מחפש תוכנה שיוצרת קבצים שונים בגדלים שונים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה שיוצרת קבצים שונים בגדלים שונים

alex.turovsky

Recommended Posts

אני צריך לערוך בדיקות על מגוון סוגי קבצים של תוכנות שונות ( של תוכנות או AUTOCAD או ZIP או JPEG, PNG או EXE וכדומה).

במקום להוריד כל תוכנה כבדה ולנסות ליצור בה קובץ מסויים בגודל מסויים, חשבתי אולי יש תוכנה שיוצרת קבצי דוגמה של תוכנות פופולריות מסוגים שונים:

- קבצים של תוכנות OFFICE

- של תוכנות עריכת תמונות כמו PHOTOSHOP

- של תוכנות עיבוד תמלילים כמו OPEN או על גרסאותיהן השונות

- של תוכנות עריכת וידאו

וכך הלאה...

חשוב שהקבצים יהיו אמיתיים (נגיד אם זה בקובץ תמונה אז שתהיה בו תמונה או משהו, לא סתם קובץ ששינו לו את הסיומת והוא דחליל).

כאמור אני מחפש שתי תכונות בלבד:

- יצירת מגוון סוגי קבצים

- קביעת הגודל שלהם

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לבדוק תאימות של תוכנה אחת עם מגוון סוגי קבצים במגוון גדלים ומחפש כלי אחד שיתמודד עם העניין.

פעם גם אמרו ,"הלוואי שתהיה תוכנה שתהפוך הרבה קבצים בתיקייה לקובץ אחד" ואז נוצרו תוכנות כיווץ. :)

אני בטוח שאיפשהו יש כלי שעושה גם את הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לציין שקיימת תוכנה שיוצרת קבצים בכל גודל שרוצים, פשוט לא קבצים בסיומות שונות

מעולה לאנשי בדיקות תוכנה שרוצים לבדוק קבצים בגדלים שונים ולעוד כמה שימושים מיוחדים שמפורטים בדף התוכנה.

Dummy File Creator

http://www.mynikko.com/dummy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבירור קל מאוד לעשות תוכנה שיוצרת קבצים אקראיים (למעשה אני יכול לכתוב לך סקריפט פייתון של שלוש שורות שיעשה את זה).

הדרישה שלך הייתה שהתוכנה תהיה מסוגלת ליצור פורמטים ספציפיים (והרבה מהם), ועל זה אמרתי שאני מאוד בספק שיש.

נראה לי שיותר פשוט לחפש קבצים כאלה באינטרנט מאשר ליצור אותם בעצמך.

לדוגמה בשביל למצוא pdfים אתה יכול פשוט לחפש את המחרוזת filetype:pdf בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צריך לכתוב כדי לחפש קובץ DWG בגודל 10MB או 1GB ?

*בחיפוש המתקדם של גוגל לא ניתן לחפש בכלל קבצים או חיתוכים לפי סוג או גודל:

http://www.google.co.uk/advanced_search?q=filetype:pdf&hl=en&client=firefox-a&hs=d1a&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns

אגב יש אתר שמכיל מאגר קבצים שונים בגדלים שונים? מין files repository שכזה. החיפושים שלי העלו חרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאוני, אתרי שיתוף קבצים עם חיפוש מפולח. מזכיר לי עוד סיבה לא לשים שם קבצים :smile1:

תודה.

מעניין אם מישהו ימצא בסוף תוכנה שמייצרת קבצים כאלה כמו שרציתי מלכתחילה.

איך אף אחד לא חשב על תוכנה שתדרוש לדוגמה מותקן, ואז תייצר מהן קבצי DOCX ו XLSX לפי גודל שאני רוצה.

המנוע יהיה מותקן, רק מנגנון יצירת הקובץ ומילויו בתוכן מתוך מאגרי יהיה בתוכנה צד שלישי.

מי שייצר דבר כזה יעשה הרבה כסף אז אם מתכנת קורא את זה, קדימה להרים את הכפפה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...