מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 112 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

אז כל עוד אתה עם גולן אתה צריך לראות סרטונים באיכות נמוכה?

לצערי כן.

האמת שזה לא ממש מציק לי. אני משתמש בגלישה הסלולרית בעיקר ברכב בשמיעת שירים. כך שאני אפילו לא מסתכל על המסך. אולי זה לא אופטימלי אבל זה מספיק טוב לי כרגע. בנוסף אני מאמין מאוד חזק לתמוך בגולן ולא בחברות העושק אפ"ס. ככה שאם זה מה שאני צריך להקריב זה דווקא לא נראה לי כל כך רציני.

דרך אגב, בגולן היו לי הרבה ניתוקים וחוסר קליטה, בזמן האחרון המצב השתפר באופן משמעותי. עוד מישהו הרגיש את השיפור גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מרגיש, אך אני בסלקום עם טלפון של העבודה. היו עד לפני חודשיים-שלוש ניתוקים כל הזמן. כרגע הרבה יותר טוב.

מלכתחילה חשבתי שהניתוקים של גולן זה בגלל בעיות אצל שהתנסתי בהם במקביל, וגם אחרים אצלי בעבודה. הגיוני בהתחשב שלקוחות גולן רוב הזמן על רשת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב012 ועם הAPN האוטומטי שהגיע עם הסים - והכל עובד... אבל האינטרנט איטי (1673/740) והקליטה באזורים הבעיתיים בירושלים לא טובה יותר מאשר היה בגולן טלקום(על האנטנות של סלקום). מאכזב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיארתי לעצמי שה"מותג הזול" שלהם לא בא without a price.. מוזר אבל שהם לא חוסמים את האופציה להתחבר ל-apn שלהם אם אתה בכלל לקוח של 012 ולא "שלהם".

כמובן... שירותי , כדוגמת תא קולי וויזואלי ו״שיחות HD" הן פריווילגיות של לקוחות אורנג׳ בלבד. עד שהרגולטור לא יתערב, אני בספק אם לקוחות 012 ו/או יופון יהנו מהם אי-פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה דווקא לגיטימי שבתמורה לפחות כסף מקבלים פחות פריווילגיות..

אני רק לא חושב שזה לגיטימי ש-012 מובייל בכלל קיימת - איזה מין דבר זה לקחת חברה קיימת ופשוט לפתוח לה "מותג בת" שפועל על אותן תשתיות בדיוק וכביכול נכנס לשוק תחת מותג עצמאי? זאת הרי הטעיה בוטה של הצרכן. זה יוצר תחרות מדומה, הרי אין באמת מתחרה נוסף בשוק - זה אותו מתחרה קיים, אורנג'. נציגי 012m לעולם לא יתאמצו לשכנע לקוחות של אורנג' לעבור אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן... שירותי , כדוגמת תא קולי וויזואלי ו״שיחות HD" הן פריווילגיות של לקוחות אורנג׳ בלבד. עד שהרגולטור לא יתערב, אני בספק אם לקוחות 012 ו/או יופון יהנו מהם אי-פעם.

HD VOICE עובד ב012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן עדיין אני חושב שעדיף לספוג את הבעיות של גולן (ונתעלם לרגע מהויכוח של האם הבעיות הן שלהם או של המכשיר) ולהשאר אצלם.

לפחות אצלם אין את השטויות הבלתי נסבלות הללו - שמשום מה הצרכנים פה ממש מתעקשים לסבול. צריך להראות לחברות הגדולות שגם אם יש להן עליונות טכנולוגית כלשהי, הרי שהחוויה הצרכנית חשובה לנו לא פחות (הבעיה היא שלא לא כ"כ נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה דווקא לגיטימי שבתמורה לפחות כסף מקבלים פחות פריווילגיות..

אני רק לא חושב שזה לגיטימי ש-012 מובייל בכלל קיימת - איזה מין דבר זה לקחת חברה קיימת ופשוט לפתוח לה "מותג בת" שפועל על אותן תשתיות בדיוק וכביכול נכנס לשוק תחת מותג עצמאי? זאת הרי הטעיה בוטה של הצרכן. זה יוצר תחרות מדומה, הרי אין באמת מתחרה נוסף בשוק - זה אותו מתחרה קיים, אורנג'. נציגי 012m לעולם לא יתאמצו לשכנע לקוחות של אורנג' לעבור אליהם.

כמו מותג הESC של פלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק אותו דבר כי אם אני זוכר נכון ESC הזדהה כמותג "צעירים" של פלאפון.

במקרה של 012מובייל ואורנג' - הקשר נשמר "בסוד". מי שלא מכיר את השוק לא ידע לעולם שמדובר באותה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה שחברה מחזיקה חברת בת שעוסקת באותו תחום

זה קיים בהמון תחומים אחרים

חברות תעופה מחזיקות חברות תעופה אחרות

חברות ביטוח מחזיקות חברות ביטוח אחרות

בנקים מחזיקים בנקים אחרים

וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...