קניתי דירה... [יעוץ לגבי קולנוע ביתי] - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי דירה... [יעוץ לגבי קולנוע ביתי]

B.D.B

Recommended Posts

למקרן חשבתי אולי לעביר גם Component ליתר ביטחון אם בעתיד (נגיד עוד 10 שנים) לא ישתמשו יותר ב-.

זה די קריטי לי כרגע לדעת אם יש זרועות קיר למקרן (בניגוד למהתקרה)?

כבר היום מקרנים עם כניסות קומפוננט די נדירים, ככה שההגיון שלך לא ברור. חוץ מזה, אם אתה שם תעלה ברוחב מספיק, תמיד תוכל להחליף בה את הכבל.

אני לא מכיר זרוע קיר, אבל כבר ראיתי פתרונות שמשלבים זרוע ברזל תוצרת מסגר כלשהו, עם זרוע טלסקופית רגילה. מלבד זאת, אתה יכול להתחבר עם הזרוע לתעלות המזגן עצמו אם הם קשיחות, ואם הם רכות, תמיד אפשר להתחבר בינהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר היום מקרנים עם כניסות קומפוננט די נדירים, ככה שההגיון שלך לא ברור. חוץ מזה, אם אתה שם תעלה ברוחב מספיק, תמיד תוכל להחליף בה את הכבל.

אני לא מכיר זרוע קיר, אבל כבר ראיתי פתרונות שמשלבים זרוע ברזל תוצרת מסגר כלשהו, עם זרוע טלסקופית רגילה. מלבד זאת, אתה יכול להתחבר עם הזרוע לתעלות המזגן עצמו אם הם קשיחות, ואם הם רכות, תמיד אפשר להתחבר בינהן.

זה נכון שכניסת הקומפוננט היא מתחילה להעלם ממרבית המוצרים אך הסטנדרט שהוא מחבר COMPOSITE עדיין יהיה זמין גם בעוד עשור...

פתרון שילוב ברזל ועליו מתקן רגיל זה נחמד אך חובבני, לא מקצועי ולא בטיחותי...

תעלות מיזוג בבית מגורים בנויות מתעלות שרשוריות עם בידוד (תחשוב על צינור מייבש בגדים רק גדול יותר), כך שממש אין לך לאן להתחבר עם הבורג...

גם אם התעלות מפח, בתוך הפח יש בידוד, אם תעבור את הפח עם בורג ותפצע את הבידוד יהיה לך חור, אויר ובעיקר לחוט יהיו על הברגים, הברגים יחלידו, סבירות גבוהה שתהיה הזעה וטפטוף לכיוון המקרן...

אם כבל מתחברים לתעלות מזגן, אז אני מתקין עם חבק או מתקן "ל" מיוחד, או מתחבר למסגרת תמיכה עם מוטות הברגה...

בכל מקרה רעיונות לתלייה רצוי לתת רק על שמח נסיון עם המוצרים ובעבודה ולא לשלוף מהשרוול !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר זרוע קיר

אם רק היית טורח לקרוא את כול השרשור אולי היית מכיר..

מדף זה לא אופציה כי המקרן במידה ומותקן עילית צריך להיות הפוך.

מה שהתכוונתי אליו זה יותר קופסא ממדף, שהמקרן מחובר לצד העליון.

זה שמשטח ההקרנה נפתח מהתקרה לא אומר שאני חייב לכוון לשם את המקרן. אני יכול לכוון את המקרן לגובה אמצע החדר.

בזמנו היה קשה למצוא מסכים שנפתחים כול כך הרבה(וגם חשמליים, זה לא נוח אחרת כשהמסך מחובר לתקרה) אולי היום המצב שונה.

בנוסף, אתה כנראה רוצה מיסוך(הפסים השחורים שמסביב להקרנה)

ותמונות של הסטאפ:

P3282615-1.jpg

P3282611-1.jpg

P3282614-1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שכניסת הקומפוננט היא מתחילה להעלם ממרבית המוצרים אך הסטנדרט שהוא מחבר COMPOSITE עדיין יהיה זמין גם בעוד עשור...

פתרון שילוב ברזל ועליו מתקן רגיל זה נחמד אך חובבני, לא מקצועי ולא בטיחותי...

תעלות מיזוג בבית מגורים בנויות מתעלות שרשוריות עם בידוד (תחשוב על צינור מייבש בגדים רק גדול יותר), כך שממש אין לך לאן להתחבר עם הבורג...

גם אם התעלות מפח, בתוך הפח יש בידוד, אם תעבור את הפח עם בורג ותפצע את הבידוד יהיה לך חור, אויר ובעיקר לחוט יהיו על הברגים, הברגים יחלידו, סבירות גבוהה שתהיה הזעה וטפטוף לכיוון המקרן...

אם כבל מתחברים לתעלות מזגן, אז אני מתקין עם חבק או מתקן "ל" מיוחד, או מתחבר למסגרת תמיכה עם מוטות הברגה...

בכל מקרה רעיונות לתלייה רצוי לתת רק על שמח נסיון עם המוצרים ובעבודה ולא לשלוף מהשרוול !!

כן? ומה הטעם בכניסת קומפוזיט במקרן? לראות סרטונים באיכות VCR?

לגבי תעלות מיזוג, קראת בכלל את מה שכתבתי? אם התעלות "רכות", אפשר להתחברי בינהן לתקרה.

לגבי התחברות לתעלות, בטח שמעת על ברגים קודחים מגוולנים עם אטימה.

בעיה אחרת בהתחברות לתעלות מזגן, אגב, היא הרעידות של המזגן שיפריעו לתמונה. אבל את זה צריד לבדוק בכל מקום התקנה ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר כמובן בצינור גמיש מבודד (צמר עטוף בחומר דמוי רדיד אלומיניום) ולא בתעלות איוורור תעשתיות. בכל אופן זה לא משנה כי ראיתי שיש זרועות תליה לקיר.

ואכן אין טעם לקומפוזיט. כל הרעיון הוא HD אנלוגי כגיבוי. מה שמשאיר רק VGA כתחליף אפשרי. האם גם לו עושים phasing out במקרנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...