מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 110 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

לא הבנתי.

החלפת מכשיר, בתגובה קיבלת איטיות, ואז הגעת למסקנה (מאוד הגיונית... ::) ) שהגורם לאיטיות הוא הספק הסלולרי (שעבד מצויין עם המכשיר הקודם..) ולא חלילה משהו במכשיר החדש? נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol: :lol:

ברור לי למה לאחר שאתה קורא טענות כאלו, אתה פוטר את כלל הטענות כ"שטויות".

אבל הרי זה גם לא כל כך הגיוני שבכל כל הרבה מכשירים יש בעיות או קונפיגורציה לא נכונה (שהרי אין בעצם הרבה מה להגדיר). אם היתה תקלה אצלי במכשיר, הדברים לא היו טסים כשמחוברים דרך wifi. עובדה שבחלק מן בדיקות המהירות אני כן מקבל אחלה מהירות. אבל זו גם עובדה שבחלק מהמצבים זה נורא איטי. אם יש לך פתרון לזה ואם אתה חושב שאני מפספס פה משהו, אני אשמח לדעת.

ראה:

http://iandroid.co.il/forum/topic118852-10.html

http://iandroid.co.il/forum/topic117446-80.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להעיד מנסיון שקיבוע על הרשת של סלקום לא תמיד עוזר, המכשיר נודד מתי שבא לו.

אז תסלח לי אבל זאת בעיה במכשיר.

נכון, אתה יכול לעבור לרשת אחרת שלא מבצעת נדידה בין שתי רשתות, להגיד "הנה זה הסתדר" ואז להגיע למסקנה ש"הבעיה היתה בגולן" - אבל זאת הסקת מסקנות מעוותת ושגויה. הבעיה היא לא בגולן אלא במכשיר שלך שמבצע נדידה בין רשתות למרות ש(לטענתך) הגדרת לו לא לעשות כך.

שוב,

זה לא עניין של "הגדרות" מסובכות, לא מדובר על על פצצת מימן.

כולה לקבוע למכשיר להתחבר לרשת הסלולרית של סלקום. לבטל את הנדידה ולבטל את בחירת הרשת האוטומטית.

לא ביג דיל.

ברגע שעשית את זה - אתה בדיוק כמו כל לקוח רגיל של סלקום.

כל ניתוקי הרשת האלה שקורים בזמן שהמכשיר מחליף רשתות - יפסקו.

אז יכול להיות שעדיין יהיו בעיות קליטה/איטיות במקומות מסויימים, אבל זה כבר קורה "בסלקום" ולא בגולן בכלל, וקורה גם ללקוחות "אמיתיים" של סלקום בדיוק באותה מידה.

לא רוצה להיות קטנוני אבל שמת לב ששני הדיונים שקישרת אליהם הסתיימו בזה שהבעיה נפתרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי.

החלפת מכשיר, בתגובה קיבלת איטיות, ואז הגעת למסקנה (מאוד הגיונית... ::) ) שהגורם לאיטיות הוא הספק הסלולרי (שעבד מצויין עם המכשיר הקודם..) ולא חלילה משהו במכשיר החדש? נחמד.

לא בדיוק,

מה שקרה זה ככה, קניתי את הטלפון בערב החג. חוץ מהעברת SIM לא עשיתי כלום.

אני מסורתי אז לא השתמשתי במכשיר הרבה וכשכן השתמשתי בו זה היה בדרך כלל בבית עם WIFI. בחלק הזה לא היו בעיות.

כשיצא לי לצאת פתאום הבנתי שאין לי גלישה סלולרית. רק בערב חג שני היה לי זמן להיכנס לאתר של גולן ולחפש את ההגדרות, דרך אגב, כנראה בגלל שאין הרבה משתמשים אין הגדרות ספציפיות ל WP8 אבל זה לא קשה להבין מה כן צריך לעשות גם מההוראות של . בכל מקרה, אחרי שהגדרתי נסעתי למשפחה בדרום ובדרך, כמנהגי, הקשבתי לשירים ב . להפתעתי היו הרבה תקיעות. לא ממש הבנתי למה אבל לא היה לי זמן לטפל בזה.

עכשיו, כשיש לי זמן לטפל בזה אני רואה שהתופעה לא חוזרת על עצמה ככה שאני מניח שהבעיה היתה ברשת ונפתרה. כמובן שיש אופציה נוספת שהבעיה היתה במכשיר ונפתרה לבד על ידי עדכון אבל אני לא אישרתי עדכון כזה כך שאני מניח ברמה די גבוה של ודאות שזו היתה הרשת. לא שלא יכול להיות שאני טועה אבל זה לא נשמע לך סביר יותר מבעיה במכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תסלח לי אבל זאת בעיה במכשיר.

נכון, אתה יכול לעבור לרשת אחרת שלא מבצעת נדידה בין שתי רשתות, להגיד "הנה זה הסתדר" ואז להגיע למסקנה ש"הבעיה היתה בגולן" - אבל זאת הסקת מסקנות מעוותת ושגויה. הבעיה היא לא בגולן אלא במכשיר שלך שמבצע נדידה בין רשתות למרות ש(לטענתך) הגדרת לו לא לעשות כך.

שוב,

זה לא עניין של "הגדרות" מסובכות, לא מדובר על על פצצת מימן.

כולה לקבוע למכשיר להתחבר לרשת הסלולרית של . לבטל את הנדידה ולבטל את בחירת הרשת האוטומטית.

לא ביג דיל.

ברגע שעשית את זה - אתה בדיוק כמו כל לקוח רגיל של .

כל ניתוקי הרשת האלה שקורים בזמן שהמכשיר מחליף רשתות - יפסקו.

אז יכול להיות שעדיין יהיו בעיות קליטה/איטיות במקומות מסויימים, אבל זה כבר קורה "בסלקום" ולא בגולן בכלל, וקורה גם ללקוחות "אמיתיים" של בדיוק באותה מידה.

זה קרה גם באייפון וגם בנקסוס

שניהם מכשירים חדשים ותקינים.

אגב, להיות "לקוח של סלקום" זה לא תענוג גדול

הרשת של אורנג' עדיפה בכל הפרמטרים (מהירות/תדר 900/HD voice)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה גם באייפון וגם בנקסוס

שניהם מכשירים חדשים ותקינים.

אגב, להיות "לקוח של סלקום" זה לא תענוג גדול

הרשת של אורנג' עדיפה בכל הפרמטרים (מהירות/תדר 900/HD voice)

זה לא משנה באיזה מכשירים זה קורה או לא קורה, מה שמשנה זה שהמכשיר מעביר אותך כל הזמן לרשת אחרת ולא נשאר מקובע לרשת שאתה בחרת לו.

ולא אמרתי שלהיות לקוח של זה תענוג גדול, אבל אם יש בעיה ברשת של אז זאת בעיה של , לא של גולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...