HD 7970 בישראל - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD 7970 בישראל

nec_000

Recommended Posts

כי זה בסה''כ כרטיס בודד ולא כפול או כדומה.

לכן חזק ככל שיהיה ה7970 במחיר כזה יש אלטרנטיבות הרבה יותר טובות ומשתלמות.

ולגבי הVSync, אבי בחיים לא משחק עם זה.

כי לרוב זה גורע בביצועים ואני אישית לא שם לב לקריעות בתמונה או משהו כזה(לפחות לא משהו שמפריע לי).

לגיטימי. רק אומר מהנסיון שלי שברגע שהתחלתי לשחק עם v-sync, אני פשוט לא מסוגל לשחק בלעדיו. יכול להיות בהחלט שבכגלל זה הייתי מוכן לשלם סכום כזה על כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תשחק CS 1.6 ותראה איך המשחק ירוץ לך על 60 ואיך ירוץ על 100 FPS , אוקיי?

אני לא רוהב את האימרה הזאת "אין מצב". כן, כן יש מצב ולא משנה כמה סופר מדענים הוכיחו אחרת, אני כן רואה הבדל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה סדר:

1. קיימים מנועים בהם FPS גבוה יכול להשפיע על המשחקיות (למשל מקבצי ירי עדיפים, קפיצות גבוהות יותר של הדמות וכו').

מדובר במנועים ישנים בודדים. עבור משחקי רשת זה כבר חוסר איזון טוטאלי ואף גובל ברמאות מבחינתי. הייתי ממליץ להתקדם, זה שיך לעבר.

2. vsync גורם ל-input lag בהרבה מקרים. הורדת ערך ה-Pre-render limit עוזר לקצץ את ה-lag בכרטיסי לפחות.

(nvidia מממשים מנגנון לשיפור יציבות fps על חשבון מהירות תגובה. לכן שיפור מהירות תגובה עלול לבוא על חשבון fps במידה מסויימת)

עוד טיפ ברחבי הרשת למניעת לאג בשימוש vsync מציע להוריד 1fps מתחת לקצב הרענון (למשל 59fps) ע"י הגבלת fps מלאכותית,

בעזרת תוכנות צד שלישי או דרך הדריבר של NV.

3. בקצב רענון 60hz אין ולא יהיה שום יתרון מבחינה ויזואלית ל-fps הגבוה מ-60 ללא vsync (אלא אם משהו דפוק במנוע)

ההבדלים האפשריים מוזכרים ב-1 ו-2 (פחות לאג עכבר או יתרון משחקיות במנוע שקר כלשהו).

למעשה, מבחינה ויזואלית קיים חסרון בביטול vsync והוא קריעת תמונה, שאותי אישית יכול לשגע.

4. מסכי 120hz זה סיפור אחר, שם אפשר ממש להבחין בעד 120fps (ממליץ בחום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מבין פחות או יותר את החבר'ה שמדברים על CS. אין לי נסיון במשחק הזה אבל יש שם איזשהו טריק במנוע של המשחק שפשוט גורם להרגשה נטולת לאגים ב100FPS מאשר ב60FPS במנוע. באמת אל תשאלו אותי מה ולמה כי אני לא מכיר אלא רק מאנשים שסיפרו לי. בלאן שהיה אנשים גרמו למשחק להראות זוועתי (עוד יותר) בשביל לקבל פריימרייט מפלצתי מסיבות מסויימות, אני לא מאמין שהם עושים את זה סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ולכן רשמתי את סעיף 1. יש את אלו שמשחקים ברזולוציות נמוכות + קצבי רענון גבוהים (100-120hz) על מסכי CRT ישנים (אותם אני יכול להבין),

וכן יש את אלו שספציפית מחפשים להשיג יתרון בניצול פרצות מנוע ישן (וגם אם ביטול פירוט גראפי הוא חלק מהתהליך, אני לא מתעלם ממנו כטריק זול ליתרון בזיהוי אויבים, ללא הסתרה או הסחת דעת מצידם של פיקסלים מיותרים).

בין אם כך או כך, לא ברור לי מה יש להם לחפש באשכול על כרטיס מסך החזק בעולם ;D

(להוציא את אלו שבסך הכל לא מכירים דרך להמנע מ-input lag שגובר בשימוש vsync)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...