Google Nexus 7 - עמוד 15 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Nexus 7

omrij

Recommended Posts

• תגובות 383
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה שחובה להירשם עם כ.אשראי לשירות, כדי לקבל את הזיכוי. ואפילו כך, הם הכניסו סעיף המתיר להם לא לתת את השירות. (אולי לפי מדינה?)

Google Play credit on Nexus 7

Eligibility

To be eligible for the $25 Play credit on Nexus 7, you must have:

A valid account; and

A valid credit card stored on your Wallet account Please be aware that you will only receive one $25 credit per Nexus 7, credit card or account. If you did not receive the credit, you may not be eligible to receive the credit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת והתרשמויות.

המכשיר מאוד נוח ויושב טוב ביד, זה הגודל המדוייק כדי להחזיק ביד אחת ולתפעל ביד שניה.

IMG_0305.JPG

הנה קצת של המכשיר ליד הנקסוס 1:

IMG_0308.JPG

IMG_0309.JPG

IMG_0310.JPG

IMG_0312.JPG

IMG_0313.JPG

קריאת ספרים:

IMG_0316.JPG

IMG_0315.JPG

IMG_0318.JPG

פיטצ'ר נחמד שמגדיל לך חלק מהמסך כדי שיהיה קל יותר ללחוץ על לינקים:

IMG_0320.JPG

IMG_0321.JPG

IMG_0322.JPG

Google Now, כרגע חוץ ממזג האוויר הוא לא מראה כלום:

IMG_0324.JPG

IMG_0327.JPG

בנתיים לא הצלחתי לקבל 25$ בונוס עבור Play, ניסיתי כבר את כל השיטות האפשריות, אתחול מחדש של המכשיר להגדרות יצרן (בערך 10 פעמים עשיתי את זה כבר), הכנסת כרטיס אשראי מחדש ל- Wallet, שימוש ב-. שלחתי מייל לגוגל נראה מה הם יגידו.

אחרי יום של ניסיונות הצלחתי להפעיל את Books, Movies ו-Google Magazines, כמובן שאין לי בהם תוכן (חוץ מכמה ספרים) אבל לפחות האפליקציות עובדות, כי בהתחלה לא היה לי בכלל כפתור Open בהם והם לא הופיעו במגירת האפליקציות, למרות שדרך Google Play הם הופיעו כמותקנות.

2012.07.21-16.21.47.jpeg

פעולת Root, ו-Bootloader Unlock מאוד קלה, ב-XDA יש הוראות מאוד ברורות וכמה תוכנות שמקלות על התהליך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקסוס נחת. התרשמות ראשונית מכשיר נוח לאחיזה ביד אחת. משמעותית יותר קל מאייפד. נראה מצויין.

עלות סופית:

מכשיר 310$ כולל משלוח לארץ

400 שקל 200 דמי טיפול + 200 מע"מ

סה"כ באזור ה-1,500 ש"ח.

יצא יקר, אבל לא חשבתי שישלחו דרך UPS. התוכנית הייתה להעביר את המכשיר דרך דואר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי, איך הפעלת את ה- books ושאר חברים?

זה היה סיפור ארוך, בהתחלה שהפעלתי אותו Books, Movies, Magazines לא הופיעו במגירת האפליקציות, אבל כאשר הייתי נכנס לGoogle Play שם היה רשום שהן מותקנות, אבל באף אחת מהן לא הופיע כפתור OPEN. אחרי הרבה חיפושים מישהו המליץ לי להתקין Titanium Backup ולמחוק אותן משם, וזה מה שעשיתי, מחקתי את האפליקציות האלה ואז הייתי יכול להתקין אותן מ-Google Play אבל עדיין לא היה כפתור OPEN, אבל לפחות כפתור Uninstall הופיע, אבל עדיין הן לא היו במגירת האפליקציות, לבסוף וויתרתי.

היום בבוקר כאשר קמתי פתאום ראיתי שהאפליקציות האלה נמצאות במגירת האפליקציות וניתן לפתוח אותן.

בעזרת אני מצליח להוריד ספרים חינמיים ל-Google Books אבל לקנות את הספרים/סרטים/מגזינים אני לא מצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מדריך איך לקבל את 25$ קרדיט לגוגל פליי, המדריך נכתב על ידי משתמש rock_artist מפורום iandroid:

כתבתי את הדברים לחסוך מאלה שינסו להבין למה אין להם Google Books או למה הם לא מקבלים 25$...

אזהרה: לכל אלו שרוצים ROOT למכשירים. יש צורך ב UNLOCK וכל אלו דורשים WIPE. מומלץ לבצע UNLOCK ו ROOT לפני שמתחילים לבצע התאמה אישית למכשיר!

1. בעת תחילת האשף בחרו בשפה בה אתם רוצים והמשיכו עם האשף עד לשלב בו אתם מתבקשים להכניס את כתובת ה .

2. בכל השלבים בהמשך אל-תכניסו שום פרט שקשור לחשבון גוגל אלה תמשיכו עם ההתקנה.

3. בשלב בו הוא מציע לשתף את מיקומכם בטלו את הסימונים.

4. כעת הגעתם למסך בית בו לא נכללים שום אפליקציות הזמינות בארה"ב. זה בסדר.

5. הכנסו ל Settings / הגדרות .

6. תחת WIRELSS & NETWORKS בחרו ב More...

7. לחצו על VPN.

8. בחרו בהוספת VPN. כעת המכשיר ידרוש ממכם לבחור בהגנה על המכשיר ע"י PIN/ציור-קו/ססמא. המשיכו ובסיום חזרו להגדיר את ה VPN.

9. לאחר שישנה "אבטחה" על המכשיר בחרו ב Add VPN profile.

10. הכניסו את ההגדרות הבאות:

Name: SuperFreeVPN

Server address: superfreevpn.com

לחצו Save.

11. כעת לחצו על SuperFreeVPN.

סמנו שישמור את הפרטים.

תחת שם משתמש הכניסו: free

תחת ססמא: - כנסו לאתר superfreevpn.com וחפשו VPN Password.

לחצו Connect.

12. לאחר שהמכשיר מחובר (Connected) ומופיע מנעול בשורת הסטטוס למעלה אתם כעת מחוברים לשרתים בארה"ב.

חזרו חזרה למסך ה Settings הראשי.

13. תחת ACCOUNTS בחרו ב + Add account ובחרו ב .

14. זהו! כאשר אתם מבצעים את הרישום דרך IP בארה"ב כל השירותים יהיו זמינים.

* שימו לב! - לשימוש באפליקציות הוידאו או הורדת תכנים הזמינים רק בארה"ב תאלצו להיות מחוברים על ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...