איך לא נפתח פה דיון על עניין הפליטים וההפגנה בשכונת התקווה? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא נפתח פה דיון על עניין הפליטים וההפגנה בשכונת התקווה?

Judas Iscariot

Recommended Posts

למירי רגב יש כמה רעיונות לא רעים

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=899313

מצחיק אותי איך היא מוציאה את לנדון וקירשנבאום מהכלים כי יש לה טיעון מוצק עם מעט מאוד חורים, אז הם מגיעים למצב שהם שואלים שאלה, ואז לא נותנים לה לענות.

חוץ מהשימוש הפוגעני למדי שלה במילה "סרטן", אני לא מוצא דבר אחד בסרטון שצריך לבקר אותה עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן.... זה לא עובד ככה במדינה דמוקרטית (וטוב מאוד שזה לא ככה).

כל עוד "זה לא עובד ככה במדינה דמוקרטית", יהיה להם יותר טוב פה מאשר בביתם (שם הממשלה כן תשבור להם את הפנים באלה אם רק יתחשק לה), ולכן תהיה להם סיבה לבוא לפה. לא צריך להיות גאון כדי להבין את זה. למעשה, צריך להיות אדיוט גמור בשביל לא להבין את זה. כל עוד יש להם סיבה לבוא לפה, הם יבואו, ולא משנה כמה ננסה למנוע מבעדם. הפתרון המלא היחיד יכול להיות ורק חיסול המוטיבציה שלהם לבוא.

מה גם שהאמת הקשה היא שחלקם נמצאים פה באופן... חוקי (אם למשל אותו אדם שנהג ברכב ונותצה לו השמשה נשוי לאותה ישראלית שבהריון ממנו, הוא הרי זכאי למעמד של תושב קבע ואין שום מניעה שיוציא רישיון או יבטח את הרכב. כנ"ל אם יש לו אשרת עבודה בארץ, כל אחד שמקבל אשרת עבודה פה לא יכול לרכוש אוטו ולנהוג בו כחוק? מה זה השטויות האלה? בוודאי שאפשר).

נסה להסדיר מעמד חוקי בארה"ב בזמן שתוך כדי התהליך אתה כבר נמצא שם, באופן לא חוקי (אפילו אם יש לך הצדקה לכך). בהצלחה.

ואם נגענו רגע בעניין החוק... במדינת אין חוקי הגירה ברורים. אם היו כאלה, חיילים לא היו אוספים אותם, ומשחררים אותם לחופשי אחרי חצי יום. או שהיוא משאירים אותם, או שהיו כולאים אותם, או שהיו מגרשים אותם במקום או כל פתרון אחר. אבל במקום זה, הממשלה מעדיפה להתעלם מהבעיה, לתת להם להכנס לתוך המדינה ולא לתת להם אשרת עבודה.

בוא נעבור רגע על האלטרנטיבות:

- לירות בהם לפני שהם חצו את הגבול לישראל: מצרים תצעק (ודי בצדק במקרה כזה) שישראל מפרה את ריבונותה.

- לירות בהם אחרי שהם חצו את הגבול לישראל: כל כרוכיות השמאל מיד צווחות, איך זה שיורים על אזרחים לא חמושים.

- לזרוק אותם אל מעבר לגבול: הם יחזרו כעבור כמה שעות.

- להשאיר אותם שם באמצע המדבר שיסתדרו לבד: כל כרוכיות השמאל מיד צווחות, איך זה שאנו נוטשים אנשים בשטח המדינה באמצע המדבר.

- לעצור אותם במחנה מעצר בנגב: פתרון זמני ויקר, מה גם ששוב כרוכיות השמאל יתחילו לזעוק דברים בסגנון "מחנה ריכוז".

- להחזיר אותם לסודן (או לכל מקום אחר) בכסף: יקר ורק מעודד נוספים לבוא.

- להחזיר אותם לסודן (או לכל מקום אחר) בכוח: השמאלנים שוב צווחים על פגיעה בזכויות אדם.

כמובן, שבכל זה אשמה הממשלה...

