מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 113 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

זאת הרי הטעיה בוטה של הצרכן. זה יוצר תחרות מדומה, הרי אין באמת מתחרה נוסף בשוק - זה אותו מתחרה קיים, אורנג'. נציגי 012m לעולם לא יתאמצו לשכנע לקוחות של אורנג' לעבור אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא כל כך מבין למה נציג של 012 צריך להיות מסוגל לשכנע אותי לעבור כדי שזו תהיה תחרות או חוסר רמיה.

אורנג' במקרה הזה לא בדיוק התיימרו להגדיל את התחרות בשוק או משהו כזה. בסך הכל פתחו חברת בת כדי להכנס לנישה מסויימת בשוק שהם לא רוצים למצב את עצמם בה. זו זכותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי ממה הם מתחמקים...

יש חברה ("חברה-בת") ויש לה מנכ"ל שצריך לדפוק חשבון לבעלי המניות. יש לו חופשיות מסויימת בהחלטה במי בשוק להתחרות, בטח ובטח כאשר החברה מרוויחה כסף. אין פה ממש קשר להגבלים עסקיים (אלא אם כן אני מפספס את כוונתך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה ההבדל בין תשעה מליון לביטוח ישיר?

זו אותה חברה, עם מחירים שונים (על הנייר) בדיוק כמו אורנג' / 012.

מי אמר שיש הבדל? גם זה וגם זה לא תקין.

אין הבדל, וה"בעיה" נובעת מכך שעמדתו של מילפורד נובעת מדעה ומתחושת בטן ולא מידע משפטי לגבי הטעיית צרכנים ו"תחרות מדומה".

אם אתה באמת לא מבין מה הבעיה עם זה שקיימות בשוק חברות "מתחרות" לכאורה, כאשר בפועל כולן שייכות לאותם בעלים ולא באמת מתחרות אחת בשניה - אז זה מאוד עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה בזה בעיה. זה מלוכלך לעשות הצגה שלמה של "תחרות" שאיננה קיימת- זה מטעה את הלקוח. לפחות שיציינו "012 מובייל מבית פרטנר תקשורת" או משהו. אבל כמו שאמר גיל:

זה בהחלט חוקי אבל מסריח.

אני חושב שזה לא בסדר, החוק חושב אחרת, החוק ניצח בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלכל מי שיש בעיה עם זה יש גם בעיה עם פולסקווגן

הרי היא מוכרת מכוניות גם תחת המותג שלה, גם תחת מותג פרימיום כמו אודי וגם דרך מותגים זולים כמו סיאט וסקודה.

יש הרי מכוניות כמעט זהות בין המותגים (מנוע/גיר/מרכב)ֿ

כנ"ל לגבי 012 מובייל ואורנג'

הם מציעים בחברה בת מוצר דומה אך זול יותר בתמורה ל"ויתור" על כמה פיצ'רים ברשת, מרכזי שירות ומכירה פיזיים ושירות טלפוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...