שיחררתי תרגום מוקדם למשחקי הכס פרק 4. אתם מוזמנים להיות בין הראשונים לצפות! - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחררתי תרגום מוקדם למשחקי הכס פרק 4. אתם מוזמנים להיות בין הראשונים לצפות!

nat64x

Recommended Posts

אתה תמיד יכול להמשיך ולעשות את מה שאתה עשית עד עכשיו וזה להמשיך להצליח להוציא תרגום לפניהם על אפם וחמתם. זה צריך להחמיא לך שהם מרגישים שהם חייבים להוציא כל כך הרבה אנרגיות על לפעול נגדך. כנראה שההצלחה שלך מסחררת יותר מידי עבורם. אחרת אין לי כל הסבר אחר למה להמשיך ללכלך גם אחרי שפרשת מהסדרה.

אני תמיד שמח לסייע לדפוק אותם ככל יכולתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בנאדם חכם יוריד את הקובץ עם הכי הרבה הורדות. כאן יש לנו 7000 הורדות לעומת 600. לא יעזרו שום הערות ליד התרגום, כי בסופו של דבר מה שקובע את איכותו זה כמה אנשים הורידו את הקובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האבסורד בכל העניין שכל מה שהם רצו זה לפגוע בכל מי שמתרגם את הסדרה על מנת לקדם את התרגום הקרוע שלהם. אחרי שהם עשו את המוות להייזנברג הם עכשיו פועלים נגד המתרגם מאקסטרים.. והוא כבר הודיע כמובן שהוא (בסך הכל אחרי פרק בודד העונה) שוקל לרדת מהסדרה.. זאת למרות שהוא הביא לכך שהמתרגם הייזנברג בעצם פרש בגללו מתוך הנחה שהבחור מאקסטרים יתרגם את המשך העונה. http://www.extremesu...showtopic=23546

מבחינתי זה אומר דבר פשוט הם מתנהלים כמו חלאות, התוצאה הגולשים נשארים עבדים להתנהגות הפסיכית שלהם? דר סאב והייזנברג אני קורא לשניכם לשקול בשנית את הפרישה שלכם מהסדרה. כי אתם בעצם נותנים לחלאות לנצח אותכם בתכסיסים המלוכלכים שלהם.

וואלה חזרנו אם כך אחורה, שוב נתקענו עם תרגום ביום שישי ללא תחרות. אחרי שהפרק יוצא בשני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו איך מדינה שלמה מתחרפנת בעקבות אדם אחד שהתחיל עם מלחמות ילדותיות ברמה של גן(תמיד יש אחד שמתחיל את זה), וגרר אחריו עוד אנשים שירדו לרמה הזאת(כי תמיד יהיו מפגרים שיענו באותו מטבע).

לא הגיע הזמן להעיף אותם קיבינימט ולהתחיל משהו חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האבסורד בכל העניין שכל מה שהם רצו זה לפגוע בכל מי שמתרגם את הסדרה על מנת לקדם את התרגום הקרוע שלהם.

אבל הם לא מקבלים כסף על ההורדות,לא?,אז מה זה משנה מי מתרגם?מצידם המתרגמים יהיו "אחמד אנד סלים".הם מקבלים כסף רק על הכניסות לאתר(בעקיפין) וכמות הרשומים.

משהו דפוק שם.

למה ל-qsub אין מדור הורדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ל-qsub אין מדור הורדות?

זיר"ה איימו לתבעו אותם, ומאז הם הסירו את האפשרות מהפורום.

כרגע המדור הורדות של QSUBS באופן "לא רשמי" הוא סאבסנטר.

למרות שהם משתדלים מאוד להציג את עצמם כגוף נייטרלי ונפרד, הם רחוקים מזה שמים וארץ.

המנהל הראשי שם "הסנדק" אפילו הרחיק לכת לצנזור החתימה שלי, כשרשמתי דברים בגנות סאבסנטר ( הצנזור מצידו יעלם, אם אני אחליף את "סאבסנטר" ב"טורק" ).

אפשר להרחיב ולקרוא על ההתפתחויות האחרונות פה: http://www.qsubs.org/index.php?showtopic=55986

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיר"ה תבעו אותם, ומאז הם הסירו את האפשרות מהפורום.

כרגע המדור הורדות של QSUBS באופן "לא רשמי" הוא סאבסנטר.

למרות שהם משתדלים מאוד להציג את עצמם כגוף נייטרלי ונפרד, הם רחוקים מזה שמים וארץ.