גם אם אתה היית בסיטואציה שלהם - מגיע מתרבות שונה לגמרי וחי בעוני מוחלט, היית פונה לפשיעה. הסיטואציה היא שבעצם משרד הפנים אומר למסתננים "OK, תכנסו, אבל שבו כל היום בבית. בלי כסף, בלי פרנסה, בלי כלום". או שתלך לעבוד באופן לא חוקי (ואז יבואו אלה שיתלוננו שהם עובדים לא חוקית), או שהם יפנו לפשיעה כי פשוט אין להם מה להפסיד אלא רק להרוויח (ואז תתלונן על הפשיעה). lose-lose situation, הודות שר הפנים והממשלה הנערצת.

אני ואתה מלכתחילה לא נסתנן למדינה לא לנו, וזה כל ההבדל. ההמשך הוא דמגוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.... זה לא עובד ככה במדינה דמוקרטית (וטוב מאוד שזה לא ככה).

כן, המסתננים האלו הם בעיה חמורה. אבל בעיה יותר חמורה היא הגזענות שיש באוכלוסיה, והשנאה שיש פה. נכון, הם מהגרים לא חוקיים וצריך לגרש אותם. זה לא סיבה לפגוע בהם פיזית, זה לא סיבה לשרוף להם בתים, זה לא סיבה לנתץ להם שמשות, מה גם שהאמת הקשה היא שחלקם נמצאים פה באופן... חוקי (אם למשל אותו אדם שנהג ברכב ונותצה לו השמשה נשוי לאותה ישראלית שבהריון ממנו, הוא הרי זכאי למעמד של תושב קבע ואין שום מניעה שיוציא רישיון או יבטח את הרכב. כנ"ל אם יש לו אשרת עבודה בארץ, כל אחד שמקבל אשרת עבודה פה לא יכול לרכוש אוטו ולנהוג בו כחוק? מה זה השטויות האלה? בוודאי שאפשר).

ואם נגענו רגע בעניין החוק... במדינת אין חוקי הגירה ברורים. אם היו כאלה, חיילים לא היו אוספים אותם, ומשחררים אותם לחופשי אחרי חצי יום. או שהיוא משאירים אותם, או שהיו כולאים אותם, או שהיו מגרשים אותם במקום או כל פתרון אחר. אבל במקום זה, הממשלה מעדיפה להתעלם מהבעיה, לתת להם להכנס לתוך המדינה ולא לתת להם אשרת עבודה. גם אם אתה היית בסיטואציה שלהם - מגיע מתרבות שונה לגמרי וחי בעוני מוחלט, היית פונה לפשיעה. הסיטואציה היא שבעצם משרד הפנים אומר למסתננים "OK, תכנסו, אבל שבו כל היום בבית. בלי כסף, בלי פרנסה, בלי כלום". או שתלך לעבוד באופן לא חוקי (ואז יבואו אלה שיתלוננו שהם עובדים לא חוקית), או שהם יפנו לפשיעה כי פשוט אין להם מה להפסיד אלא רק להרוויח (ואז תתלונן על הפשיעה). lose-lose situation, הודות שר הפנים והממשלה הנערצת.

מה שעוד משעשע אותי, שאנשים מדברים על התדרדרות דרום ת"א כאילו לפני סודנים היה מדובר בנווה מדבר שוחר שלום.

היית מגיע לשם ומה היית רואה? תרבות ופנאי, הצגות רחוב, ממש הפאקינג שאנז אליזה...

ובכן, לא כך הדבר. הביטוי הזה של There goes the neighborhood נאמר מפי של גזענים כאן ובעולם כמעט על כל אוכלוסייה אפשרית:

אפרו-אמריקאים, יהודים, היספנים, רוסים, מזרחיים והרשימה עוד ארוכה.

בשורה התחתונה, העובדה היא שמדובר בקסינופוביה ותו לא, הטיעונים לא מבוססים על הגיון וכשחצי מהמדינה הזאת, היהודים הכשרים

למהדרין שיושבים כל היום בכוללים לא עובדים, אנחנו צריכים עובדים גם פשוטים שסיכימו לעבוד ולהניע את הכלכלה.

עניי עירך קודמים? קודם צריך לשאול, למה עניי עירי עניים ומה הם עשו בשביל לשנות את זה.

