AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 53 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

כמו שאמרתי לא מובן לי למה אסוס בחרו כאלה חבורים לכרטיס כזה יקר שמגביל אתו ברזולציה ביגלל שיש 3 DVI ורק 1 דיספליפורט הכרטיס GTX680X2 לא תומך ברזולציה של המסכים החדשים או חבור של יותר ממסך אחד לחבור יחיד וזה מגביל אתו חבל לAMD יש תמיכה ב4K רזולציה המתאמים השונים רזולציה לפי סדר ישן לחדש

VGA רגיל 1600X1200 לא תומך סאונד

VGA 2560X1600 משופר לא תומך סאונד

DVI יחיד 1920X1200 1080Pלא תומך סאונד

DUAL-DVI 2560X1600 לא תומך סאונד

HDMI 1.3 180P 1920X1200 תומך סאונד

HDMI1.4a 4096X3112 תומך סאונד

DISPLAYPORT1.2 4096X2160 תומך סאונד

חבל שאין ב GTX680 רגיל וכפול תמיכה ב לא מובן לי הבחירה של שתי החברות להגביל כרטיס כזה חזק אפלו בכתבה הם אמרו שזה הגבלה לכרטיס כזה חזק והם לא מבנים את הבחירה הזואת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב מאוד שהחיבורים ככה. אם עכשיו לדוגמא הייתי רוצה להביא עוד 2 מסכים כמו הנוכחי לטובת surround ב-120hz, לא הייתי צריך לחפש שום ממירים

אקטיבים מ-DP ל-DVI Dual-Link ב-100$ ליחידה + סרבול נלווה. כבר ראיתי איזה כאב ראש משתמשי AMD קיבלו מזה עד כה. הרי רוב המסכים לא מכילים כניסת DP.

מה אתה רומז, שאתה צריך 2 או 3 מסכי ?! איפה בכלל ראית מסכים ברזולוצה הזאת זמינים לרכישה בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראתי אנשים עם 3 מסכי 27 של דל תעשה חשבון כמה רזלוציה צריך 3 מסכים של 24 רגלים 1080P עוד אפשרי וגם יש כמה אנשים בפורמים השונים שהזמנו מסך גודל 50 תומך 3D היום זה רק מתחיל כי זה עוד יקר כמו שיש אנשים אם 3 4 כרטסים במחשב למרות שזה גם יקר ולא מישתלם תמיד היו כאלה היום ובימשך הזמן היו יותר שזה היה יותר זול כמו שהיה במעבר ל 1080P שבהתחלה מוצרים עלו פי 3 היום זה זמין לכול כיס אתו דבר אם כונני בזכות מאמצי הטכנולגיה הראשנים שקונים במחיר יקר אני יכול לקנות אחרי כמה זמן במחיר נורמלי ועוד מוצרים יותר חדשים אז צריך אותם ובשבילם הטכנולגיה החדשה שאחרי זמן תהיה זמינה גם לנו תחשוב היום כול סמרטפון תומך במינמום 720P שלא לידבר על 1080P על מסך קטן זה יותר טוב היום מסכי טלוזיה כמות הפקסלים נמוכה ולכן האכות גם תיקח מסך יותר מ 42 וזה כבר גבולי אז רזולציה כפולה ופי שלוש רק ישפרו את האכות יחס פקסלים לגודל מסך ולנו זה הייה יותר טוב כי המגמה היום לעבור למסכים כמה שיותר גדולים אבל לא על חשבון הפקסלים והאכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל מופתע שאתה מצליח לקרוא את מה שהוא כותב.. :bash: :bash:

סכריות MאנדM .. ראיתי שהתייחסת לנתון של צפיפות הפיקסלים ,אז אתה שוכח שרוב האנשים מסתכלים על מסך של 42" ממרחק של 2 מטר ומעלה ,לעומת מסך מחשב של 27" בפחות ממטר ..כל עניין צפיפות הפיקסלים בטלוויזיות לא כל כך מעניין כי כל אחד יושב במרחק אחר מהמסך ,וכל אחד בוחר גודל אחר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אפשר לחבר 3 מסכי 27 אבל לא דרך ה DVI כי כול מסך כזה צריך שני חבורים ויש רק 3 אז מזל שיש חיבור דספלייפורט 1 שמציל את המצב אחרת לא היה אפשר לחבר אז מה שאמרתה זה אתו דבר כמו שאני אמרתי בקשר למסכים גדולים ביגלל הרזולציה עד היום אין מסך למחשב יותר מ 30 ולכן מישתמשים ביותר ממסך אחד וזה לא אתו דבר כמו מסך אחד גדול היום גם שיש רבוי משימות והרבה תכניות חלנות פתוחים מי שעובד בעריכה דיגטלית 30 גודל סבבה ויקר היום אבל אם היה לפחות 40 גודל באכות טובה וגם בשדורי טלוזיה וגם בשמושי מחשב אני לא היתי צריך יותר ממסך אחד ומי שיש לו אפשרות היה מישתמש בשתיים אחד למחשב ואחד לטלוזיה ולא צריך3 מסכים עם מסגרת מעצבנת בנהים ובסלון אני לא מחבר מחשב כי האכות הרבה פחות טובה מסך 42 גודל 1080P לא נוח לעבוד איתי ממרחק של 2 מטרים ומיקרוב מטר זה יותר בעיה של אכות הוא לא ברמה של מסך מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אפשר לחבר 3 מסכי 27 אבל לא דרך ה DVI כי כול מסך כזה צריך שני חבורים ויש רק 3 אז מזל שיש חיבור דספלייפורט 1 שמציל את המצב

Dual-Link DVI זה חיבור בודד (עם יותר פינים), שמסוגל להעביר רזולוציה 2560x1600 @ 60hz. אני אישית משתמש בו ל-1920x1080 @ 120hz.

משמע, 3 מסכים = 3 חיבורי DVI, גם כשמדובר ב-27 אינץ'. סך הכל ניתן לחבר 4 מסכים אם תנצל את ה-DP.

ב-gtx680 ניתן לחבר 2 מסכים ב-DVI ועוד 2 מסכים (HDMI + DP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיי מדהים לראות כרטיס ברמה הזאת בגודל הזה... יכול להיות מושלם למחשבי הHTPC החזקים ,לפי התמונה נראה שהוא אפילו יתאים למארזי הMini ITX

לשם השוואה הHD6850 שלי חלש פי שניים מהכרטיס הזה ועדיין ארוך יותר בכמה ס"מ .. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...