המנהל הראשי שם "הסנדק" אפילו הרחיק לכת לצנזור החתימה שלי, כשרשמתי דברים בגנות סאבסנטר ( הצנזור מצידו יעלם, אם אני אחליף את "סאבסנטר" ב"טורק" ).

אפשר להרחיב ולקרוא על ההתפתחויות האחרונות פה: http://www.qsubs.org/index.php?showtopic=55986

ברשותך, אני חייב לתקן את דבריך.

לפני זמן רב היה בפורום של קיו הורדת כתוביות, פרסום על שחרור כתוביות וכו'.

הם הבינו שגם אחרי הסכסוך עם טורק שהיו בו, החדירו מסרים סמויים לתרגומים כדי להרוויח גולשים לפורומים שלהם,

הציפו אלפי תגובות בטורק תחת מאות משתמשים שונים, פרסמו דרך אתרי הורדות השמצות על טורק ועוד... הם הבינו שיש להם מספר גולשים מכובד (כנראה) והם יכולים לעשות מזה קופה (כסף).

הם החליטו לשים פרסומות גוגל אדסנס בפורומים שלהם.

יש לציין שבשנת 2007 הם התלוננו לגוגל אדסנס שטורק שם פרסומות באתר שאינו חוקי.

גוגל מצידם חסמו לנו את החשבון לצמיתות ולא ניסו אפילו להקשיב.

אחרי כשבוע שהם שמו את הפרסומות, הם סגרו את הפורומים.

אני פרסמתי מידע על כך (כאן - החלק העליון) שכולם ידעו את האמת ולא השקר שהם היו מנסים לשחרר בפומבי.

אז כן, אלי"ס שלחו להם מכתב אזהרה לפני תביעה (למספר חברי צוות - מי שירצה לדעת מי, שישלח לי פרטי), ואותם חברי צוות נלחצו ולכן סגרו מיידית את הפורומים.

לאחר מכן הם פרסמו הודעה על כך (איזו ברירה נשארה להם?) והתחילו לבקש כסף מהגולשים שיעזרו להם בתביעה.

הם ניסו להציג שהתביעה היא כאילו בגלל שהם תרגמו זמן רב וכו'.. זה ממש לא בגלל זה. ברגע שהכניסו כסף לכיסם, אלי"ס קלטו שיש להם הזדמנות פז לתפוס אותם על חם.

כשאתה רואה שיש לך גולשים ומעניין אותך רק הכסף, אתה עושה טעויות.

לי כבעל האתר הציעו לא מעט כסף, כתרומה, לפרסום, ועוד דברים בסגנון, ואני לא אקח מאף אחד אגורה כל עוד זה לא בא בצינור המקובל.

אסור להיות עיוור לכסף, להצלחה, לפופולאריות. אחרת הנפילה תהיה קשה מאוד.

לידיעתכם, אותם מתרגמים שקיבלו את המכתב אזהרה, עדיין מתרגמים למרות שחתמו על הסכם שלא יחזרו לתרגם.

ויש לציין שהם לא פרסמו בכלל כמה כסף הם אספו מהגולשים, לאן הלך הכסף, כמה נשאר וכו'. כלום!

אבל הם יכולים לפרסם על טורק שאנחנו גנבים, מרוויחים אלפי שקלים כל חודש, מרמים את הגולשים ומה לא.

לפחות אני מפרסם כמה כסף הכנסנו לאתר כל חודש מתרומות, כמה כסף צריך בשביל השרת כל חודש. אנחנו פרסמנו.

תראו לי אתר אחר שכן פרסם. אף אחד אחר לא פרסם. רק מבקשים תרומה ועוד תרומה.

הסנדק הוא ממש סנדק. כשאני התכתבתי איתו, הוא לא העביר מידע לשאר חברי הצוות. הוא טען שכן, אבל הוכח שלא

מאחר והם לא ידעו על דברים קריטיים שהתכתבתי איתו במיילים. מאז שהבנתי שהשיחות נהיו אישיות ולא מועברות לחברי צוות (במיוחד בזמן שהוא אמר "אני מחליט לקבוצה"), הפסקתי להתכתב איתו.

אפשר להמשיך ולחפור על זה שעות, אבל מוטב שהגולשים כאן ידעו את האמת. לפחות את העיקר.

אני חייב גם להתייחס בעניין תרגום הסדרה 'משחקי הכס'.

לפי ההודעה באקסטרים, הם שחררו SRT רק כי המתרגם כאן nat64x שחרר תרגום.