העולם משתנה, מתרחש תהליך גלובליזציה מתחת לאפינו ואופורטוניזם הופך אותך לזכאי. למי מגיעה הזדמנות?

למישהו שברח מ-3 מדינות מתופת וקורע פה את התחת? או בטלן משיכון התקווה שנולד יהודי וחושב שמגיע לו הכל

מבלי להתאמץ. מצטער, החיים פשוט לא עובדים ככה. אני מעדיף לדאוג לזר שרוצה לעזור לעצמו ממישהו מהעם שלי

שחושב משהו מגיע לו מתוך איזושהי ברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו שברח מ-3 מדינות מתופת

תופת?

על איזו תופת אתה מדבר? זו שלא קיימת באריתריאה? או אולי זו שנגמרה בסודן עם היווסדות דרום סודן, שלא חייב להתיישב בה על הגבול הבעייתי, ויש בה די והותר איזורים בטוחים?

כהגדרת האו"ם- פליט הוא מי שעובר את גבול מדינתו למדינה השכנה. ברגע שהוא עובר כמה מדינות בדרך, הוא כבר לא פליט.

כמו שכתבתי, מישהו רוצה לעבוד פה? בבקשה, תגיש בקשה לויזה, אם תקבל, אהלן וסהלן. להסתנן במאסות מעבר לגבול? לא בבית ספרנו.

יש הרבה מקרים של זרים שעושים עבודות שהיהודי הבטלן לא מוכן לעשות, נכון, אבל יודע מה יש יותר מזה? מקרים שמפטרים עובדים בשכר מינימום כי יותר זול להעסיק את המסתננים. סתם לדוגמה, אין שטיפת בלי 2-3 סודנים (תלוי בגודל המכון), כי עובד מסודר עולה 21 שקל לשעה, מסתננים יסתפקו ב 12-15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד "זה לא עובד ככה במדינה דמוקרטית", יהיה להם יותר טוב פה מאשר בביתם (שם הממשלה כן תשבור להם את הפנים באלה אם רק יתחשק לה), ולכן תהיה להם סיבה לבוא לפה. לא צריך להיות גאון כדי להבין את זה. למעשה, צריך להיות אדיוט גמור בשביל לא להבין את זה. כל עוד יש להם סיבה לבוא לפה, הם יבואו, ולא משנה כמה ננסה למנוע מבעדם. הפתרון המלא היחיד יכול להיות ורק חיסול המוטיבציה שלהם לבוא.

וחיסול המוטיבציה שלהם לבוא יהיה ע"י גירוש, וכליאה בזמן שהם מחכים לגירוש (שיתבצע בזמן אפסי, בחזרה למדינה שממנה הם הגיעו, לא למדינת המוצא שלהם. נראה אותם מסתדרים במצריים).

נסה להסדיר מעמד חוקי בארה"ב בזמן שתוך כדי התהליך אתה כבר נמצא שם, באופן לא חוקי (אפילו אם יש לך הצדקה לכך). בהצלחה.

1. מי אמר שאותו בחור מלכתחילה היה לא חוקי?

2. מי אמר שפה זה ארה"ב. החוקים פה שונים וההתייחסות של הממשלה שונה, וזה ממש לא באשמת ארגוני השמאל.

בוא נעבור רגע על האלטרנטיבות:

- לירות בהם לפני שהם חצו את הגבול לישראל: מצרים תצעק (ודי בצדק במקרה כזה) שישראל מפרה את ריבונותה.

- לירות בהם אחרי שהם חצו את הגבול לישראל: כל כרוכיות השמאל מיד צווחות, איך זה שיורים על אזרחים לא חמושים.

- לזרוק אותם אל מעבר לגבול: הם יחזרו כעבור כמה שעות.

- להשאיר אותם שם באמצע המדבר שיסתדרו לבד: כל כרוכיות השמאל מיד צווחות, איך זה שאנו נוטשים אנשים בשטח המדינה באמצע המדבר.

- לעצור אותם במחנה מעצר בנגב: פתרון זמני ויקר, מה גם ששוב כרוכיות השמאל יתחילו לזעוק דברים בסגנון "מחנה ריכוז".

