איך לא נפתח פה דיון על עניין הפליטים וההפגנה בשכונת התקווה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא נפתח פה דיון על עניין הפליטים וההפגנה בשכונת התקווה?

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כתבתי פעם שצריך לגדר גם את גבול הדרום ולמנוע כניסת זרים ומחבלים.

אמרתי גם שזה יעלה הרבה יותר בהמשך, ושבדיעבד נגלה שהיה הרבה יותר זול להקים את הגדר "היקרה" כמה שיותר מוקדם.

רפואה מונעת תמיד עדיפה על התפרצות סרטן.

ועכשיו אנחנו צריכים להתמודד גם וגם וגם וגם.

כאילו לא חסר לנו צרות במדינה.

הבעיה של המדינה הזאת שהכל נעשה מראיה קצרת טווח.

הפיתרון לבעיית המסתננים:

חסימת הגבולות הרמטית בכל דרך אפשרית כצעד מניעתי.

לתת לאלי ישי את כל הכלים להעיף מפה כמה שיותר זרים כצעד אקטיבי.

וכדי לאזן את חוסר הצדק שאולי הדבר יגרום, לבדוק טוב טוב מי באמת זכאי להישאר כאן, על פי קרטריונים מחמירים שרואים קודם כל את טובת אזרחי המדינה.

כל מי שמעמדו עוד לא ידוע, למחנות מעצר עם סיוע של הצלב האדום השוויצרי.

וגם לפליטים הלגיטימים צריך למצוא פיתרון אחר, אולי באירופה.

שמעתי שנרווגיה דנמרק וצרפת מאוד מעוניינות לסייע למהגרים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא טמן את הראש בחול ידע שבעיית המסתתנים זו פצצת זמן מתקתקת. אם לא יתחילו לטפל ברצינות בבעיה זה רק עניין של זמן עד שיתרחש ליל הבדולח גרסה ישראלית בדרום ת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין לחלוטין את תושבי דרום ת"א, ולא משנה באיזו דרך חלקם בוחרים לנקוט כדי להאבק בנגע הזה.

ולגבי צידו השני של המתרס, מצחיק אותי איך השמאלנים נלחמים נגד גירוש המסתננים, אבל כשמתברר שהם שודדים ואנסים, פתאום "ביבי אשם שיש עליה בפשיעה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא טמן את הראש בחול ידע שבעיית המסתתנים זו פצצת זמן מתקתקת. אם לא יתחילו לטפל ברצינות בבעיה זה רק עניין של זמן עד שיתרחש ליל הבדולח גרסה ישראלית בדרום ת"א.

ה0מולנים כבר טרחו להגדיר את ההפגנה אתמול ככזה, זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב ההפגנה של אתמול, משהו לא מסתדר לי עם אותם כמה מסתננים שרכבם הותקף. אוקי, אז הבנתי שהרכב שייך לחברתו הישראלית של אחד מהם, אבל מה עם הרשיון (והביטוח, שאינו תקף בלי רשיון)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמדאיג אותך? סודני נוהג בלי ביטוח? :lol:

אני חושב שאפשר להוציא רישיון בלי אזרחות/תושבות, אבל אל תתפוס אותי במילה.

אותי מעצבן אלי ישי. הוא מסתובב במסדרונות הכנסת עם חיוך זדוני כמו של גרגמל. הצווים האידיוטים שלו כמו למנוע תעסוקה מסודנים לא רק שלא יגרמו להם לעזוב, הם יגרמו לסודנים שעוד איכשהו מצליחים להתפרנס לפנות לפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מטריד שאנשים לא מצליחים לעשות את ההבדלה בין התמיכה שלהם בגירוש העובדים הזרים מהסיבות הרציונאליות שיש בד"כ כנגד מהגרי עבודה לבין שנאה גזענית וקריאה לאלימות.

מה שהיה אתמול למשל היה סתם המון זועם שמתפרע ומוציא עצבים (גם אם הם מוצדקים).

אני לא טוען שצריך להשאיר את המהגרים הלא חוקיים אבל אני לגמרי לא מסכים עם הדרך בה השיח הזה מתנהל. או שאתה שונא את ה"כושים האנסים האלה" ורוצה להעיף את כולם קיבינימט בלי לשאול שאלות או שאתה שמאלן מניאק(איזה קטע! שוב מכניסים את המילה הזאת איפה שאין קשר לפוליטיקה) שאוהב את הסודנים וזה רק בגלל שאין לך אחד כזה בבית (עובדה ידועה היא שאחרי שבוע עם סודני כל אחד הופך לגזען אלים).

