עזרה בבקשה בבחירת פלאפון דור 3... תקציב: 700 ש"ח - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה בבחירת פלאפון דור 3... תקציב: 700 ש"ח

A.Z.P

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי רביד, כמו שרשמתי בהודעה השנייה שלי פה בדיון, ניסיתי אותו והוא לא נוח בכלל בהקלדה בגלל שיש לו מקלדת מלאה אבל מסך כ"כ קטן. תודה על ההצעה בכל מקרה. digitalseeker אני מניח שהתכוונת ל3710 כי אין 3170. כבר ראיתי אותו ובמחיר הזה יש אופציות הרבה יותר טובות לדעתי בטח ובטח אם קונים משומש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב,

הצצתי על מכשירים משומשים וראיתי כמה אפשרויות לא רעות. אני צריך שני מכשירים ורציתי לדעת מה דעתכם על המכשירים של - הLEGEND והWILDFIRE S?

האם הם יספקו מבחינת הדרישות הבסיסיות שלי (עם דגש על מסך מגע טוב, נוחות הקלדה וסוללה טובה)?

מבחינת הLEGEND אני רואה שרשום שהוא בא עם 2.1 אבל ממה שקראתי תמיד אפשר לשדרג בהם תמערכת, נכון?

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי jkar, כמו שרשמתי כבר פעמיים בדיון הזה, ניסיתי אותו וממש לא נוח להקליד בו (שזה מאוד חשוב לי)+ בביקורות שקראתי עליו ראיתי כמה בעיות כמו:סוללה חלשה יחסית ומסך לא משהו בכלל.

מה אתה אומר על הHTC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב,

הצצתי על מכשירים משומשים וראיתי כמה אפשרויות לא רעות. אני צריך שני מכשירים ורציתי לדעת מה דעתכם על המכשירים של - הLEGEND והWILDFIRE S?

האם הם יספקו מבחינת הדרישות הבסיסיות שלי (עם דגש על מסך מגע טוב, נוחות הקלדה וסוללה טובה)?

מבחינת הLEGEND אני רואה שרשום שהוא בא עם 2.1 אבל ממה שקראתי תמיד אפשר לשדרג בהם תמערכת, נכון?

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

מדובר בשני מכשירים חלשים ומיושנים מבחינת חומרה ומהווים רמת כניסה לכל היותר. אם אתה ממש מתעקש על הם יהיו סבירים (ואם כבר את ה-wildfire ולא את הlegend המיושן בהרבה), אבל לא הכי מומלצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי יואב, השאלה אם מבחינת הפרמטרים שציינתי הם מספקים תסחורה? כי בסה"כ אני לא צריך מכשיר שיריץ לי אפליקציות מתקדמות או דברים כבדים כמו משחקים, אלא שימושים יותר בסיסיים+פה ושם . אגב מהסתכלות שלי הם די דומים מבחינת הנתונים, אז איפה בדיוק ההבדל הגדול ביניהם? ומה לגבי הגרסאות מערכת?

איזה כן היית ממליץ לצורך ההשוואה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל שימושים בסיסיים הם יהיו סבירים. לא תיפול מהרגליים אבל כנראה שלא תסבול במיוחד או משהו כזה.

ההבדלים ביניהם:

1. הווילדפייר S מגיע מהמפעל עם 2.3, הלג'נד רק עם 2.1. זה יתרון גדול אם לא בא לך להתעסק עם הלפת רומים וכו'.

2. הווילדפייר S פיזית קטן וקל יותר.

3. לווילדפייר S יש עוד 128 מגה ראם, זה מאוד משמעותי.

4. ללג'נד יש על הנייר מסך יותר טוב (AMOLED לעומת סתם LCD).

5. על הנייר ללג'נד יש בטרייה יותר חזקה. למרות זאת, זה דווקא יתרון לווילדפייר - הוא נמצא בשוק פחות זמן כלומר הבטריה שלו תהיה כנראה יותר חדשה ופחות שחוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה סבבה חוץ מעניין הזיכרון כל השאר כבר שמתי לב אליהם ואפשר להסתדר איתם. אני מתכוון לקנות משומשים אבל יחסית חדשים לא מלפני יותר מחצי שניה ככה שהסוללה לא נראה לי הספיקה להישחק יותר מדי וגם אם כן אז קונים לא עולה יותר מדי למיטב ידיעתי. תודה על ההשוואה שעשית לי!

יש מכשיר שהיית ממליץ יותר מהם במחיר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם,

אני מעוניין לרכוש מכשיר LEGEND משומש וראיתי שבעל המכשיר רשם במודעה שהוא: "נקנה בסלקום סים פרי". עכשיו מחיפוש שעשיתי על מה בדיוק אומר סים פרי הבנתי שלרוב החברות שהמכשיר נקנה אצלם חוסמות אותו לרשתות אחרות. האם זה אומר שהמכשיר נפרץ?

אני יודע שאני יכול לשאול את בעל המכשיר (וגם אעשה זאת), פשוט רציתי לדעת איך זה עובד בארצנו הקטנה כך שאוכל להבין לבד גם לגבי מכשירים אחרים במידה ולא אקנה מכשיר זה ושלא אקנה בסוף מכשיר שלא יוכל לעבוד לי ברמי לוי בלי שאפרוץ אותו.

תודה מראש למי שיעזור לי להחכים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שי תודה רבה!

העניין שחשבתי עליו זה אם אני לא לקוח החברה האם זה גם תופס? אבל אחרי שדיברתי עם חבר הבנתי שזה ממש לא משנה במקרה שקונים אנדרואיד, אלא אם הייתי קונה (בגלל עדכוני הגרסה שנועלים אותו מחדש) ומזה כבר ירדתי אחרי שראיתי שהם לא משתלמים.

תודה על התשובה בכל מקרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...