- להחזיר אותם לסודן (או לכל מקום אחר) בכסף: יקר ורק מעודד נוספים לבוא.

- להחזיר אותם לסודן (או לכל מקום אחר) בכוח: השמאלנים שוב צווחים על פגיעה בזכויות אדם.

רק שאתה יוצא מנקודת ההנחה ש"כרוכיות השמאל" (אני לא מבין בכל הסיפור הזה מה הקשר לשמאל אבל נו מילא, זה ארגוני זכויות אדם) רוצות את כל אותם מסתננים וחבריהן פה. כמובן שיש מקרים חריגים, כמו אדם שנולד פה, גדל פה ובגיל 17 רוצים לגרש את כל משפחתו, אבל זה רחוק מלהיות המקרה הנפוץ.

אותם גופים רוצים שפעם שהם פה, לא יתנהגו אליהם באלימות ובאפלייה, סה"כ זה די לגיטימי. אם היית מגיע למדינה אחרת, בין אם בצורה חוקית ובין אם לא, אולי היית מצפה שיגרשו אותך, אבל לא היית מצפה שינהגו אליך באלימות. אמנם כתבת בהמשך שמה שכתבתי זה דמגוגיה, אבל זו עובדה בשטח. ברגע שאתה נותן לאדם לחיות במקום מסוים אבל לוקח לו את כל אפשרויות הפרנסה, הוא יפנה לפשע. זו עובדה, זה נכון בכל אזורי המהגרים בכל העולם ולא רק בארץ. איפה שיש עוני ו/או איפה שיש מהגרים יש הרבה פשע. זו עובדה. תקרא לזה דמגוגיה כמה שאתה רוצה, זה לא ישנה את העובדה. אני לא תומך בזה, אני לא מעודד את זה, אני תומך בגירוש של כל הלא חוקיים, אבל מכאן ועד לאלימות המרחק גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופת?

על איזו תופת אתה מדבר? זו שלא קיימת באריתריאה? או אולי זו שנגמרה בסודן עם היווסדות דרום סודן, שלא חייב להתיישב בה על הגבול הבעייתי, ויש בה די והותר איזורים בטוחים?

כהגדרת האו"ם- פליט הוא מי שעובר את גבול מדינתו למדינה השכנה. ברגע שהוא עובר כמה מדינות בדרך, הוא כבר לא פליט.

כמו שכתבתי, מישהו רוצה לעבוד פה? בבקשה, תגיש בקשה לויזה, אם תקבל, אהלן וסהלן. להסתנן במאסות מעבר לגבול? לא בבית ספרנו.

יש הרבה מקרים של זרים שעושים עבודות שהיהודי הבטלן לא מוכן לעשות, נכון, אבל יודע מה יש יותר מזה? מקרים שמפטרים עובדים בשכר מינימום כי יותר זול להעסיק את המסתננים. סתם לדוגמה, אין שטיפת רכב בלי 2-3 סודנים (תלוי בגודל המכון), כי עובד מסודר עולה 21 שקל לשעה, מסתננים יסתפקו ב 12-15.

תקשיב, אני עובד במשרדים ברחבי הארץ כבר 6 שנים. כמות הפעמים שראיתי איזשהו עובד תחזוקה של הבניין

שאינו עובד זר, מהגר עבודה או עולה חדש, אלא ישראלי כשר למהדרין משיכון התקווה - אני יכול לספור על כף היד.

במקרה הטוב, יעבוד כשומר זעוף פנים ודוחה בגישתו.

ושוב אני אחזור על המנטרה חסרת ההגיון שלי, יותר חשוב לי לעזור לאנשים שרוצים לעזור לעצמם

מאשר לשמור על איזשהו מאזן אתני במדינה, שעם האתניות אין לי אפילו שמץ של הזדהות(גם עם האתניות הסודנית אין לי שמץ של הזדהות,

אבל הבנאדם דואג לעצמו בעבודות פרך בשכר זעום ולא יושב ובוכה על מר גורלו).

אגב, לגבי זה שהם מוכנים לקבל שכר של 12 ש"ח לשעה במקום מינימום. אתה לא חושב שיש פה שני צדדים למטבע?

