שוב Ynet שמאלנים שזה פשוט מגעיל! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב Ynet שמאלנים שזה פשוט מגעיל!

yosda-boy

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ובנוסף לזה - אפילו אם מקודם הוא הכה אותו במקלות ושבר לו את האצבע (וכמו שאתה אומר - אני מתקשה להאמין שאם זו הייתה האמת הוא היה מסתובב שם בחופשיות), כפי שנראה בסרטון המפגין לא סיכן את הסמח"ט בשום צורה שהיא ולכן אין שום הצדקה (חוקית כמובן) להכות אותו עם הקת. חוץ מזה, אמנם אני לא מומחה גדול אבל אם האצבע לו הייתה שבורה קשה לי להאמין שהוא היה יכול לעשות את מה שהוא עשה (ויתר סביר להניח שהוא היה מקבל טיפול רפואי או לכל הפחות הייתה לו אצבע חבושה).

באיזה דקה אתה רואה את הסרטון? כפי שאתה רואה האירוע לא התחיל ברגע שהמצלמה התחילה לפעול מאיפה אתה יודע מה הלך שם?

וכל הכבוד לו!

ומגיע לו בן אדם שעושה הפגנה לא חוקית ועוד אוייב הדבר הכי קטן שמיע לו זה מכה קטנה.

מה שלא הפתיע אותי שהערבים הזמינו אמבולנס קודם הם ידעו שיקרה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וסליחה שאני מגיב שוב אבל הנה הצד החכם עונה:

http://rotter.net/forum/scoops1/21263.shtml

ובדיוק כמו שאמרתי כמה שניות לפני הוא כמעט שבר את אצבעותיו או שבר לגמרי:

"רק לאחר שאותו אנרכיסט היכה רגע קודם את סא"ל אייזנר במקל ושבר אצבעות בידו הימנית, מה שמסביר את הצורה הלא-שגרתית שבה סא"ל אייזנר אחז ברובה בידו הימנית הפגועה, בשתי אצבעות בלבד, האצבעות שלא נשברו."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהוא קיבל רק את הנשק לפנים !

הכוונה שלי שמגיע לו לחטוף יותר מסתם מכה מהממת לפנים

בבקשה, למרות שלא אני הכנתי את זה :) (קרדיט לאחד ממשתמשי פורום רוטר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא ירה בו מייד לאחר שהותקף. העולם היה צועק קצת, אבל אחרי שתגובה כזו היתה הופכת לנורמה, כל האנטישמים הקטנטנים האלו פשוט היו מפסיקים להגיע...

אבל מה שהכי קומם אותי הוא ההשוואה שנכתבה במאמר דעה שהופיע בYNET (ואף בכותרת המשנה שלו) שנכתב על הארוע זמן קצר אחרי התרחשותו, בה הסמח"ט הושווה ל"קלגס סורי בחומס". חבר (לא) יקר, קלגס סורי בחומס לא היה חובט בפני אותו בחור עם הנשק. הוא אפילו לא היה מגיע לטווח מגע... "פעילים" מתקרבים למחסום צבאי באופן פרובוקטיבי או חוסמים כביש? צרור ממקלע ממרחק מאה מטר שישאיר את רובם שוכבים על האדמה עם המעיים בחוץ. כך מתנהלים הקלגסים הסוריים בחומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח לשמוע לפחות מהתגובות כאן שהתקשורת השמאלנית לא מצליחה לשטוף את המוח לכול הישראלים

זה הרי ברור שהכל שם ערוך ובגלל שאין לנו את התמונה המלאה אנחנו לא יכולים לשפוט את החייל [סא"ל]

מה שהולך בתקשורת הישראלית זה פשוט סוג של שחיתות לא מהסוג של תן וקח אלא מהסוג שמעלים עובדות ומייצר מציאות אחרת כדי לקדם את האג'נדה הפרטית שלו לפי דעתי זאת השחיתות הכי נוראה ניצול כוח לרעה

אני ממזמן כבר לא רואה חדשות בטלוויזיה [אין לי מושג למה לעזאזל צריך להקדיש לזה שעה שלמה] רק קורא חדשות באתרי האינטרנט ששם כמובן לא חסר שמאלניות יתר ולכן אני גם לוקח כל מה שנכתב שם בערבון מוגבל בתחלאס אין לי מושג בכלל מה הולך בעולם כי המקור מידע היחיד שלנו זה התקשורת וכמו בחיים כל אחד רואה את המציאות בדרך שלו

קחו לדוגמה את המצב בסוריה מי מבטיח לנו שבאמת מה שהולך שם זאת מלחמת אזרחים כמו שהתקשורת מציגה לנו

הרי כולנו מכירים ערבים ואנחנו יודעים שהפגנה שלהם זה לא הפגנה רגועה ושקטה כמו בצפון תל אביב

וכל ממשל חייב להשליט סדר אי אפשר לתת לאנרכיה לשלוט במידה והיה טבח [מה שבהחלט יכול לקרות ,אני לא שולל את זה ] אני מעריך שהיו הרבה יותר הרוגים

בכל מקרה לא צריך לקחת את התקשורת כמובן מאליו וחבל שהרבה אנשים לא יודעים זאת

זה מזכיר לי שפעם שמעתי שיש משפט יפני או סיני עתיק שאומר

" שאם אתה מאמין לכל מה שאתה קורא עדיף שלא תקרא "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח לשמוע לפחות מהתגובות כאן שהתקשורת השמאלנית לא מצליחה לשטוף את המוח לכול הישראלים

זה הרי ברור שהכל שם ערוך ובגלל שאין לנו את התמונה המלאה אנחנו לא יכולים לשפוט את החייל [סא"ל]

