זקןק למפרט מחשב לגיימינג , מקסימום ביצועים מינימום מחיר 2.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקןק למפרט מחשב לגיימינג , מקסימום ביצועים מינימום מחיר 2.5K

Fir3DragoN

Recommended Posts

אני יודע שחפרתי פה... אבל כנראה לא הבהרתי את עצמי. יש עדיפות לTMS נתניה.

מה התקציב המקסימאלי? 2500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? להוציא את המירב מהתקציב

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? ללא חריגה עדיף

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Crysis 2

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1280x1024 17 אינץ (מתכוון לשדרג לFHD בהמשך)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות-גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. ללא ציוד היקפי

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא זקוק לדיסק קשיח וצורב

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 5+-

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? מתוכנן אוברקלוק קל עד בינוני אם אפשר

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. TMS או חנויות באזור נתניה

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). USB3, Crossfire, 4 memory sockets

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן, בעתיד הרחוק

אשמח אם תצליחו למצוא לי מפרט מתאים, עדיפות למרובע ליבות ,לכרטיס מסך חזק ול8GB זיכרון

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Quad Core I5 2300 Quad Core 2.8GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪789

קירור למעבד:

Intel Original for 1156 - בקניית מעבד בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪36

לוח אם:

Gigabyte GA-H61M-USB3-B3

כמות: 1 - מחיר: ₪399

מארז:

Yeong Yang 5906 Mid Tower 120mm X 2

כמות: 1 - מחיר: ₪162

ספק כוח:

SeaSonic S12 II 430W A.PFC 30A @ 12V Bulk

כמות: 1 - מחיר: ₪273

זיכרון:

Crucial 4GB DDR3 -1333

כמות: 1 - מחיר: ₪97

כרטיס מסך:

SAPPHIRE HD 6870 1GB GDDR5 PCIE DVI HDMI - בקניית מחשב חדש בלבד

סה"כ: ₪2545

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2495 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/gc2ebkf5

בלי לחרוג,

בשביל כל מה שביקשת תצטרך להוסיף עוד בערך 500 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכת הנהלה: אין צורך לצטט את ההודעה שמעליך במלואה...

שכחתי לומר שאני גם לא צריך מארז.. ואתה מתכוון לומר שבשביל הזיכרונות אני אצטרך להוסיף עוד 500 שקל?

מישהו יכול למצוא לי איכותי ,אמין, זול ובעל הספק כוח שמתאים ל6870 או אפילו לשניים? כמה הכרטיס דורש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fir3DragoN - למה אתה לא טורח לקרוא את חוקי הפורום (ואם קראת, למה אתה מתעקש לעבור עליהם שוב ושוב)? :nono:

אני נועל את הדיונים הכפולים (עד כה ספרתי שניים נוספים לפחות) - המשך זילזול בחוקי הפורום יביא להרחקתך ממנו - ראה הוזהרת!

פתיחת דיונים כפולים והקפצת ת'רדים יוצרת הצפה והטיה של הפורום לרעת משתמשים אחרים.

מותר להקפיץ דיון רק לאחר 24 שעות ללא תגובה ואם לאחר כמה פעמים כאלה לא קיבלת עזרה אתה יכול לפנות אלינו בהודעה פרטית ונשתדל לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על שעברתי על חוקי הפורום.....

מקווה לתגובה מכם.... אני די לחוץ על לקנות... חח הדיסק קשיח שלי הוא 80GB כרגע היות ונהרס לי ה500GB ואני דיי תקוע...

מצאתי למעשה סיבה לשדרג.. נמאס לי מהמחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

[..] AMD ATHLON II X3 455 AM3 (3.3GHz) - BOX ₪393

לוח אם:

[..] ASROCK 760GM-GS3 ₪273

זיכרון:

[..] TRANSCEND 4096MB DDR3 1333 CL9 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪95

כמות:2

כרטיס מסך:

[..] SAPPHIRE HD6870 1GB GDDR5 - RETAIL - לרוכשי מחשב חדש ! ₪869

ספק כוח:

[..] HEC COUGAR RS 450W - RETAIL ₪267

דיסק קשיח:

[..] WD BLUE 500GB SATA3 - לרוכשי מחשב חדש מעל 3000 ש"ח ! ₪479

הרכבת מחשב:

[..] "הרכבה ובדיקות EXPRESS" - הרכבה + ביצוע בדיקות בסיס - איסוף מחשב מהחנות תוך 48 שע´ ! ₪51

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪2522

המעבד הרבה פחות חשוב לגיימינג בתקציבים האלה - אם היית יכול לחרוג לכיוון ה-3K היה אפשר לקפוץ לדרגה הבאה (HD6950 ואולי מעבד חזק יותר).