כנראה שיש בעלי עסקים שמוכנים לעשות את זה, מה איתם? למה להם לא מנפצים שמשות של , לא מטרידים אותם ולא קוראים להם אנסים?

יש כל כך הרבה גורמים בעניין הזה, כל כך הרבה אספקטים, אבל כרגיל, שעיר לעזאזל אחד. הכושי המגעיל. הרוסי המסריח, המרוקאי סכין וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהשימוש הפוגעני למדי שלה במילה "סרטן", אני לא מוצא דבר אחד בסרטון שצריך לבקר אותה עליו.

זה ידוע שלמוטי וירון, קשה להקשיב וקשה לקבל דעות ששונות משלהן. בד"כ בעיקר אצל ירון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הרבה חוצפה, מר WTF. לא באופן אישי, כמובן, את החוצפה אתה חולק עם כל ה"מחנה" השותף לעמדותיך הללו... אחרי שכל פעם שרק מועלת האפשרות לסלק מפה את כל מי שנמצא פה שלא כחוק, כל ארגוני השמאל מתחילים לבכות, ובג"ץ מתערב, ומה לא - כמובן שהממשלה היא האשמה בכך שהיא "לא מטפלת בבעיה".

אתה יודע מה? אתה צודק... צריך לטפל בבעיה הזו שנקראת "השמאל הישראלי", וחבל שהממשלה מתעלמת ממנה.

אני חושב שזאת פעם ראשונה בה ראיתי אותך יוצא מגדרך.

מילים כדורבנות. אם תרוץ לפוליטיקה, אני הראשון שיצביע.

עוד בנושא:

http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=f2b4c1b55be76d1e6d7b777256ea0370&id=3702

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך תעשו טרנספר ל100 אלף איש?

ואיך נעשה טראנספר ל-200 אלף ול-300? ולמליון?

במדינה נורמאלית מחנה השמאל היה צועק לטראנספר ומחנה הימין היה צועק לאלימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחיסול המוטיבציה שלהם לבוא יהיה ע"י גירוש, וכליאה בזמן שהם מחכים לגירוש (שיתבצע בזמן אפסי, בחזרה למדינה שממנה הם הגיעו, לא למדינת המוצא שלהם. נראה אותם מסתדרים במצריים).

מי שמגורש, תמיד יכול לחזור אם "גירוש" זה כל מה שיש לו לפחד ממנו (וגם זה הרי רק אם ייתפס).

1. מי אמר שאותו בחור מלכתחילה היה לא חוקי?

מי אמר? הכתבה המאוד-מזדהה-עם-המסתננים-שהותקפו הזו: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4233544,00.html

2. מי אמר שפה זה ארה"ב. החוקים פה שונים וההתייחסות של הממשלה שונה, וזה ממש לא באשמת ארגוני השמאל.

רגע, אז מי זועק כל פעם שרוצים לסלק מכאן את המסתננים ומעלה קמפיינים של "ילדים ישראלים" ומה לא? אני?

רק שאתה יוצא מנקודת ההנחה ש"כרוכיות השמאל" (אני לא מבין בכל הסיפור הזה מה הקשר לשמאל אבל נו מילא, זה ארגוני זכויות אדם)

רק משום מה כולם מזהים עצמם עם השמאל הפוליטי (וכשאני אומר שמאל בהקשר הזה, אני מתכוון שמאלה ממרץ). שוב אני מזכיר לך את אותם "רופאים לזכויות אדם", שכשאינם עוסקים בטיפול בהתנדבות במסתננים, הם עוסקים בהעברת מסמכים לוועדות נגד ישראל מטעם האו"ם.

...רוצות את כל אותם מסתננים וחבריהן פה.

נכון, הן סתם מטרפדות כל נסיון להוציא אותם מפה וכל נסיון למנוע הגעת חדשים.

כמובן שיש מקרים חריגים, כמו אדם שנולד פה, גדל פה ובגיל 17 רוצים לגרש את כל משפחתו, אבל זה רחוק מלהיות המקרה הנפוץ.

ברגע שתגדיר את המקרים הללו כ"חריגים" הזכאים להתייחסות מיוחדת, תוך כמה שנים זו תהיה הנורמה (אם זו לא עדיין).

