AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 49 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

כל עוד ה מארז מפולטר אין סיבה שהוא יהיה שואב אבק. בקשר לרעש, צריך לחכות שכל הביקורות יעלו. (אבל ההגיון הפשוט אומר -> מאוורר יותר גודל, סל"ד נמוך יותר- > פחות רעש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהו חדש בזה שהכל יקר פה בארץ מאשר ברוב המוחלט בעולם? מדינת עולם שלישי בתחום החומרה, והגבינות הצהובות.

הנה טיזר לביקורת שתעלה מחר בערב:

1NMhm.png

40% OC?

טירוף... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהסיבה שהמחירים אף פעם לא טובים היא בגלל שמביאים כל כך קצת מהם, כלומר ההיצע קטן והמחיר אוטומטית גבוה. עם קצת תושיה וקצת מזל אפשר לייבא או לחילופין לפתוח קבוצת רכישה כמו שעשו עם ה .

אם באמת יש ביקוש, אולי ייצא מזה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהסיבה שהמחירים אף פעם לא טובים היא בגלל שמביאים כל כך קצת מהם, כלומר ההיצע קטן והמחיר אוטומטית גבוה. עם קצת תושיה וקצת מזל אפשר לייבא או לחילופין לפתוח קבוצת רכישה כמו שעשו עם ה .

אם באמת יש ביקוש, אולי ייצא מזה משהו.

היצע קטן + ביקוש גבוה גורמים למחירים מטורפים.

אגב לגבי רכישה קבוצתית - יכול לעזור אבל קחו בחשבון דבר אחד, מחיר הכרטיסים בארה"ב בערך 430$ לגרסאות הטובות, נגיד ותרצו להזמין מחו"ל כולל משלוח ומע"מ תצאו בנזק של 2200 ש"ח + -.

מחיר הכרטיסים בחנויות הבנתי שינוע סביב 2400-2500 ש"ח, לא חושב שיש מקום להוזלה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*נעדרתי לזמן מה מהפורום בשל סיבות ראויות, בנתיים הושק לו בשקט ה- GTX670 ....

רק תזכירו לי בבקשה:

מי זה היה פה (לפני מספר שבועות) ששיער כי פער הביצועים בין 670 עם יחידת SMX אחת נעולה אך עם אותו רוחב פס זכרון,

יהיה קרוב עד מאד בביצועיו ל- GTX680 ?

מי זה היה שטען, כי רוחב פס הזכרון הצר מדי זה מה שמגביל את GTX680 ?

היום למדנו כולנו שעור בסיס:

אם רוחב פס הזכרון מעקב את הליבה ויוצר צוואר בקבוק, אפשר לחתוך את הליבה בשקט כל עוד הזכרון נותר החסם מלעיל.

GTX670 גם הוא מצליח ככל הנראה להרוות את הזכרון, אמנם פחות מ- 680 אבל עדיין, ועל כן פער הבצועים שבין 670 ל 680

קטן עד כמעט ולא קיים.

ליבת Gk104 היתה צריכה להיות משודכת לזכרון ברוחב 384 סיביות, על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל שלה.

בפער המחירים שבין GTX680 ל- GTX670 שעומד על 25% תוספת, אשר מניב שיפור ביצועים ממוצע הנע

בין 4-7% בסך הכל, אין כל הצדקה לרכישת GTX680.

אם בהמשך תצא ליבת GK104 "נעולה יותר", כמו למשל ביטול שתי יחידות SMX, אולי יקראו לכרטיס GTX660Ti

או משהו דומה, יש מצב לכרטיס שיהיה בעל value for money מרשים במיוחד.

הנני בהחלט צופה אפשרות לכרטיס שכזה שנעלו בו 25% מהחומרה, לרבות נעילת בקר אחד מתוך הארבעה, מה שיוביל

למצב של 192bit memory interface, ולביצועים שעומדים על כדי סדר גודל של 75% מביצועיו של GTX680.

הכל במטרה לנצל את הליבות "המאד פגומות" - בכל זאת: להוציא מהן משהו מועיל שאפשר לשווק עדיף מאשר להלשיכן לפח.

מחיר משוער לחיה שכזו ? אני מעריך סביבות 300$ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...