מחפש מפרט למחשב עד 6.5K לגיימרים לא כולל מסך ולא כולל ציוד היקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט למחשב עד 6.5K לגיימרים לא כולל מסך ולא כולל ציוד היקפי

shakalakazoo

Recommended Posts

לא הבנתי למה אתה מתכוון "נתקע"? כל כרטיס מסך שכבר לא מצליח להריץ משחקים על הגדרות גבוהות, אפשר להגיד שתקועים איתו! כבר באותו היום שקונים כרטיס מסך ולא חשוב איזה תקועים איתו. העניין הוא איזה כרטיס (או מערך) ייתן לך יותר זמן של משחק בהגדרות גבוהות לפני שתתחיל להתפשר. זוג 6950 עוקפים בהרבה זוג 6870 מבחינת רלוונטיות של המחשב למשחקים עדכניים בעתיד. מחיר הכרטיסים האלו ספציפית בחנות הזו הוא קצת יותר מ- 1250 ש"ח לכרטיס, שזה מחיר משתלם עבורם. שאתה אומר ייתן FSP מספיק גבוה, זה על זמן שאול.

אם התכוונתה שבאפן כללי לא משתלם להרכיב מערך, אז לפי דעתי זה לא נכון כי במחיר של שני ליבות חלשות אתה עוקף בהרבה אחת חזקה שעולה הרבה יותר! מערך בונים היום ולא בעתיד שזה כבר לא רלוונטי ומשתלם.

פותח התרד ציינתה תקציב שמאפשר מערכת טובה. לפי דעתי מיותר לנצל את כולו, מה שהצעתי ייתן לך גיימינג להרבה זמן ובחיסכון בתקציב.

נ.ב ברר עם החנות האם ניתן לפתוח את הכרטיסים ל- 6970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי SSD, שווה לשים לב שבנפח של 64GB, מדובר בכונן למערכת הפעלה, אחרי , עדכונים ועוד כך וכך תוכנות, בקושי נשאר לך מקום להתקין משחקים, במיוחד שהיום משחקים יכולים לקחת על הקשיח מספר GBים לא מבוטל. ואז השיפור בזמני טעינה של משחקים לא ממש אקטואלי, צריך בשביל זה של 120GB או יותר, וזה כמובן מזניק את העלויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן,

לא התכוונתי שלא משתלם לבנות מערך ממש לא הכוונה שלי הייתה שלזרוק 2500 ש"ח!!! על זוג כרטיסים כשזוג אחר נותן לך רק מעט פחות זה פשוט בזבוז אטומי.

6950X2 לא חזקים בכל כך הרבה כמו שאתה חושב מ-6870X2.

שים לב:

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-6950-crossfirex-review/10

וזה ב-Crysis

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-6950-crossfirex-review/8

יש משחקים שאפילו זוג 6870 חזקים יותר כמובן שלא ברובם אבל זה עדיין לא הפרש ששווה כמעט 1000 ש"ח, אני מקווה שתסכים איתי שכשה-6870 יתיישנו גם ל-6950 לא יהיה כל כך הרבה זמן מה להציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להזכיר לך ש-BF3 זה משחק שעובר את ה-1.5GB (ואת זה אומר אחד עם GTX570). עם יש לו תקציב והמחיר לא הרבה יותר גבוהה בהתאם לתמורה עדיף לו לשקול את ה-HD6950 (הם גם נפתחים רק בהזזת המתג ל-HD6970, אני פתחתי כבר 3 כאלו).

בסוף זו החלטה של פותח הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותם, מה שאתה אומר לא הכי נכון, הוא לא "זורק" 2500 ש"ח. הוא נתן תקציב של 6.5K למערכת חדשה שהוא בונה, החומרה בהתאם! בתקציב כזה ממש משתלם לבנות מערך של שני 6950. יש להם יכולות OC טובות ואם הם נפתחים ל 6970 אז בכלל אין מה להשוות (נראה שאת Sapphire ניתן לפתוח). 6870 יש בו רק 1GB זיכרון פנימי, ב- 6950 יש 2GB ומשחקים מתחילים לנצל זאת. לפי מה שראיתי פה אנשים הציעו לו מערכת בין 6K-6.3K שתיתן לו יכולת משחקים לפחות זמן מאשר מה שהצעתי לו ובתקציב של 5.9K.

דבר נוסף המשחקים שהבאתה כדוגמה שניהם לא הכי מוצלחים מבחינת ניצול משאבי חומרה והם ישנים גם. תראה את BF3 למשל:

http://www.tomshardware.com/reviews/battlefield-3-graphics-performance,3063-11.html

על רזולוציית FHD יש שיפור של כמאט 20FPS, וזה עוד בלי OC או פתיחה שלהם.

ודבר אחרון, אחרי שזוג 6870 ייתישנו עדיין ל- 6950 יהיה מה להציע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי SSD, שווה לשים לב שבנפח של 64GB, מדובר בכונן למערכת הפעלה, אחרי , עדכונים ועוד כך וכך תוכנות, בקושי נשאר לך מקום להתקין משחקים, במיוחד שהיום משחקים יכולים לקחת על הקשיח מספר GBים לא מבוטל. ואז השיפור בזמני טעינה של משחקים לא ממש אקטואלי, צריך בשביל זה של 120GB או יותר, וזה כמובן מזניק את העלויות.

במדריך למשתמש של הלוח אם שלי כתוב שרק 64 גיגה של ינוצלו כ-cache עבור ההרד דיסק הרגיל, אז אני לא מבין בכלל למה צריך יותר מזה , גם כתוב שם שאת מערכת ההפעלה צריך להתקין על ההרד דיסק הרגיל.

מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...