אותם גופים רוצים שפעם שהם פה,

תרגמת את עצמך מאנגלית עם טרנסלייט?

לא יתנהגו אליהם באלימות ובאפלייה, סה"כ זה די לגיטימי.

"אפליה" בין אזרחים השוהים כאן כחוק למסתננים שחדרו לכאן בניגוד לחוק? אכן, ה"אפליה" זועקת...

אם היית מגיע למדינה אחרת, בין אם בצורה חוקית ובין אם לא, אולי היית מצפה שיגרשו אותך, אבל לא היית מצפה שינהגו אליך באלימות. אמנם כתבת בהמשך שמה שכתבתי זה דמגוגיה, אבל זו עובדה בשטח.

ברגע שאתה מבסס את הטענות שלך על מצב היפוטתי שלא קיים במציאות, זו דמגוגיה. ואם, למשל, הייתי רוצח משפחה שלמה - הייתי כנראה מתנגד לרעיון שיוציאו אותי להורג. האם זה אומר שאסור לי לדרוש שיוציאו להורג אנשים שרצחו משפחות שלמות?

ברגע שאתה נותן לאדם לחיות במקום מסוים

לא זכור לי שמישהו "נתן" להם לחיות כאן.

אבל לוקח לו את כל אפשרויות הפרנסה,

שימוש במילה "לוקח" מרמז על משהו שכביכול היה לו, שגזלתי בכוח. תגיד לי, אני חייב לו משהו? מישהו כאן חייב לו משהו? מגיע לו משהו בכלל?

הוא יפנה לפשע. זו עובדה, זה נכון בכל אזורי המהגרים בכל העולם ולא רק בארץ. איפה שיש עוני ו/או איפה שיש מהגרים יש הרבה פשע. זו עובדה.

נכון, זו עובדה, אך מי אמר שהעדר אפשרות פרנסה היא הסיבה לכך? תציע לשודד עבודה, הוא יצחק עליך וישדוד אותך. חוץ מזה, האין זו סיבה טובה לפעול ביתר שאת לסילוקם מכאן, במקום לנסות לעזור להם להתאקלם ע"י הצעות עבודה? הרי בכל מקרה הם לא יפסיקו להיות עניים ולא יפסיקו להיות מהגרים.

ואגב, מעניין לדעת שמבחינתך אונס הוא פשע שמבוצע על רקע כלכלי. מעניין...

אני תומך בגירוש של כל הלא חוקיים, אבל מכאן ועד לאלימות המרחק גדול.

קודם כל, עובדה שאתה לא תומך, אם יש מבחינתך אלפי חריגים (לפחות) בדמות ילדים שנולדו כאן. דבר שני, אם אתה תומך, תציע דרך פרקטית שתגרום לסילוקם, ואם היא לא תטורפד ע"י השמאל אך עדיין לא תיושם, אז תוכל למחות נגד הממשלה ונגד התושבים המסכנים שלוקחים את החוק לידיים. בינתיים, אתה סתם מתחסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשלא קמים בבוקר לעבודה ואין מה לעשות אתה מתחיל להסתובב עם חברים כמוך ונגרר למעשים לא נחמדים ולא מקובלים מאחר ולא פועל עליך מנגנון שמחבר אותך לחברה נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מתחילה בראש ובראשונה מכך שמדינת בחרה לא לטפל בבעיה בשנים האחרונות, המדינה כמו תמיד בוחרת לחכות שהכל יתפוצץ בפנים ואז להתחיל לחפש אשמים.

כבר שנים שנכנסים לכאן פליטים ומהגרי עבודה, אבל המדינה לא עושה את מה שמצופה ממנה לעשות - לברור בין הפליטים ומהגרי העבודה. היא בכוונת תחילה נותנת לכולם להישאר "זמנית" בלי אשרה, ומעכבת את ההחלטות לגבי הפליט האם הוא מהגר עבודה או פליט. למה שהיא תעשה את זה? כי אם היא תעשה את העבודה שלה חס וחלילה ותברור בין הפליטים למהגרי העבודה היא תצטרך להפוך אלפי פליטים לתושבים חוקיים (זמנית בעיקרון, אבל לפי איך שהמצב באפריקה נראה,לך תדע מתי הם יעזבו) בעלי זכויות, לזה אלי ישי לעולם לא יסכים, הברירה היא בין להשאיר כאן עשרות אלפים מהגרי עבודה לא חוקיים לבין להשאיר כאן כמה אלפי פליטים אבל לתת להם אשרות שהייה, אלי ישי הוא זה שבחר להשאיר כאן עשרות אלפי מהגרי עבודה, העיקר שעכשיו הוא ועוד כמה חלאות החליטו להבעיר את הרחוב זאת בעיה שאנחנו נשלם עליה.