* שקול קניה של כרטיס מסך יד שניה - תוכל להכניס יותר "ביצועים" בפחות כסף. תבדוק בטריידזון שלנו - יש לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתדר עם 80GB?

חחח בגלל זה התקציב שלי עומד על 2500 מכיוון ואני מתכוון לקנות את הדיסק קשיח בנפרד אני לא סגור אם לחכות שירדו המחירים או לקנות עכשיו , אם אני כן אקנה עכשיו אז אני קונה בנפרד מאייבורי ששם מצאתי את הכי משתלם .

תודה על הדאגה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוריד דיסק קשיח תוכל לעלות ל-HD6950 + מעבד 4X970.

אישית לא הייתי נשאר עם דיסק 80G עתיק ומועד לפורענות.

עדיין עם לוח בעל 2 סלוטים לזכרונות, ללא CF, ללא USB3 ועם יכולת OC גבולית - לוח מתאים יעלה פי 2 בערך.

לרזולוציית המסך שלך אפשר לרדת ל-HD6850 ואפילו ל-HD6770 בלי בעיה אבל אם תשדרג בקרוב ל-FHD זה לא יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה המפרט הזה מתאים למה שכתבתי?

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel i3 2120 3.3GHz 1155 3MB with graphics Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪555

קירור למעבד:

EVERCOOL BUFFALO 2X COPPER HEATPIPE, 10cm FAN

כמות: 1 - מחיר: ₪54

לוח אם:

Gigabyte GA-Z68P-DS3

כמות: 1 - מחיר: ₪493

ספק כוח:

Thermaltake 550W TR2 RX 140mm Dual 12V Rails

כמות: 1 - מחיר: ₪321

זיכרון:

Corsair 8Gb Kit (4G X2) CMX8GX3M2A1600C9 CL-9-9-9-24

כמות: 1 - מחיר: ₪327

כרטיס מסך:

SAPPHIRE HD 6870 1GB GDDR5 PCIE DVI HDMI - בקניית מחשב חדש בלבד

סה"כ: ₪2539

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2489 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/af8un576]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* מעבד יקר ללא צורך. הוא תורם מעט מאוד לביצועים בגיימינג אז למה להשקיע עליו כפול כמעט?

* זכרונות יקרים ללא כל סיבה.

* לוח לא רע אבל עדיין ללא CF (רק X4 בסלוט PCIE השני) ושוב - לא תורם כלום לביצועים ויקר ב~200 ש"ח.

* ספק לא להיט בכלל ולא משתלם כלל למחירו

זה כבר לא מפרט של מקסימום גיימינג לתקציב.

אם אתה מחליט להשקיע יותר על דברים בשביל שדרוג עתידי זה בסדר אבל זה בא על חשבון ביצועי גיימינג כיום.

מצד שני, כל עוד אתה עם המסך הנוכחי גם כרטיס ב~400-500 ש"ח יספיק מעל ומעבר.

אפשר לקחת לוח CF היום עם ספק חזק מתאים אבל ל"הסתפק" ב-HD6770 למשל כי גם הוא מעל ומעבר לנדרש למסך שיש לך.

כשתקנה מסך חדש, תקנה עוד HD6770 ותעשה CF. מניסיוני זה לא תמיד משתלם אבל זו אפשרות.

כל כרטיס בודד מעבר ל-HD6770 יהיה אוברקיל מטורף למסך שלך ולא יתן לך כל תוספת ביצועים מורגשת.

עד שתשדרג מסך ככל הנראה הכרטיס לא יהיה רלוונטי ככרטיס בודד ממילא - ודאי לא לגיימר כבד.

הנה מפרט בסגנון - לדוגמה בלבד:

מעבד:

[..] AMD X4 FX-4100 AM3+ (3.6GHz) - BOX ₪564

לוח אם:

[..] ASROCK 970 EXTREME 4 ₪558

זיכרון:

[..] TRANSCEND 4096MB DDR3 1333 CL9 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪95

כמות:2

כרטיס מסך:

[..] SAPPHIRE HD6870 1GB GDDR5 - RETAIL - לרוכשי מחשב חדש ! ₪869

ספק כוח:

[..] ANTEC NEO ECO 620W ₪400

הרכבת מחשב:

[..] הזמנת חלקים בלבד - ללא הרכבה ₪0

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪2581

אולי תשקול לשדרג את המסך עכשיו? לגיימינג נטו אפשר למצוא מסכים לא רעים בכלל ב~600-700 ש"ח וטובים מאוד ב~850-1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חידשת לי כמה דברים....

