The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies

nat64x

Recommended Posts

האמת? שזכור לי שהיו ספוללירים ולא רק למשחקי הכס :)

art: צפיתי בכל העונת של משחקי הכס ו בערך בכל סידרה אחרת באיחור של שנה + והצלחתי להמנע מספוליירים תמיד. הספויילר היחידי שלא הצלחתי להמנע ממנו, היה בעונה השלישית של משחקי הכס וזה היה פשוט מטורף. כל העולם דיבר עליו בכל חור ואי אפשר היה להתחמק.

בכל מקרה, no hard feelings, יש לי הרגשה ראה בנוגע לדיון ההוא ואני אחזור אליו לאחר שאצפה בעונה הרביעית.

cheers

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

joe - ניקולס קייג' לוקח תחת חסותו נער ממשפחה בעייתית.

סיפור פשוט וסתמי ביותר על החיים הרגילים והמשעממים של כולנו. לא קורה דבר כל הסרט.

אפשר להעביר את הסרט ב-10% ריכוז, ועדיין תרגישו שזה יותר משאבים ממה שנדרש.

בדרך כלל הסרטים של קייג' יותר מהנים, לא יודע מה קרה... פישל.

פרשתי 20 דק' מהסוף (דווקא אז מתחיל סוף סוף להתבשל משהו), אחרי שדחפתי את עצמי במשך זמן ארוך להמשיך.

סרט סתמי עם סיפור סתמי. לדלג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Tokarev. סרט מביך נוסף של ניקולס קייג'. ברמה אפילו נמוכה יותר מהסרט הקודם.

סרט ישר לטלוויזיה למילוי זמן אוויר. משחק גרוע. תסריט cookie-cutter גרוע. אפילו הסצנות האלימות נראות מזויפות לגמרי. ממש חובבני. :facepalm:

בין הסרטים הגרועים ביותר של קייג' שראיתי. תעשו לעצמכם טובה ותראו משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להקביל אותו קצת לסרט עולם המים של קוסטנר.

אני גם לא צופה בטריילרים. הגעתי אליו דרך המלצה גרועה מאחי, אז אם כבר היו ציפיות נמוכות מאוד והוא התעלה עליהן חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פומפיי. ליהוקים גרועים של ג'ון סנו ואדיביסי (אוז) כגלדיאטורים.

ג'ק באוור גם משחק לא באלמנט שלו כסנטור של רומא.

אפשר לראות את הפה שלו מתעוות רק מהנסיון לדבר בסגנון אליטיסטי רומאי טיפוסי.

חרא של אקספוזיציה. מרגישים דיסקונקט במשך כל הסרט לגבי האירועים שקורים על המסך. מרגיש מלאכותי.

לא מתחברים לגורל של אף דמות. מצידנו כשכולם יהפכו לאפר יהיה יותר מבדר.

הבלגן מתחיל בערך 40 דק' מהסוף, עד אז זה רק מרגיש כ FILLER ותרוץ ל"עלילה" מסביב.

כסרט אסונות הוא נכשל עם צילומים לא מרהיבים שמשאירים אותך אדיש.

הסרט נשאר קורני עד הסוף הצפוי עם קרבות לחימה טיפשים בזמן שכל העיר נחרבת סביבם.

ביזבוז זמן. לוותר. סרט מחורבן בכל אספקט.

נחכה לסדרה החדשה של ג'ק באוור שמתחילה עוד יומיים במקום.

:mavet:

לעומת זאת רובוקופ דווקא הצליח להפתיע וקיבלנו סרט כיפי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
גודזילה החדש: לא. לא. אל. פשוט לא. גם אם לרגע אתם חושבים שכן, אז לא.

מה אתה הורס לי את ה- TURN ON? אם כבר להרוס אז איזה סיכומון למה לא? בלי ספויילרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הביקורת בעין הדג, אבל היא קצת מספיילרת.

קודם כל הדמויות שטחיות, שבלוניות וצפויות, המשחק בנאלי (בריאן קרנסטון וקן וואטאנאבה, שהם השחקנים ה"איכותיים" של הסרט, לא באמת משחקים יותר טוב מכל שחקן אחר בסרט, או בכל סרט אקשן אחר). העלילה מטופשת ומלאה חורים. אבל כל זה לא חשוב - זה מה שאני מצפה לו מסרטי אקשן כאלה (זה בדיוק מה שציפיתי מפסיפיק רים, ולא התאכזבתי). בדרך כלל כאלה מפצים על החסרונות האלה בסצינות אקשן מרהיבות, מתח והומור. וכל זה פשוט לא היה בסרט. עד שכבר מגיעים לסצנת אקשן - הסרט חותך לאיזה דיווח חדשות או פשוט לסוף שלה, ומשאיר אותך לנחש מה קרה בינתיים. מה שנשאר הוא סרט משמים באורך שעתיים.

עשה לי חשק לראות שוב את גודזילה מ-1998. עד כמה שמבקרים אותו, הוא לפחות היה סרט אקשן מטומטם וכיפי.

מה שהכי לא ברור לנו הוא שהסרט קיבל ביקורות ממש, ממש טובות בחו"ל - 77% ב-rotten tomatoes, ציון 8 בימדב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oculus. כולם אמרו שזה סרט מעולה. באתי בציפיות די גבוהות. כל הסרט רק מפתחים לך ציפיות למשהו גדול ובסוף זה מתברר כמו עוד פרק filler של Supernatural או אחת הסדרות "אל-טבעיות" שיש כיום. ורק הסוף אפשר להגיד מעט "וואו" אבל נו באמת, בשביל זה לראות? אכזבה לחובבי סרטי אימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...