אחרת התרגום היה יוצא בפורמט המוגן שהם משחררים (כמו צוות קיו), וכל הגולשים עדיין היו סובלים.

אז אם כך יהיה המקרה, עדיף באמת לחכות לקריעה איכותית ומדויקת בלי תנאים, מגבלויות ופורמט לא שמיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש טלית שכולה תכלת.

הם הבינו שניתן לעשות כסף, אבל אתה לא עושה כסף.

הם עושים טריקים כדי למשוך גולשים, אבל אתה רק מזמין אותם לקפה.

הם קלטו שיש להם הזדמנות, אבל אתה לא כי היית עסוק בהאכלת יתומים.

הם לוקחים שוחד, אבל אתה לא לוקח שוחד.

הם סיבכו אותכם עם אירגונים, אבל אתם סיבכתם אותם רק כי רציתם לפרסם את האמת.

הם מבקשים תרומות, אבל אתה רק מבקש לכסות את ההוצאות הגדולות.

הם לא מחזיקים ספרי הנהלת חשבונות כפולים, אבל אתה כן, ומציג לציבור אחד בו אתה לא מרוויח כלום.

אתה לא פחות גרוע מאחרים.

על פי מה שאני ראיתי אתה התסריטאי הראשי בהצגה המכוערת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש טלית שכולה תכלת.

הם הבינו שניתן לעשות כסף, אבל אתה לא עושה כסף.

הם עושים טריקים כדי למשוך גולשים, אבל אתה רק מזמין אותם לקפה.

הם קלטו שיש להם הזדמנות, אבל אתה לא כי היית עסוק בהאכלת יתומים.

הם לוקחים שוחד, אבל אתה לא לוקח שוחד.

הם סיבכו אותכם עם אירגונים, אבל אתם סיבכתם אותם רק כי רציתם לפרסם את האמת.

הם מבקשים תרומות, אבל אתה רק מבקש לכסות את ההוצאות הגדולות.

הם לא מחזיקים ספרי הנהלת חשבונות כפולים, אבל אתה כן, ומציג לציבור אחד בו אתה לא מרוויח כלום.

אתה לא פחות גרוע מאחרים.

על פי מה שאני ראיתי אתה התסריטאי הראשי בהצגה המכוערת הזאת.

תמשיך להכפיש בלי הוכחות, בלי עובדות. אתה יוצא הילד בסיפור הזה.

אמרתי שאסור לבקש תרומות מגולשים? בהחלט מותר. לי לקח המון זמן לבקש זאת.

אבל כשצוות קיו מנסים להציג שאתה מרמה גולשים, לוקח את כספם וכו', והם מבקשים בעצמם תרומות

ואפילו לא מפרסמים כמה תרומות התקבלו, לאן התרומות הולכות, כמה נשאר, אז זה חשוד מאוד בעיניי

ועל כן הם לא יכולים להגיד דבר לרעה על טורק.

להבא אתעלם לחלוטין מהודעותיך. אתה מוזמן לשמור את השטויות שלך לעצמך, אתה לא נראה טוב עם תגובות מיותרות שכאלה.

שיהיה לך בהצלחה ידידי. בזכות אנשים כמוך הכפשות מקבלות במה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך להכפיש בלי הוכחות, בלי עובדות. אתה יוצא הילד בסיפור הזה.

להבא אתעלם לחלוטין מהודעותיך. אתה מוזמן לשמור את השטויות שלך לעצמך, אתה לא נראה טוב עם תגובות מיותרות שכאלה.

שיהיה לך בהצלחה ידידי. בזכות אנשים כמוך הכפשות מקבלות במה.

ואתה יוצא הגבר?

אני כולה מגיב בפעם הראשונה בחיים על התנהלות מגעילה שמתרחשת שנים רבות בתחום אתרי התרגומים, בהם אתה ועוד כמה מפגרים מנהלים מלחמת קקי בנסיון לשלוט על מחשבות ומעשי ציבור גולשים וצופים, מתוך אינטרסים אישיים.

מי שלא נראה טוב זה אתם בעלי האתרים שמקיימים את הספין הזה במקום ליצור מודל חיובי ונקי.

מי שמקבל במה זה בעל הבמה שמחליט להציג עליה את מופע האימים של רוקי, שזה בעלי האתרים עצמם ובראשם אתה המנהיג הגדול.

כאן אנשים יכולים לכתוב מה שהם רוצים, ולהסיק מסקנות בעצמם.

בזכות אנשים כמוני?

