Google Nexus 7 - עמוד 20 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Nexus 7

omrij

Recommended Posts

• תגובות 383
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הN7 רק הושק רשמית ב27.8 באירופה, זה למה המחירים עדיין ככה והוא לא נמכר בהרבה חנויות.

כשהמצב יהיה "נורמלי" הוא כנראה ימכר ב199 יורו כולל מע"מ(19-20 אחוז) משמע ללא מע"מ בערך כמו ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאפס את המכשיר ותתחבר תחת VPN, כדי שיחשוב שאתה בארה"ב. רצוי גם כרטיס אשראי "אמריקאי" (לצורך העניין - תגדיר בחשבון שלך אמריקן אקספרס עם כתובת פיקטיבית כלשהי בארה"ב).

הנה VPN טוב מניסיוני:

http://www.superfreevpn.com/android-free-vpn/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

הנה מדריך איך לקבל את 25$ קרדיט לגוגל פליי, המדריך נכתב על ידי משתמש rock_artist מפורום iandroid:

קיבלתי היום את הנקסוס 7.. בדיוק ביום האחרון שיש לי כדי להפעיל ולקבל את הקרדיט.

הסתכלתי במדריך... כתוב בסוף שמתחברים ל play, שיש ליצור חשבון.

מנסיון של מי שביצע זאת, האם זה לא עובד עם חשבון ותיק ?

אשמח לקבל טיפים כדי לא לדפוק את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ עובד, אבל תצטרך לשנות את כל הפרטים שם, בייחוד את הכתובת לאחת בארה"ב (אני השתמשתי בכתובת של Mustop+כרטיס אשראי בינלאומי), אם זה עובד לך, מומלץ לבזבז את ה- $25 כמה שיותר מהר, היות וגוגל חוסמים את ההטבה ברגע שהם עולים על חשבון שהוא לא של תושב ארה"ב.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1838710

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתחיל במבצע עכשיו של גוגל, אפליקציות פופולריות בשקל, כל יום ב- 20:00-21:00 מתחלפות האפליקציות. יש שרשור בפורום.

בנוסף אני ממליץ על האפליקציה הזו - Appsales, היא מוצאת אפליקציות במבצע בגוגל פליי, ומתריעה על כל אפליקציה חדשה שנמצאת. תוכל גם להתעדכן באמצעותה על מבצעים ישנים יותר שלא הסתיימו/הסתיימו ולעקוב אחרי מחירי אפליקציה לפני הנחה ואחרי הנחה וכו'.

אתה צריך להפעיל את ה- VPN לפני שאתה פותח את גוגל פליי (גם במחשב, שים לב שאתה מקבל כתובת IP אמריקאית), כשאתה במטרה לרכוש אפליקציות (אתה תראה את המחירים בדולרים). ליתר ביטחון אני ממליץ להפעיל VPN ברגע שהמערכת עולה (אנדרואיד). אל תשכח, כתתבקש לבחור אמצעי תשלום, תבחר ב- credit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...