שוב Ynet שמאלנים שזה פשוט מגעיל! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב Ynet שמאלנים שזה פשוט מגעיל!

yosda-boy

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וגם וואלה? וNRG? ומאקו (=חדשות 2)? וחדשות 10? וערוץ 7? בכולם זה הכותרת הראשית.

או שכולם שמאלנים בשבילך?

"מעניין" שדווקא ברוטר מתייחסים לזה כאל ארוע "חיובי".

כמובן שבסרטון ניתן לראות שלא הייתה שום הצדקה לאלימות המכוערת מצד הסמח"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם וואלה? וNRG? ומאקו (=חדשות 2)? וחדשות 10? וערוץ 7? בכולם זה הכותרת הראשית.

או שכולם שמאלנים בשבילך?

"מעניין" שדווקא ברוטר מתייחסים לזה כאל ארוע "חיובי".

כמובן שבסרטון ניתן לראות שלא הייתה שום הצדקה לאלימות המכוערת מצד הסמח"ט.

כן, חח לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד לי פה?

על זה שהם מקיימים הפגנה לא חוקית ראית כותרת כלשהיא פה? אז מה הם רוצים?

על זה שהם כל הזמן הורסים הגדרות שסכומם כ10000 שקל ראית כתבה איפשהו?

גועל נפש התקשורת הישראלית

וסליחה אדוני לך אין זכות בגלל לדבר אל בן אדם שמסתכן בכך שמטפל בחיות בזמן שאתה יושב בונחיות בבית אתה צריך להגיד לו תודה ולסתום תפה, פשוט חוצפן שאתה מדבר ככה אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"החייל ישתמש בנשקו ובכוחו לביצוע המשימה בלבד, אך ורק במידה הנדרשת לכך, וישמור על צלם אנוש אף בלחימה. החייל לא ישתמש בנשקו ובכוחו כדי לפגוע בבני אדם שאינם לוחמים ובשבויים, ויעשה כל שביכולתו למנוע פגיעה בחייהם, בגופם, בכבודם וברכושם"

עכשיו תאמר לי אם אתה חושב שמה שראית עולה בקנה אחד עם ערך טוהר הנשק.

מצטער, אבל אף שאני מצביע ימין אני אומר לך שזה מקרה מביש. לצפות בסרטון הזה גורם לי להתבייש שאני הולך ללבוש את אותם

המדים עוד שבועיים (ואיזה חודש וחצי אח"כ...)

צפיתי בסרטון כמה פעמים ברצף, ה"פעיל" לא היווה סכנה בשום שלב, לא נגע בחייל, לא התפרע, אפילו לא צעק. סתם עמד שם וחטף.

עושה רושם שהסא"ל הסתובב שם כל הזמן עם הנשק ביד ורק חיכה להטיח אותו במישהו.

לא רק שהפעולה הזו היתה ברוטלית שלא לצורך ולא מקצועית, היא גם מאירה את באור מאוד לא מחמיא ומספקת עוד תחמושת להזויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי חוק לצטט, אבל ברור לך שיש חוק שאסור לעשות הפגנה לא חוקית? ללא אישור המשטרה?

והרי כמובן שלא הראו שהוא מנסה לעבור את הקו של הניידות והציגו את זה כאילו שהוא הקורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא שמלאני בכלל אבל אני חושב שזה מעשה מכוער מאוד ויכער את . כלי התקשורת הזרים אפילו לא יצטרכו להתאמץ. הכל כבר ביוטיוב ומפורסם בעשרות ערוצי TV ברחבי העולם.

לגבי החוק שאסור להפגין ללא אישור של המשטרה - צודק. אסור. אז מה עושים? יש חוק שאומר שכל אחד שמפגין ללא אישור צריך לקבל קת לפנים? למה לא לירות לו ברגל כאזהרה קודם? בקיצור - זה לא העונש שאמורים לקבל, בטח שלא במצב כזה.

אבל וזה אבל גדול - עוד לא יודעים מה ה"צדיק" שקיבל את הקת עשה קודם, אז נחכה לפרסום התחקיר של צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי חוק לצטט, אבל ברור לך שיש חוק שאסור לעשות הפגנה לא חוקית? ללא אישור המשטרה?

והרי כמובן שלא הראו שהוא מנסה לעבור את הקו של הניידות והציגו את זה כאילו שהוא הקורבן.

ברור שאסור לעשות הפגנה לא חוקית. ולכן מפזרים את המפגרים האלו כל שבוע עם מטולים של רימוני גז, וזרנוקי מים.

הבחור שחטף את המכה יכול לעשות כמה פרובוקציות שבא לו- למשטרה/צה"ל מותר לרסן אותו אם הוא מתפרע, או להרחיק אותו.

בשום פנים ואופן אסור להם להטיח לו בפרצוף, וגם אין הצדקה לזה. העונש הקבוע בחוק על הפגנה לא חוקית הוא לא M16 בפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל וזה אבל גדול - עוד לא יודעים מה ה"צדיק" שקיבל את הקת עשה קודם, אז נחכה לפרסום התחקיר של צה"ל.

גירסת הסא"ל:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/357/908.html?hp=1&cat=875&loc=50

כרגע אני מתקשה להאמין שמי שהיה תוקף אותו עם מקל ושובר לו אצבעות קודם לכן היה ממשיך להסתובב שם כאילו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסת הסא"ל:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/357/908.html?hp=1&cat=875&loc=50

כרגע אני מתקשה להאמין שמי שהיה תוקף אותו עם מקל ושובר לו אצבעות קודם לכן היה ממשיך להסתובב שם כאילו כלום.

ובנוסף לזה - אפילו אם מקודם הוא הכה אותו במקלות ושבר לו את האצבע (וכמו שאתה אומר - אני מתקשה להאמין שאם זו הייתה האמת הוא היה מסתובב שם בחופשיות), כפי שנראה בסרטון המפגין לא סיכן את הסמח"ט בשום צורה שהיא ולכן אין שום הצדקה (חוקית כמובן) להכות אותו עם הקת. חוץ מזה, אמנם אני לא מומחה גדול אבל אם האצבע לו הייתה שבורה קשה לי להאמין שהוא היה יכול לעשות את מה שהוא עשה (ויתר סביר להניח שהוא היה מקבל טיפול רפואי או לכל הפחות הייתה לו אצבע חבושה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת לא מומחה :) חבר שלי במילואים שבר את האצבע ב2 מקומות בלי שהוא ידע שהיא שבורה בכלל.

יש אנשים עם סף כאב גבוה יותר וזה כולה אצבע אתה יכול להמשיך לתפקד כרגיל גם אם יורידו לך אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...