Google Nexus 7 - עמוד 21 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Nexus 7

omrij

Recommended Posts

כן, אני יודע על האפליקציות בשקל. חבל שפיספתי את הימים הראשונים. לא נורא.

גם נזכרתי בקיומם של שירשורי אפליקציות ומשחקים מומלצים בפורום אנדרואיד.

תודה על ההמלצה על ה AppSales.. ננסה.

לגבי ה , עוד לא ניתקתי אותו מאז הרישום, ובינתיים מוריד דרכו למרות האיטיות. גם שאר החנויות זמינות לי. (ספרים, , וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי המחיר יותר טוב מהמחירים האחרים בישראל, אבל זה ממש לא אחלה מחיר.

אני ואחרים רכשנו ב 1250 שח מחו"ל עם משלוח לישראל (BUY2USA) כולל מיסים מלאים, ביטוח למשלוח ושליח עד הבית.

בהתחשב שבאג (והיבואנים מחו"ל) קןנים במחיר הרבה יותר טוב ממני, ומשלמים הרבה פחות על המשלוח, מדובר עדיין במחיר מופרז.

זה גם לא משנה האמינות של באג. הם בכל מקרה לא אלו שנותנים את השירות, אלא רק את המכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אחריות בארץ וזמינות מיידית שווים תוספת (לא יודע אם 150 ש"ח אבל משהו זה שווה)

בכל מקרה היום, הוא יקר יותר מ1,250 ש"ח דרך אותה חברה

http://usa.buy2.co.il/BUY2USA/HotDeals/index/%D7%90%D7%9C%D7%A7%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%94%20%D7%95%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. הצלחתי גם לtראות לו את הבעיה. יש אחריות והמכשיר לא עבר רוט, לי לא היה כוח להיכנס לעניין מימוש האחריות בארצות הברית והיה מישהו שבדיוק הציעה לי 800 ש"ח עליו בעבודה. במקרה זה היה יומיים לפי שחבר מגיע לארץ, אז אמרתי לו על הדרך לקנות לי עוד אחד ומכרתי את הישן. הפסדתי 200 ש"ח, אבל חסכתי לי כאב ראש (בעיקר בגלל שהבעיה בחומרה ולא בתוכנה). אני מדבר על גרסת ה-16GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...