The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies

nat64x

Recommended Posts

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 4 חודשים מאוחר יותר...

Hunger Games - חרא חרא חרא ועוד פעם חרא!!!!!!!!!!!!!

יצאה לי הנשמה עד שגמרתי אותו, כל כך ארוך ודבילי, השתעממתי מכל רגע. מתחילתו עד סופו סיוט לצפות בו.

חיקוי עלוב ביותר של סרט יפני בכלל בשם Battle Royale.

אם אתם חייבים... אז כבר תצפו בו במקום. http://www.imdb.com/title/tt0266308/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hunger Games - חרא חרא חרא ועוד פעם חרא!!!!!!!!!!!!!

יצאה לי הנשמה עד שגמרתי אותו, כל כך ארוך ודבילי, השתעממתי מכל רגע. מתחילתו עד סופו סיוט לצפות בו.

חיקוי עלוב ביותר של סרט יפני בכלל בשם Battle Royale.

אם אתם חייבים... אז כבר תצפו בו במקום. http://www.imdb.com/title/tt0266308/

האמת מעולם לא הבנתי את הרעש מאחורי סידרת הספרים הזאת.

הספרים הם לא פחות מאשר גניבה ספרותית ממנגה בשם . עכשיו מיילא אם זה לא מנגה מוכרת אך מבין המנגות שהגיעו מאסיה היא דווקא יחסית מוכרת ועדכנית. הרוב המוחלט של המבקרים פשוט התעלם מכך שיש פה גניבה ספרותית.

הסרט עצמו נידון לכשלון. אחרי הכל אנחנו מדברים פה על סרט שהתבסס על ספר שהתבסס על מנגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט עצמו נידון לכשלון. אחרי הכל אנחנו מדברים פה על סרט שהתבסס על ספר שהתבסס על מנגה

נכון. נכנסתי לזה עיוור לגמרי... שמעתי מד"ב, אז אמרתי YAY. :lol:

רק לאחר שכבר הייתי שקוע בבוץ של הסרט ביצעתי את ההקשר. אם הייתי יודע זאת מראש הייתי מדלג עליו.

סרט של שעתיים! $%$#%#$ :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מהמפסיקים באמצע, לדאבוני הרב. הרגל מגונה כזה שיש לי...

בכל מקרה, אני נותן לזה בעיקר להתנגן ברקע, במסך אחר, ושם לב רק בחצי עין תוך כדי שאני עושה דברים אחרים, כך שאני לא מבזבז לגמרי את זמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יותר גרועים מסרטים טובים.

לא יותר פשוט לבחור לראות רק את הטובים?

מה הטעם להזהיר מסרטים שקיבלו ציון נמוך?

בדיוק בשביל זה יש ביקורות והצבעות צופים.

בכל זאת אם כבר התחלנו עם הביקורות על הגרועים.

מה הקטע עם משחקי הרעב?

סרט ממש גרוע.

נראה כאילו החסירו יותר מדי תוכן, ואיבדו את הפרספקטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חידשת לי. יש אוראקל שמגלה לך מה טוב ומה לא? ובכלל כיף לקטר קצת על מסריחים אחרי הסבל שגרמו לך. ;)

והציון ה"נמוך", כדבריך, שהסרט קיבל ב-IMDB הוא 7.6 :facepalm: , כך שלא הייתי קורא לזה מדויק חח. ציון מתוקן שלי - 0 עגול.

ואני לא סומך במיוחד על הצבעות צופים או ביקורות (גם לך תדע אם זאת לא ביקורת שתולה), לכן אני מעדיף לשמוע ביקורות מאנשים שאת טעמם אני לומד להכיר עם השנים. אנשים גם ממליצים בחום על גרועים כל הזמן, כך שקשה מאוד לקבל מידע מהימן שיקטין את סיכוייך להתאכזב. לפחות מתקבל הרושם לאן נושבת הרוח...

כרגע אני מבסס את החלטותי בעיקר לפי הפוסטר, שלוש שורות תקציר, הז'אנר, שחקנים, ציון IMDB וזיפזוף מהיר בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...