מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 295
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי מיותר לחלוטין כשיש את גולן ללא הגבלה ב99..

נראה לי שפספסת את הנקודה...

רוב הזמן מדובר על שימוש של 40-30 ש"ח בחודש (כפי שציינתי, יש מינימום של 35 ש"ח).

ההגבלה רק נועדה להבטיח שלא תהיינה חריגות בלתי צפויות - המטרה היא לא לשלם 100 ש"ח לחודש באופן קבוע.

ברור שעדיפה חבילת ה-10 אג' של או 9 אג' של גולן מבחינת מחיר לדקה/SMS/גלישה (ואין מינימום כלל) אבל לא ניתן להגביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניידתי לפני יומיים את הקו של אמא שלי (שפן ניסוי ;D ) מאורנג לגולן, לקח לסים כמעט שבוע להגיע, כאמור לפני יומיים עשיתי את האקטיבציה לסים באתר..

ואחרי 3 שעות הכל עובד פיקס ואמא שלי אמרה שהקליטה טובה יותר

נ.ב. היא משתמשת במכשיר ענתיקה של נוקיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה קורה עם סלקום? עדיין יש לי חבילה.

לעזאזל עם . לא יכלו לכתוב הסברים נורמליים באתר מה השלכות של הפעלת סים?! לעזאזל!

בסיום התהליך תהיה מנותק מחברת ולא תוכל יותר להשתמש בסים שלך (הוא פשוט יהיה מבוטל) וכל קשר בינך לבין יתנתק למעט חובות כספיים במידה ויש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיום התהליך תהיה מנותק מחברת ולא תוכל יותר להשתמש בסים שלך (הוא פשוט יהיה מבוטל) וכל קשר בינך לבין יתנתק למעט חובות כספיים במידה ויש.

בקשר למה שכתבת אם אפשר לחדד על מנת שאיהיה בטוח ב100%. בעצם גולן לוקחים על עצמם את האחריות לנתק אותי מסלקום בסיום תהליך הניוד. ז"א , שאני לא צריך להתקשר לסלקום על מנת לבטל תשלום על חבילה ולא אמור להגיע עליי אף חיוב מסלקום ( חוץ מהתשלום על המכשיר ) לאחר השלמת הניוד?

ועוד שאלה , האם עדיין אוכל להשתמש במכשיר כרגיל ( ז"א - שיחות , גלישה וכו' ) עד הגעת הSIM החדש מגולן?

ואם כבר אני פה :) , לא מצאתי אף אזכור באתר של גולן לתעריפי Tethering. האם זה אומר שהtethering הוא חופשי בלי הגבלת מהירות מפגרת או תשלום נוסף?

תודה לעונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה:

https://www.golantelecom.co.il/web/general_information.php#frequently_asked_questions

איך אני מפעיל Hotspot?

]וחוץ מזה ענו על שאלה זו בפייסבוק\טוויטר שלהם- אז חפש יותר יסודי ותמצא :)

בהצלחה

[בגדול אומרים- אין לנו בעיה עם זה- אך אחרי שימוש אינטנסיבי (אולי כמות הורדה מסויימת), לא זוכר חפש, אז תהיה הגבלת מהירות מצידם...]

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למה שכתבת אם אפשר לחדד על מנת שאיהיה בטוח ב100%. בעצם גולן לוקחים על עצמם את האחריות לנתק אותי מסלקום בסיום תהליך הניוד. ז"א , שאני לא צריך להתקשר לסלקום על מנת לבטל תשלום על חבילה ולא אמור להגיע עליי אף חיוב מסלקום ( חוץ מהתשלום על המכשיר ) לאחר השלמת הניוד?

כן. וחוץ מהתשלום האחרון בסלקום עד המעבר, ואם ישנם חובות קודמים. רק תוודא שאין לך התחייבות עדיין בסלקום, כי אז תצטרך לשלם 8% ממוצע החשבונות האחרונים, כפול מספר החודשים שנותרו להתחייבות.

ועוד שאלה , האם עדיין אוכל להשתמש במכשיר כרגיל ( ז"א - שיחות , גלישה וכו' ) עד הגעת הSIM החדש מגולן?

לא רק עד שהסים יגיע, אלא גם עד שהסים החדש יתחיל לעבוד.

לאחר שהסים יגיע, אתה תיכנס לאתר ותפעיל את הסים החדש. באתר יופיע לך שעת הפעלת הסים המתוכננת. (תמיד בשעות היום, ובימים רגילים) בדר"כ הסים של גולן יופעל במרחק של דקות מאותה שעה מתוכננת, ואז הסים של יפסיק לעבוד.

ואם כבר אני פה :) , לא מצאתי אף אזכור באתר של גולן לתעריפי Tethering. האם זה אומר שהtethering הוא חופשי בלי הגבלת מהירות מפגרת או תשלום נוסף?

עובד בצורה רשמית וחוקית, וללא הגבלות. כמובן ישנה את אותה הגבלה של 3GB סה"כ בחודש לפני האטה, כמו בגלישה במכשיר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

פתחתי מספר חדש בגולן טלקום.

והמכשיר שלי רוב הזמן מראה את האות E בסטאטוס באר (מוטורולה אטריקס 2).

כמו כן אני לא מצליח להתקשר לסלקום.

מישהו יכול להסביר לי מה אומר ה-E

והאם קרה לעוד מישהו שהוא לא הצליח להוציא שיחות לסלקום?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...