מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 105 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא פניתי עדיין.. כמו שאתה רואה אני מנסה לשבור את הראש אם שני עובדי חברות בטוחים שאני טועה, אולי אני טועה וגם אין לי כוח להתקשר ולחכות שעה על הקו ולבזבז ולהתחיל להתווכח עם נציגים. אולי אתם יכולים להאיר את עיניי:

מצורפים החשבונית האחרונה שכוללת גם את המכתב הסופי ואת פירוט האשראי שהולך לרדת לי בפברואר.

אגב - אהבתי את הזלזול שלך בלקוחות.. זה מתיישב טוב עם היחס שמקבלים מבתי עסק שונים בארץ.

במבט ראשון על הדברים,בחשבונית שנסגרה ב21/12/12 היה מופיע התשלום 36 מתוך 36. חשבונית בדר"כ נשלחת לחיוב לאחר שבועיים-שלוש. אנחנו היום ב24/1/13 ואתה מתפלא שראית עדיין חיוב?זה כמובן בהנחה שכל חודש שילמת ולא היו לך בעיות פיננסיות. :hat:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אחדד את הסיפור.. כשהייתי בפלאפון תקופת החשבונית שלי הייתה מהיום ה 15 של החודש עד ה ה 14 של החודש הבא.

את החיוב הייתי רואה ב 19 בדרך קבע ואת החשבונית הייתי מקבל במייל ב 21 כדרך קבע עד כאן?

די דומה למצב שלי עם גולן שמחזור החיוב הוא מה 25 עד ל 24 לחודש הבא והתשלום בפועל מתבצע כ 4-6 ימים לאחר מכן.

אם ב19.4 "נרכש" התשלום ה 28 מהאשראי שלי וירד בפועל בחודש לאחר מכן, אתה יכול לתאר את המשך התמונה.

הניתוק הסופי שלי מפלאפון בוצע ב21 לחודש ותקופת החשבוית האחרונה היא מה 15 ל 21 וזה למה חשבונית לאחר מכן גם נסגרה ב 21.

עכשיו בוא תסביר לי כי אני כנראה עדיין לא מבין, איך הגעת לזה שהתשלום שאני רואה זה התשלום ה 35.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנה לשירות הם יגידו לך מבחית תאריגים במדוייק איזה תשלום שילמת אבל מה שראית עכשיו זה תשלום 35 או 36 לא יותר מזה.לא מאמין? אתה מוזמן ליצור קשר עם השירות שהם יסבירו לך עם תעריכים מדוייקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך שיסבירו לי כי אני יודע מתי ומה שילמתי.

אין יותר ברור מזה - 15.4-14.5 זה זה חשבון שירד ב 19.5 כל חודש מאז ומתמיד.

כשאני מסתכל עכשיו החשבונית שהופקה לי ב 15.4 מכילה חיוב של התשלום ה 28 וגם החשבונית שהופקה לי ב 21.4 מכילה את החיוב הזה.

לי זה נראה כמו באג מערכת וחיוב כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, אתה יכול לבקש מחברת האשראי להנפיק דוח עם כל החיובים שחוייבת ע"י חברת פלאפון מתאריך תחילת עסקת חיוב - זיכוי ועד היום,

או פשוט לספור בעצמך את התשלומים בפועל אם שמרת את דפי החיוב החודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...