש שמציע יותר מתגייסים ...אפילו שכרגע אין הסכמים אבל בונים על זה..

אגב אני בעצמי ציינתי כאן כמה פעמיים עם המשתמש 'הדוד משה' -שהחוק הנוכחי לא הכי טוב... אבל לרבים כאן כל הדתים זה מקשה אחת עם דעה אחת -ובאים אלי בטענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 470
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שיתנגדו (זה החשש למלחמה ) אני מדבר על הצבא שהרגע יכולים לגייס בכוח . אתה חושב שאין כאלה שרוצים ללכת בשיטה הזאת.

לא יודע...אני לתומי חשבתי, שמי שמבצע עבירה על חוק מסויים. יש לנטרלו גם אם זה בכוח, לא?

אם יש חוק שאוסר עליי מלגנוב, לא היית מצפה ששוטר ירדוף אחריי ובכוח ייקח ממני את התיק?

או שיגיע איתי להבנות בצורה יפה ומנומסת?

אותו הדבר גם כאן, כרגע, כל עבריין כזה, מצידי להעיף לכלא 6 ו-4 על נפקדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מנתוני אגף כוח-אדם על נתוני הגיוס עולה רק 50% מהצעירים בגיל גיוס מתגייסים."

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000699096

כנראה שלא כזה קשה להוציא פטור חוץ מחוק טל, ואם 50% מצליחים להוציא פטור כשהסיבה העיקרית שלהם זה לא לצאת פרייאר, אז ציבור שלא מתגייס בתור אידיאל ישקיע בזה יותר כוחות, וכנראה יצליח.

אז מה אתם אומרים? נכניס 50% מהנוער שצריך להתגיס כל שנה לכלא?

העיקר שגיוס של 70 אלף בחורי ישיבה (שרובם מעל 18, ככה שלא שייך לחשב כמה זה 70 אלף מתוך 50 אחוז של בני נוער שצריכים להתגייס כל שנה) זה סדר היום הציבורי :lol: :lol:

נ.ב.

דוד משה, מזה שלא ענית לי אני מניח שבחרת באפשרות השלישית ולכן אין טעם להמשיך את הדיון שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מנתוני אגף כוח-אדם על נתוני הגיוס עולה רק 50% מהצעירים בגיל גיוס מתגייסים."

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000699096

העיקר שגיוס של 70 אלף בחורי ישיבה (שרובם מעל 18, ככה שלא שייך לחשב כמה זה 70 אלף מתוך 50 אחוז של בני נוער שצריכים להתגייס כל שנה) זה סדר היום הציבורי :lol: :lol:

אתה דמגוג לא קטן וכך גם הכתבה.

לא כ"כ ברור מהי הסיבה של אותם 50% לא להתגייס, אבל אפשר לומר בוודאות שהאחוז הזה לא נובע מפטור גורף כמו שיש לחרדים.

מה לעשות, שהאוכלוסייה החילונית אינם ויש מגוון של סיבות לא להתגייס, בריאותיות, נפשיות, בעיות סוציואקונומיות ויש גם סתם

אנשים שבאים לעשות בעיות ויוצאים על אי התאמה.

אבל אין מה לדון בזה עם דוסים, כי הם חושבים שהחברה החילונית דומה לחברה שלהם, אבל מה לעשות, שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לדעתי כן

ב. בניגוד לחרדים החל מלפני 16 שעות, כל (או רוב) אותם 50% שלא מתגייסים עושים את זה כחוק, בדיוק כמו (לצערי) אותם חרדים עד לפני 16 שעות. מי שלא עושה את זה במסגרת החוק - אכן נכנס לכלא בסופו של דבר, כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוי: אתה דמגוג גדול, כי גם אם תוריד את כל מי שיש לו בעיות בריאותיות, נפשיות, וסוציואקונומיות, עדיין תישאר עם אחוז כ"כ גדול של סתם, שזה פשוט צועק שכל העלהום על החרדים הוא ממש מוצדק והם המכה של צה"ל :lol: :lol:

מילף:

א. בהצלחה.

ב. אז עכשיו החרדים יעשו את זה כמו שהם עושים. מה ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוי: אתה דמגוג גדול, כי גם אם תוריד את כל מי שיש לו בעיות בריאותיות, נפשיות, וסוציואקונומיות, עדיין תישאר עם אחוז כ"כ גדול של סתם, שזה פשוט צועק שכל העלהום על החרדים הוא ממש מוצדק והם המכה של צה"ל :lol: :lol:

אני דמגוג? על סמך מה אתה קובע דבר כזה? על איזה מידע אתה מתבסס?

בטח ובטח שלא על הכתבה שהדבקת פה, אלא בשביל להצדיק את ההשתמטות המאסיבית של הציבור אליו אתה שייך,

או עליו אתה מגונן בחירוף נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הדמגוגיה לנסות ולהציג שיש כ"כ הרבה אנשים חולים בבעיות נפשיות או גופניות שמצדיקים פרופיל 21 עד כדי כך שהעובדה ש50% לא מתגיסים היא זניחה, (כאילו היא 5% בלבד.)

על סמך מה אתה קובע את זה?זה לא ממש מפריע לך, העיקר לתקוף את הציבור שאתה כ"כ אוהב.

:lol: :lol:

או שכאן זה כבר יותר גרוע, כי זה רק מראה כמה כל הצעקות שצעקו קודם הן לא רלוונטיות, וחוץ מהשנאה זה גם כבוד לא להודות בטעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50% מהציבור כן מתגייסים. ביום שבו החרדים יוכלו להגיד את אותו הדבר על עצמם, יהיה על מה לדבר.

עד אז - לכלא.

למה כלא? יעשו את זה חוקי כמו 50% מהחילונים. על מה תכניס אותם? על זקן ארוך וכובע? :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס ..אם יהיה חוק שכולם חייבים להתגייס בלי דיחוי ל'תורתו אמונתו' ..אכן מרבית האחוזים שיצטרכו לקחת אותם בכוח אפילו שיש חוק.

כלא לא יתן שום פיתרון.וזה ההבדל בין לנהוג בחכמה על דרך למצוא פתרון לגיוס שיהיה רחב יותר לבין כלא שבמצב כזה סתם מחפשים לטפל בהם ביד החזקה ובלי שום פתרו ןממשי... וילך אף יותר כסף.

לכן הממשלה לא חפצה במלחמה ,הרי היא עצמה נתנה את הדיחוי עוד מבן גוריון, לכן רוצים לפחות תהליך שיגביר את אחוזי הגיוס משנה לשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כלא? יעשו את זה חוקי כמו 50% מהחילונים. על מה תכניס אותם? על זקן ארוך וכובע? :lol: :lol:

הם לא יעשו את זה חוקי כי הם יצורים שלא מסוגלים לחשוב בעצמם. גם אם הם היו רוצים לקבל פטור מהקב"ן, אין שום סיכוי שהם יצליחו לקבל את זה בגלל הפרימיטיביות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...