מה שהולך בתקשורת הישראלית זה פשוט סוג של שחיתות לא מהסוג של תן וקח אלא מהסוג שמעלים עובדות ומייצר מציאות אחרת כדי לקדם את האג'נדה הפרטית שלו לפי דעתי זאת השחיתות הכי נוראה ניצול כוח לרעה

אני ממזמן כבר לא רואה חדשות בטלוויזיה [אין לי מושג למה לעזאזל צריך להקדיש לזה שעה שלמה] רק קורא חדשות באתרי האינטרנט ששם כמובן לא חסר שמאלניות יתר ולכן אני גם לוקח כל מה שנכתב שם בערבון מוגבל בתחלאס אין לי מושג בכלל מה הולך בעולם כי המקור מידע היחיד שלנו זה התקשורת וכמו בחיים כל אחד רואה את המציאות בדרך שלו

קחו לדוגמה את המצב בסוריה מי מבטיח לנו שבאמת מה שהולך שם זאת מלחמת אזרחים כמו שהתקשורת מציגה לנו

הרי כולנו מכירים ערבים ואנחנו יודעים שהפגנה שלהם זה לא הפגנה רגועה ושקטה כמו בצפון תל אביב

וכל ממשל חייב להשליט סדר אי אפשר לתת לאנרכיה לשלוט במידה והיה טבח [מה שבהחלט יכול לקרות ,אני לא שולל את זה ] אני מעריך שהיו הרבה יותר הרוגים

בכל מקרה לא צריך לקחת את התקשורת כמובן מאליו וחבל שהרבה אנשים לא יודעים זאת

זה מזכיר לי שפעם שמעתי שיש משפט יפני או סיני עתיק שאומר

" שאם אתה מאמין לכל מה שאתה קורא עדיף שלא תקרא "

כמה שאני מסכים איתך שמח לראות קצת אנשים שעדיין לא שטפו להם את המוח בפורום, אבל אל תדאג יש עוד הרבה אנשים כאלה עובדה שביבי נתיהו הוא ראש הממשלה (פשוט אתה רואה תקשורת שמאלנית כל היום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי היום ידיעות אחרונות ברכבת, צורפה לכתבה שם ראיון עם הפעיל הדני.

הפעיל סיפר שהוא וחבריו אירגנו מסע אופניים שיצא מתחומי הארץ לגדה.

הם נסעו על כביש 90 ונעצרו במחסום של צה"ל שלא התיר להם לעבור מסיבה ביטחונית.

מאוד יכול להיות שסתם עיקבו אותם, אבל מה שאני כותב עכשיו הוא מה שאותו פעיל דני כתב בראיון, הוא כתב שחלק מחבריו ניהלו משא ומתן עם החיילים במחסום כדי שיתנו להם לעבור, משא ומתן שלפי דבריו נתקע ולא זז לשום מקום, הוא ושאר האנשים החליטו על דעת עצמם להמשיך בנסיעה ולחצות את המחסום על האף האיסור שנתנו הכוחות באזור.

יכול להיות שעיקבו אותם בלי שום סיבה הגיונית, אבל עדיין לפרוץ מחסום של צה"ל בלי אישור זו עילה מספיק טובה מבחינתי לכת בראש.

הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה ברגע שקראתי את השורה הזאת שבה הוא מודה שהם החליטו על דעת עצמם להמשיך בנסיעה ולצפצף על החיילים מבחינתי זה מגיע לו.

אני לא ימני, אבל בטח לא מתייפייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה רק לומר (אולי זה כבר נאמר כאן), כל מי שמוטרד מכך שכלי התקשורת שמאלניים יכול פשוט למעט ככל האפשר בצריכה שלהם. אולי אפילו להפסיק בכלל.

ynet מעצבן? לא להכנס אליו (צריך לזכור שכניסה לאתר מחזקת אותו כלכלית ומאפשרת לו להמשיך במעשיו, לכן זה אמור להיות אינטרס של ה"מעוצבן" לא להכנס לאתר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? גם אם כולם חושבים שYNET אתר שמאלני, הוא עדיין במקום ראשון בפופולאריות בין אתרי החדשות. אצלינו בעבודה לאנשים האתר מוגדר כאתר הבית. למה? אלוהים יודע.

ומה שמעניין אותי יותר. היו פה אנשים שרשמו שהצבא חסם את הכביש. אבל פרסמו פה קישור לאתר שבו בנאדם הסביר שבכוונת פעילי piss process היה לחסום את הכביש. אז מה באמת קרה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? גם אם כולם חושבים שYNET אתר שמאלני, הוא עדיין במקום ראשון בפופולאריות בין אתרי החדשות. אצלינו בעבודה לאנשים האתר מוגדר כאתר הבית. למה? אלוהים יודע.

על זה בדיוק אני מדבר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאיזה אתר חדשות להכנס, לי יש בסרגל למעלה היום, מעריב, מאקו וווינט.

ניסיתי את כולם ואני תמיד חוזר לווינט לא מובן לי למה.

אולי זה בגלל שהפרסומות נחסמות הכי טוב עם האדבלוקר ואולי זה כי יש שם את העדכון השוטף הכי גבוה, אבל בכל מקרה כשאני רואה כתבה פוליטית אני יודע לא להתייחס לזה ברצינות זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא הפרה את פי הצבא, מגיע לו למות.

יש מחסום, אסור לך לעבור אותו.

למה אתה מתפלא שקיבלת מכות?

אבל גם המכה הזו, כמה שהיא מצחיקה ומצטלמת יפה, היא לא בסדר.

היה צריך לקשור לכל אחד לראש רימון גז מדמיע.

קראתי את הסיפור המלא ברוטר.

חבל שלא נתנו להם מכות כמו שצריך עוד מההתחלה עם גז מדמיע אלות והכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...