בקיצור, המהגרים הם בעיה שצריך לטפל בה ולא להתעלם ממנה כמו שהממשלה עושה כבר שנים, אבל זה בהחלט לא הצדקה למפגן השנאה והאלימות שראינו. בושה שחברי כנסת השתתפו בכזה דבר ואני חושב שזה אמור להדליק נורות אדומות למי ששפוי וחושב להצביע להם (אם יש כאלה בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הרבה חוצפה, מר WTF. לא באופן אישי, כמובן, את החוצפה אתה חולק עם כל ה"מחנה" השותף לעמדותיך הללו... אחרי שכל פעם שרק מועלת האפשרות לסלק מפה את כל מי שנמצא פה שלא כחוק, כל ארגוני השמאל מתחילים לבכות, ובג"ץ מתערב, ומה לא - כמובן שהממשלה היא האשמה בכך שהיא "לא מטפלת בבעיה".

אתה יודע מה? אתה צודק... צריך לטפל בבעיה הזו שנקראת "השמאל הישראלי", וחבל שהממשלה מתעלמת ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה שפליטים מאיזורי מלחמה יבקשו פה מקלט.

מה שאומר שלסביבות 3000-5000 איש יש סיבה אמיתית להישאר פה.

יש לי בעיה עם מסתנני עבודה, שכאלו יש לנו משהו כמו 70,000 מיותרים. צריך להעיף אותם חזרה הביתה, ומהר. אין למדינה משאבים לטפל בכזו כמות, והיא גם לא צריכה לטפל, מי שמעוניין לעבוד פה שיגיש בקשה לויזה.

לגבי הפשיעה, כל ארגוני ה "זכויות אדם" יכולים לנופף בדגל הגזענות, אבל הנה העובדות:

ברהט הצליחו להוריד את שיעור הפשיעה עד שנת 2006 לשפל של כל הזמנים, המצב הכי טוב שהיה מאז הקמת הישוב.

מאז התחלת כניסת המסתננים ועד עכשיו, רהט הוצפה בהם, ושיעור הפשיעה עלה ביותר מ 300% תוך 5 שנים, בעיקר בעבירות רכוש.

המצב בחלק מהשכונות בב"ש דומה, דיור זול שנועד במקור לסטודנטים אוכלס במסתננים, יש שכונות שבהן 1 מכל 3 אנשים זה מסתנן סודני. מספר מכרים שלי מב"ש מדווחים שהם לא מעזים לצאת מהבית בערב, כי המסתננים מסתובבים ברחוב בחמולות חמולות, וזה פשוט מצב מאיים.

שפירא/שכונת התקווה- יש כיסוי תקשורתי, מי שרוצה יכול לראות בדיוק מה קורה.

זה לא שהם פושעים כי הם סודנים. זה שהם נהיים פושעים כי הם לא מוצאים תעסוקה לפרקי זמן ארוכים, וזה לא שיש להם משפחה/מכרים בארץ ודברים להעסיק ולקיים אותם בתקופות שאין תעסוקה, אז הם פונים לדרך היחידה שנשארה כדי להשיג כסף.

ומצד שני, מדינת , חבורת גאונים. מסתננים מעבר לגבול עומדים על הכביש, מחכים לצה"ל שיאסוף אותם, יביא אותם למתקן שהיה, תחקור של חצי יום, ואז מעלים אותם לאוטובוסים לב"ש ות"א. ממש שירות VIP. הם אפילו יודעים כבר באיזה נקודות לחכות ליד הגבול לאיסוף!

לא פליטי מלחמה ולא בטיח, זו תעשיה מאורגנת של חבר מביא חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא נדבר על איזה מחלות הכושים האלה מביאים איתם.

וכרגיל ישראל משלמת בכסף של אזרחים למען המסתננים, פשוט לא יאמן.

במקום להחזיר אותם במטוס ג'מבו(אני יודע מה?) משאירים אותם פה ומטפלים בהם כאילו הם דיפלומטים מחו'ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

שים לב לאיך אתה מתבטא. אני בהחלט בעד להחזיר אותם הביתה, אבל מפה ועד גזענות יש עוד מרחק.

"איזה מחלות הכושים האלה מביאים איתם"? אנחנו בימי הביניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...