איך לא נפתח פה דיון על עניין הפליטים וההפגנה בשכונת התקווה? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא נפתח פה דיון על עניין הפליטים וההפגנה בשכונת התקווה?

Judas Iscariot

Recommended Posts

אוי, כמה שאתה נהנה לעוות את ההיסטוריה... לדידך, כל מי שלא רוצה לראות את מתמלאת במיליוני פליטים מאפריקה (והרי רק כאלה שאכן ניתן להגדיר כ"פליטים" יש שם מליונים על גבי מליונים, שלא לדבר על מהגרי עבודה או דווקא אלה שהיו בצד הטובח וכעת בורחים מארצם מחשש לנקמה) הוא נאצי שרוצה להשמידם. ץץץץץץבלהבלה בלה בלה......בלה בלה.......

כמובן, זו רק ההתחלה של השטויות בדבריך. לדידך, את גירוש המסתננים אנו צריכים לתאם עם "ממשלותובמאמר מוסגר,

ברגע שאתה מתחיל לכתוב "לדידך" ולחזור על ההבל של הזבל הימני בסגנון "רוצה למלא את בזרים" או "שנאה לישראל" ושאר עיבורי מוחין, ברור לי מאיזו זוהמה אתה שואב את מעייני שנאתך.

כעת בוודאי תתמוך בריכוזם במחנות וגיטאות, בתחילה לריכוז ואחר כך להשמדה אולי?

לא, לא מי שלא רוצה לראות את מתמלאת וכו' וכו' הוא נאצי שרוצה בהשמדתם, רק מי שרוצה ומסית לפגוע בהם באופן שהסיתו ופגעו (כולל זריקת בקבוק תבערה לחדר בו ישנים ילדים). רק מי שמסית כמו האלי ישי, שמפלגתו מייצגת את מירב העבריינות הפלילית בתחום השלטוני, שאישר את רוב העובדים הזרים הנמצאים היום בישראל ובתקופתו נכנסו יותר עובדים זרים שאחר כך נשארים בלי ויזה יותר מכל הקודמים לו גם יחד. רק מי שמנסה לטעון לשליחה לכלא של אנשים שמנסים לסייע להם לחיות בתנאים שגם אצל הנאצים היו נחשבים לעלובים, לאחר שהממשלה נכשלה במניעת כניסתם או לפחות בהמנעות מעידוד גיטאות ריכוז.

רק מי שתומך בכך הוא נאצי או תומך באידיאולוגיה הזו. וזה לא שייך ליהודים, וכל האיזכור שלך את היהודים בהשוואה לסודנים היא השוואה שלך עצמך מדמיונות השנאה שלך. ההשוואה היא לרטוריקה ולשיטת ההסתה שבהם אתה תומך לרטוריקה ולשיטות ההסתה של הנאצים (שגם בהם מסתבר שאתה תומך אם משמשים כנגד סודנים, מי שמנסה לסייע להם מהיותם בהגדרת "אדם", מי שמתנגד למעללי הימין המביאים את לפירוק והשמדה, אנשי "שמאל" או מי שמתוייגים כך כלשון קללה בלתי מוגדרת, וכהנא וכהנא).

מה הקשר בין "לראות את ישראל מתמלאת בזרים" לבין התמיכה בהסתה הלאומנית הזו שכבר הביאה לאלימות, להתיחסות אל אותם אנשים שמושאי הערצתך שלך הביאו לכאן, לא ממשלת השמאל של מפא"י מלפני ארבעים שנה.

אני לא רוצה לראות את ישראל מתמלאת בזרים, אני לא רוצה לראות את הגבול פתוח לכל אחד בלא שליטה, אני גם לא רוצה לראות את ישראל מתמלאת בזבל לאומני אנטי ציוני יהודי טרוריסטי שמציג את עצמו כאילו רק אצלו נמצאת הדאגה למדינת ישראל וכאילו יש לו אזיה קשר לציונות, למרות שהוא הראשון לבגוד בממשלתה.

אני גם לא רוצה לראות מדינת ישראל שהרוב היהודי בה נעלם, שהערבים הופכים להיות בה לא מיעוט קטן אלא חלק גדול עד כדי סכנה להיות רוב שיצליח לפרק את המדינה בניצול היסוד הדמוקרטי שלה, שזה כיוון שאליו מוליכים אותנו אלה שאתה מעריץ בהם תומך.