לא ידעתי שהמסך משפיע לי על הביצועים.. חשבתי שהוא מקל היות והוא רק 18 אינץ מרובע.... ולא להפך...

כמו כן. אמרת משהו אחר , שהמעבד שלקחתי יקר מידי... לפי מבחני ביצועים הוא הרבה יותר שווה מ FX-4100 כמו כן אני לא מתכנן לעשות היות וזה יעלה לי התקציב עוד.... וידוע שהמעבד הזה לא שווה כלום בלי OC...

ושוב אני מבקש שתתן לי מTMS....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הסברתי את עצמי היטב ככל הנראה - המסך הקטן שלך בוודאי שמקל כי לא צריך כרטיס מסך יקר כדי לשחק עליו בהגדרות גבוהות.

כרטיס ב~600 ש"ח יתן ביצועים כמעט זהים בפועל לכרטיס ב-1600 ש"ח.

המעבד ממילא זניח בגיימינג ולכן העדפתי לשים מעבד 4 ליבתי מאשר דו-ליבתי, אפילו אם האחרון חזק ממנו באופן כללי.

בכל מקרה, מבחינת יחס עלות/תועלת בכלל עדיף המפרט הראשון עם מעבד זול תלת-ליבתי.

אתה יכול לבנות מפרט זהה מכל חנות - זו הבחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי האישית (בהמשך לדיונים שנפתחו בפורום מעבדים, רק ששם לא צויינה העבודה שמחפשים מקסימום ביצועים במינימום מחיר).

קנה מעבד Llano (פלטפורמת FM1 של AMD) משולש או מרובע ליבות. ברזולוציה שלך ועם צפי לשחק בהגדרות בינוניות לדעתי תוכל להשתמש אפילו בליבה הגרפית המובנית. כך תפנה לעצמך לא מעט כסף שאותו תוכל להשקיע בלית ברירה בכונן קשיח.

אם תגלה שהמשחקים לא רצים מבחינתך מספיק טוב על הליבה הגרפית המובנית ו/או כאשר תשדרג למסך ברזולוציה גבוהה יותר, תמיד תוכל להוסיף כרטיס גרפי ייעודי בהמשך.

אולי תוכל אפילו (צריך לבדוק כי זה תלוי בדגמי ההשבבים הגרפיים) לבצע CFX היברידי בין הליבה גרפית וכרטיס גרפי חלש/בינוני של כדי לשפר עוד קצת את הביצועים במשחקים, אבל זה יותר גימיק ממשהו שהייתי בונה עליו כי ספק אם הכרטיס הנוכחי שלך מתאים וברגע שתקנה כרטיס גרפי ייעודי לרזולוציות גבוהות יותר ממילא לא יהיה לך בזה צורך.

היתרון פה הוא שקיימת אפשרות סבירה שתוכל לדחות את קניית הכרטיס הגרפי במספר חודשים (או לפחות עד החלפת המסך) ואז לקנות כבר כרטיס מסך עדכני יותר, כלומר לקבל תמורה טובה יותר לכסף בכל נקודת זמן.

את מעבדי Llano ניתן להמהיר לאזור ה-3Ghz ללא בעיה גדולה, כך שהם לא צפויים להוות צוואר בקבוק בטווח הזמן הנראה לעין גם כשתעבור לשחק ברזולוציות גבוהות יותר.

נכון שאין פה אופק שדרוג גדול ושלא מדובר במעבד הכי "חזק" כשמודדים IPC ("ביצועים" לכל מחזור שעון) אבל השילוב בין המעבד והליבה גרפית במחירם הופכים את הפלטפורמה הזאת למשתלמת מאוד לטעמי לשימושים שלך. לדעתי מערכת כזאת בהחלט עונה על ההגדרה של מקסימום ביצועים במינימום מחיר, בטח לאור האילוצים השונים שצריך לקחת בחשבון (כונן קשיח שמחירו גבוה באופן חריג מאוד בנקודת הזמן הנוכחית) ומסגרת התקציב הכללית שלך.

לדוגמה:

מעבד: A6 3500 (משולש ליבה) או A6 3650 (מרובע ליבות, אם רק אפשרי במסגרת התקציב והאילוצים לדעתי הוא משתלם יותר).

לוח-אם: A75M-HVS כלוח בסיסי וזול שספק אם אתה זקוק ליותר ממנו, או A75 Pro4-M כלוח בעל היצע תכונות גדול יותר אם יש צורך במי מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...