וד.א. לפחות לפי נתוני המשטרה רמת הפשיעה אצל המסתננים היא נמוכה מרמת הפשיעה הכללית.

ועוד ד.א. למה מירי רגב ניסתה להביא לכאן לפני כמה חודשים עוד אלפי עובדים זרים? רק בגלל שעל חשבונם חברות כוח אדם ירוויחו אלפי שקלים? לא עדיף לסלק את מי שלא ראוי לקבל מעמד פליט, ולתת לפליטים אשרות עבודה ולא להביא עוד עובדים זרים סתם? או שיש איזה משהו עקום בהיגיון שלי?

ולמה אלי ישי הוא שר הפנים שהנפיק הכי הרבה אשרות עבודה חדשים לעובדים זרים? מה הוא מנסה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מתחילה בראש ובראשונה מכך שמדינת בחרה לא לטפל בבעיה בשנים האחרונות, המדינה כמו תמיד בוחרת לחכות שהכל יתפוצץ בפנים ואז להתחיל לחפש אשמים.

הבעיה מתחילה בכך שבאופן אבסורדי מאות קילומטרים של גבול פרוץ לחלוטין בנגב אינם ממוקשים, לעומת רוב שטחי הטיולים ברמת הגולן שמלאים במוקשים חיים.

המשוואה פשוטה מאוד: גבול ממוקש = גבול בטוח. אני רוצה לראות את הסודני שיעשה את כל הדרך לישראל כשהוא יודע שיש סיכוי טוב שהוא יתפרק לחתיכות בסוף המסלול. ואם בכל זאת הוא איכשהו הצליח לעבור, לשלוח אותו בחזרה לעשות את המסלול ההפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שימקשו את הדרום איפה שצריך יהיו פה לפחות מיליון פליטים/מסתננים. ואני רוצה לראות את כל אותם ה"צדיקים" שמתנגדים לגירושם המיידי אחרי שמקרי האונס והשוד יתרחשו אצלם בשכונה.

בתור תושב דרום ת"א שגר שם מסוף 2006, בשנים האחרונות יש פשוט שיטפון אנושי.

אותם אנשים יושבים כל היום על הגדר, הולכים הלוך חזור בחוסר מעש, חלקם נראים במצב בריאותי לא משהו(עיניים אדומות, ועוד סימפטומים חיצוניים)

וכשככה חיים על בסיס יומי, אין פלא שחלקם מתארגנים ומתאגדים כאירגוני פשע לכל דבר, מלא כסף שחור זורם אצלם.

בחדשות ובתקשורת, מראים בעיקר מיעוט מזערי מהם שאשכרה מנסים לחיות פה כמו בני אדם, ולא מראים את כל התמונה המלאה - שהמסתננים האלה מסתובבים שיכורים מסמים/אלכוהול ומחפשים טרף קל כמעט בכל סמטה אפשרית!

לדעתי גורם שונא כלשהו הסיק שבמקום לשלוח לישראל אחמד אחד עם חגורת נפץ+לארגן אלו ת כל הלוגיסטיקה מסביב, יותר קל לשלוח מאות מסתננים ביום שלא צריך לדאוג להם מי יודע מה, ולפחות 10 מהם באים לפה ורובם פוגעים באוכלוסיה בב"ש ובדרום ת"א ועוד.. ::)

בשביל לפתור את הבעיה צריך להיות נחושים ונחרצים - להעיף אותם באלפים +להקשיח דרסטית את קבלת האשרת השהייה.

בנוסף להקים גדר גבול בדרום עם איזור חיץ שיהיה שטח צבאי סגור וממוקש כמו בצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...