גם אין קשר בין דאגה לבני אדם מעצם היותם בני אדם, להבנה כי אנשים בתנאיחם מסויימים המרוכזים בגיטו בתנאים מסוןיימים, יעשו כל דבר כדי לשרוד וזה כולל להוריד לך נבוט בראש כדי לקחת קצת כסף ואת הפלאפון, לבין הצורך לסגור בהרמטית גבולות, לוודא היטב מי נכנס, ולמנוע מסתנני עבודה מלהכנס כלל. לא לאסור אותם במחנות ריכוז (והשמדה אולי? מתנדב?) אלא למנוע כניסתם בכלל. אבל הרבה יותר קל להסית ולהתנגד ולהאשים את מי שמביא להם אוכל אחרי שכבר נכנסו, התמקמו ומנסים לשרוד כאן. הרבה יותר קל להאשים את מי שמנסה למנוע מהם מלחלות בתנאי היגיינה כאלה, מאשר מלכתחילה לא לאפשר התפתחותם. אבל בשביל זה צריך למשול ולפעול, מה שלא יעשה הביב טרם קיבל את תוצאות הסקר האחרון מבין מערכות הסקרים שעורך לו סוטה המין החביב עליו (או על אשתו).

כמובן שמניעת אפשרות להתפרנס, ריכוזם בצפיפות איומה ומניעה מכוונת של הגיינה מינימלית תביא למחלות ומגפות, מה שיתן עוד ארגומנטים לזבל שמסית נגדם ואתה כל כך מעריץ ומעודד. בדיוק כמו שטענו הנאצים על היהודים אחרי שריכזו בגיטאות ומנעו כל זה ואז סיפרו שהם מפיצים טיפוס ושחפת.

השנאה היחידה קיימת אצלך, ואצל שאר הזבל של הימין שמצא כר נוח להסתה נגד מסכנים שמחפשים לחיות, חלקם מסתנני עבודה שהממשלה הזו אחראית לבלנות של אי מניעת כניסת רוב רובם, חלקם הקטן פליטי חרב מרצח עם בדיוק כמו שהיו היהודים שנמלטו מהנאצים.

ההפגנה של החלאה הנקראת רגב היה צריך לעשות מול החלון של ביבי, אלא שאז אי אפשר היה להסית לעוות לשקר ולתפוס טרמפ על רגשי השנאה שהם עצמם מעוררים.

וכעת גם התברר מדוע פתאום ולפתע הם נתקפו דאגה למה שמתרחש בחצר האחורית של המדינה, חצר שהם עצמם הקימו עודדו ויצרו. כעת גם ברור מדוע ההתנפלות שלהם והרבה הסתה נגד אירגונים שמנסים לסייע לאותם מסתננים, במקום בו הם עצמם נכשלו. כל המטרה היא להרבות בהסתה ובשנאה כנגד אותם אירגונים, שהרי אותם אנשים בדיוק עושים להם "רעש" ומציקים בענין ההתעללות של המתנחלים בפלסטינים, ועוד מעיזים לדבר על זכויות אדם, רעיון שבוודאי לא מקובל על המל ביבי ושאר מרעיו. זו המטרה בסופו של יום, תושבי התקווה ושכונת הארגזים מענינים את הזבל הזה כשלג דאשתקד.

וגם את התומכים בהם, שעיקר מניעיהם שנאה ותמיכה בחורבן מדינת ישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ברור לי מה הקשר בין לשנוא מישהו, לבין לא להעדיף אותו רק בגלל שהוא "משלנו".

אצלי אין דבר כזה "משלנו", כל המדינה הזאת עירבוביה של עדות ואני לא הולך להעדיף אנשים על בסיס האתניות שלהם.

אם הם עצלנים אפסים, שיירקבו. אם הם רוצים להרים את עצמם מ-0 ולעבוד, מעולה.

ממש לא מעניין אותי בין אם הם חיים כאן כבר 4 דורות, או שהם הגיעו הרגע דרך הגבול באישון ליל.

לגבי פשיעה, הבעיה היא שהמשטרה כאן בארץ חסרת אונים. גל הפשיעה האחרון ששוטף אותנו כלל גם לא מעט יהודים

ועדיין המשטרה עומדת פעורת פה מול התופעה בצורה הכי אימפוטנטית שרק אפשר לדמיין.

אתה צריך להבין כי מבחינתו ותפיסת עולמו, כל מי שאינו תומך בהבלי הזבל של הימין הוא "שונא את עמו". הרי השנאה והרוע היא המניע היחיד שהם מכירים, המניע אותם עצמם, לכן זה הטיעון הנפוץ ביותר שהם מסוגלים להשמיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מה זה נשמע כמו גזען.

כן, אנשי ימין קיצוני שמסיתים ומשתמשים ברטוריקה וטכניקת ההסתה של הנאצים זה גזע מיוחד. נדיר למזלנו אבל שיש לו מספיק תומכים עד כדי חיסול מדינת בשיטותיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין שלל התכונות בהן חתול זקן החליט לחון אותי (ואת כל מחנה הימין רבתי, מסתבר), היא גזענות. ובכן, חתול, אינני יכול לדבר בשם "הימין", אז אדבר בשמי בלבד: אינני חושב את אותם מסתננים אפריקאים למכוערים, מרושעים, טפשים וכיו"ב, ואף אינני חושב שזכותם לאושר באופן כללי נחותה משלי. כל הטענה שלי היא שכאן בארץ בה אני נמצא כחוק והם לא, יש לי (דרך נציגי ברשויות השלטון) הזכות לפעול למניעת כניסתם. עד כאן, דומה שאתה, מר חתול, אפילו מסכים.

