שוב Ynet שמאלנים שזה פשוט מגעיל! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב Ynet שמאלנים שזה פשוט מגעיל!

yosda-boy

Recommended Posts

מפריע מאוד, אז מה? זה אומר שצריך להרביץ להם עם קת של כאשר הם לא מהווים איום פיזי?

אתה באמת לא מומחה :) חבר שלי במילואים שבר את האצבע ב2 מקומות בלי שהוא ידע שהיא שבורה בכלל.

יש אנשים עם סף כאב גבוה יותר וזה כולה אצבע אתה יכול להמשיך לתפקד כרגיל גם אם יורידו לך אותה.

אז אני חוזר בי מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מפריע מאוד, אז מה? זה אומר שצריך להרביץ להם עם קת של כאשר הם לא מהווים איום פיזי?

זה מה שעשו פחות או יותר לאזרחים הטובים שגורשו מגוש קטיף.

חפש בגוגל למשל ניסו שחם.

אני לא מנסה להצדיק את הקצין שהכה, אבל כנראה שאנחנו חיים בעולם אכזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שימוש בסירטון זה כנגד ישראל/צה"ל -הנו שקרי ומראה במיוחד את האנשים העומדים מאוחרי זה. כיוון שנוהל צה"ל ומדינת נוגד פעולה של כוח כזה. כך שגם אם חייל נהג כך ,הוא עשה זאת על פי שיקוליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהשמאלן הדני הזה לא מפגין בסוריה, הוא לא היה מקבל כת לראש.... אסד היה נותן לו פגז לתוך העין.

מעניין שבסוריה, טנקים ירו בבניין של כתבים ועיתונאים מחו"ל וכמה מהם גם נהרגו, ומיזה לא עשו כזה טררם כמו שעושים לנו על כל שטות כזאת קטנה. מי ישמע בגבולות של מדינות אחרות מתייחסים לאורחים ול"פולשים" יותר יפה מאיתנו.

מה שכן גם אותי זה הצחיק בפעם הראשונה, נראה לי הקצין הזה מחלק כתות לראש חופשי חופשי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר עיון מעמיק בדיון הזה אני הגעתי למסקנה, שאומנות הפרובוקציה אינה זקוקה לרבים אלא גם מעטים יכולים לגרום לפרובוקציה שתשרת את מטרתם על הצד הטוב ביותר. בדיוק כמו במקרה הנידון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטונים האלה ערוכים בטירוף. לפני שנה + הייתי במילואים באיזור חלמיש וחלק מתפקידי היה להשתלט על הפגנת יום השישי בנבי צאלח. שעתיים אחרי שחזרנו משם כבר היה סרטון באורך של רבע שעה ביוטיוב שהראה עד כמה התעללנו בפלסטינים מסכנים שלא עשו כלום. מה שאנשים לא יודעים (או מעדיפים לשכוח) שההפגנה הזו התנהלה במשך כ9 שעות. המפגינים (שגם שם היה מספר לא קטן של סקנדינבים למינהם) פשוט גוזרים את כל ההקשר מסביב ומציגים את חיילי צה"ל בתור חבורה של סדיסטים. פרובוקציה כבר אמרנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם וואלה? וNRG? ומאקו (=חדשות 2)? וחדשות 10? וערוץ 7? בכולם זה הכותרת הראשית.

או שכולם שמאלנים בשבילך?

"מעניין" שדווקא ברוטר מתייחסים לזה כאל ארוע "חיובי".

כמובן שבסרטון ניתן לראות שלא הייתה שום הצדקה לאלימות המכוערת מצד הסמח"ט.

כן כולם שמאלנים וגם מי שלא מוצהר (7) לפעמים מתיישר לפי הקו של האחרים כי מה לעשות, הסתה עובדת על כולם. למה לא הדגישו שנשברו לו אצבעות ובנוסף נפגע בפרק כף היד כבר בדיווח הראשוני? כי ככה יוצרים סחף בדעת הקהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התייחס לאיך הסא"ל תיפקד באירוע אלה דווקא לאמצעי התקשורת.

כאשר אתה נכנס לYnet וזו הכותרת הראשית אתה מבין כמה אמצעי התקשורת צבועים, וכן שמאלנים.

היו כבר דברים חמורים פי כמה שלא קיבלו כותרת ראשית בYNET אני בספק אם חבורת מתנחלים שהייתה עושה פרובוקציה וחוטפת מכות הייתה מקבלת כותרת ראשית בכול ערוצי התקשורת הללו.

אם הסא"ל פעל נכון או לא נכון? מבחינתי מבחן התוצאה יקבע אם אותו פעיל דני לא יחזור לכאן מבחינתי הוא פעל נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אני בהלם מהסרטון

איזה קלות דעת, פשוט בום העיף לו תראש

התנהגות מגעילה מסא"ל הזה

במקום להביא את מג"ב ולחנוק אותם בגז והלם, הוא ככה מכה אותם עם m16 ללא עימות (לפחות בסרטון)

שלא תבינו לא נכון, צריך להיכנס בהם אבל לא ככה !

נ.ב.

אני לא שמאלני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...