בזכות אנשים כמוני עוד חס וחלילה יקום אתר תרגומים נטו בלי כל הלכלוך שאתה וחבריך לתחום הכנסתם אליו.

כי מתחת לכל הדיבורים יש כוונות ויש הצהרות ויש מעשים.

ולי יש רק אינטרס אחד, שיהיו תרגומים טובים לכולם כי גם אני מדי פעם מחפש תרגום למשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה יוצא הגבר?

אני כולה מגיב בפעם הראשונה בחיים על התנהלות מגעילה שמתרחשת שנים רבות בתחום אתרי התרגומים, בהם אתה ועוד כמה מפגרים מנהלים מלחמת קקי בנסיון לשלוט על מחשבות ומעשי ציבור גולשים וצופים, מתוך אינטרסים אישיים.

מי שלא נראה טוב זה אתם בעלי האתרים שמקיימים את הספין הזה במקום ליצור מודל חיובי ונקי.

מי שמקבל במה זה בעל הבמה שמחליט להציג עליה את מופע האימים של רוקי, שזה בעלי האתרים עצמם ובראשם אתה המנהיג הגדול.

כאן אנשים יכולים לכתוב מה שהם רוצים, ולהסיק מסקנות בעצמם.

בזכות אנשים כמוני?

בזכות אנשים כמוני עוד חס וחלילה יקום אתר תרגומים נטו בלי כל הלכלוך שאתה וחבריך לתחום הכנסתם אליו.

כי מתחת לכל הדיבורים יש כוונות ויש הצהרות ויש מעשים.

ולי יש רק אינטרס אחד, שיהיו תרגומים טובים לכולם כי גם אני מדי פעם מחפש תרגום למשהו.

אני לא יוצא הגבר, אבל אני מפרסם מידע עם הוכחות ועובדות. אני לא מחפש להכפיש, אני מציג מידע נכון ומדויק.

אז קדימה ידידי, תקים אתר כתוביות חדש, שיהיה לטעמך, עם כל הכללים שכתבת כרגע, ונראה אותך מחזיק מעמד אפילו במשך שנה.

אבל אתה לא תקים. הכי קל להגיד לאחרים שמשקיעים מזמנם, איך לנהל את האתר, מה הם היו עושים באתר אם היה להם אחד כזה...

אבל אף אחד מהגולשים כאן לא ירים את הכפפה ויקים אתר שיבנה בעצמו, יתחזק וישלם עליו במשך תקופה ארוכה מכספו הפרטי.

כמו כן, תוכל לאמת את המידע שאתה מנסה להפיץ כאן, שאנחנו עושים כסף מהכתוביות/פרסומות.

כשתקים אתר כזה, ותראה שאין כסף מפרסומות, בעיקר כי לגולשים יש חוסמי פרסומות ושהם כמובן נכנסים, מורידים ויוצאים,

אז אתה אולי תפנים סוף סוף, שאין בתחום הזה כסף. זה מבחינתי תחביב ותמיד יישאר תחביב.

בתחביב לא מערבים כסף לכיס הפרטי.

אינך מכיר אותי, ובכל זאת אתה קובע עובדות שאינן מבוססות על דבר פרט לשמועות/השמצות.

אגב, הכי קל זה להרים אתר כתוביות שיהיה מאוכסן על אכסון שיתופי שעולה אפילו 100 שקל לחודש.

אבל כשתצטרך לשדרג לשרת ייעודי (בגלל עומס/כמות גולשים) שעולה הרבה כסף (בעיקר בגלל רשיונות), אז כל התמונה תשתנה לך.

אין לי בעיה לקבל ביקורת בונה, אך מבן אדם שהתנסה בדיוק במה שאני התנסיתי ולא רק צופה מהצד כגולש

כי אין לך סיכוי לדעת את כל המידע הנדרש על מנת לתת ביקורת בונה רצינית ומדויקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תרגומים נטו, שמיועד למתרגמים בכדי ליצור לעדכן ולסנכרן תרגומים, לא זקוק לתעבורה גבוהה, וגם לא לאיחסון גדול.

כל הסיפור כל כך זול בעלויות שזה בסופו של דבר רק עניין של אנשים שמוכנים להשקיע מזמנם.

על זה אפשר להקים או לרתום פלטפורמות שיתוף והפצה לקהל הרחב, באופן שלא מצריך עלויות.

כמו למשל אתרי תרגומים אינטרנשטיונל.

ואני לא יקים את זה, אבל אנשים אחרים שחושבים שזה רעיון טוב בסופו של דבר יעשו זאת.

זה רק עניין של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...