בשלב הבא, נשאלת כמובן השאלה הפרקטית של מניעת הכניסה כאמור. כאן, מעבר להררי הדמגוגיה שלך (בה אתה מייחס לי רצון לבנות להם מחנות השמדה, לא פחות), יש לך בדיוק טענה עניינית אחת: לדעתך, יש "לסגור את הגבול הרמטית". אני מוכרח לשאול, איך בדיוק אתה מציע לעשות זאת? הרי גדר, בסופו של דבר, אפשר תמיד לעבור. מה הלאה? למקש את הגבול? מעבר לזה שהפטנט הזה יתחיל לתת את השפעתו רק אחרי שכמה מסתננים יתפוצצו לגזרים - וכמובן, מדובר בצעד מהסוג שאתה משייך לנאצים (ולי), שהרי מי עוד ירצה לפוצץ מסכנים בלתי חמושים - כמה זמן יעבור לדעתך עד שהמבריחים הבדואים יתחילו לסמן "שבילים בטוחים" משלהם בתוך שדה המוקשים (ולו באמצעות הכרחת חלק מהמסתננים לצעוד לפניהם באיומי נשק, שהרי שנינו יודעים בדיוק למה הם מסוגלים)?

ומה עם אלה מתוכם שאתה מגדיר כפליטים (כמובן, מבלי להתייחס כלל לכך שבדרכם ממצריים לפה הם כבר לא פליטים לפי כל הגדרה מוכרת, ולא משנה כמה פעמים הטענה הזו תועלה בפניך)? האם אתה מציע, באותו גבול "סגור הרמטית", להקים תחנת גבול כלשהי דרכה "הפליטים האמיתיים" יוכלו להכנס? באם כן, כמה זמן לדעתך יעבור מהרגע בו תכיר רשמית ב"זכותם" של אותם פליטים להכנס לתחומה, עד שכל מסתנן ידע להגיע לגבול כשהוא מצוייד במסמכים שנקנו או זוייפו באותה מדינת עולם שלישי ממנה הוא מגיע?

בקיצור, מעבר לפיזור ססמאות, מה אתה מציע לעשות הלכה למעשה, שמצד אחד יהיה הומאני וכשר מספיק לטעמך, ומצד שני ימנע בפועל מכל אפריקה לנהור לישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפגנת אנשי ארגוני "זכויות אדם" עם תמונה של הכותב במדי S.S בעוד 3....2....1....

אני כמובן נגד אלימות והתקפת המסתננים ברחובות, אבל אני בהחלט בעד המגמה בזמן האחרון שהציבור הישראלי, en masse, פותח את הפה, ופותח אותו רחב.

שיצעקו עלינו באירופה שאנחנו "גזענים", באמת שלא איכפת לי. לפחות עדיין תעמוד פה מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד מאיתנו אין מספיק מידע כדי לחשוב מה הפתרון הכי טוב (למדינת ולעם ישראל) למצב הזה שנקלענו אליו.

מי שרואה, או אמור לראות, את התמונה הכוללת היא הממשלה שלנו ועליה מוטלת האחריות לפתור את המצב הזה.

בשורה התחתונה, הממשלה צריכה לעשות משהו והיא לא עושה כלום.. (ככה נראה לפחות) ונגד זה צריך להלחם.

בכל מקרה, כל פתרון שיהיה צריך לכלול גירוש של רובם המוחלט של המסתננים/פליטים בסופו של דבר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי איך מדינות סקנדינביה התמלאו בערבים

ערבים היו עולים על מטוס לעיר, נניח קופנהגן ובדרך היו קורעים ושוטפים בשירותים את הדרכון.

כשירדו מהמטוס צעקו "פליט" "פליט". מיד הכניסו אותם למחנה הסגר.

אחרי שלושה חודשים שלא היה מה לעשות איתם, נתנו להם אישור עבודה זמני ובסיוע "אירגוני זכויות אדם" עזרו להם להסתדר.

בהמשך דפקו את השיטה הסוציאליסטית ועשו הרבה ילדים כשכל המשפחה חייה על קצבאות.

עד שהרשויות התעשתו כבר היה מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה הכוללת היא הממשלה שלנו ועליה מוטלת האחריות לפתור את המצב הזה. ...

הממשלה צריכה לעשות משהו והיא לא עושה כלום.. (ככה נראה לפחות) ונגד זה צריך להלחם.

בדיוק. יש בעיה רצינית שצריך (ואפשר לדעתי) לפתור עדיין מהר ובאופן (יחסית) אלגנטי. אבל ההפגנות סטייל ה-KKK שיש עכשיו בדר' תל אביב לא לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...