איך לא נפתח פה דיון על עניין הפליטים וההפגנה בשכונת התקווה? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא נפתח פה דיון על עניין הפליטים וההפגנה בשכונת התקווה?

Judas Iscariot

Recommended Posts

אין כזה דבר פליטים שמגיעים לכאן.

מרגע שהם עזבו את מדינתם והגיעו למדינה אחרת בה הם לא בסכנת חיים אמיתית, הם לא יכולים לחצות את הגבול ולבקש מקלט מסכנת חיים.

הם עוברים את הגבול ומבקשים מקלט עם משכורת יותר גבוהה מהמקלט הקודם שכבר היה להם.

באותה המידה חסרת ההגיון הם יכולים להגיע ליפן ולבקש מקלט כפליטים כי שם המשכורות גבוהות יותר מכאן.

ובאותה המידה חסרת הפרופורציות(מבחינה כלכלית/חברתית/בטחונית) הם יכולים להגיע לאיסלנד ולבלוע את האוכלוסיה הקטנה שם.

זה פשוט לא הגיוני.

זה לא מתאים.

אין לזה שום הצדקה.

וזה רק גורם נזק לנו כמדינה קטנה שנאבקת על הלאום שלה מוקפת במדינות אויב.

מדינות, דרך אגב... שחלק גדול מהמסתננים מגיעים מהן.

מדינות אויב מוסלמיות!!, בקשרים הדוקים עם מדינות אויב מוסלמיות אחרות.

אולי ניתן לכל המצרים שהתפקדו לאחים המוסלמים שרוצים להרוויח יותר להסתנן לכאן?

ודרך אגב גם להשמיד אותנו?

אחרי שהם יגיעו לכאן אני בטוח שהמצרים ישמחו להתעלל בהם אם הם יחזרו.

אירגוני זכויות האדם יוכלו באמת ובתמים לקבוע שחברי האחים המוסלמים שהסתננו לישראל הם פליטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הופך והופך בסוגיה הזו וממש מתקשה לקבוע לעצמי עמדה.

לשני הצדדים בויכוח טיעונים טובים.

נתחיל מזה שאני חושב שמדינת של היום היא מעט (ויש שיאמרו הרבה) "גזענית" במובן שיש כאן העדפה של יהודים על פני אנשים ממוצא אתני אחר (לדוגמא, בקבלת עולים יהודים). לפני שהעליהום מתחיל אקדים ואומר שזה מקובל עלי כרגע מכיוון שהמציאות מכתיבה זאת. מדינת היא דמוקרטיה מתגוננת שאילולא הרוב היהודי שבה הייתה הופכת לעוד מדינה ערבית רודנית כושלת סטייל המזרח התיכון (ויש כאלה שיתווכחו אף על זה, אבל יש לי 22 טיעונים מוצקים).

אני רק רוצה לציין שזאת לא מדינת של היום, אלא מאז ומעולם. המדינה הזאת הוקמה ע"מ להיות מדינה ליהודים, ועיין במגילת העצמאות לפרטים נוספים.

אפילו אם המציאות לא היתה מכתיבה את זה, זה היה צריך להיות ככה, כי לזאת המדינה הזאת נועדה, ואם לא הסיבה הזאת, האו"ם לא היו מאשרים אותה, וכולנו עדיין הינו שומעים על מחתרות לשיחרור מהבריטים במקום על צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...