מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 107 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

אתה אשכרה משתמש ב-MMSים? למה?

אתה מתכוון ספציפית לאלו שממ.מ.ס.ים מ\לחו"ל בלבד, או בכללי?

לי אישית אין אפשרות למ.מ.ס. [פה בשימוש מקומי בארץ] וזה מאוד מרגיז.

[נ.ב. יש לי סמיביאן ומכשיר לא חדש =]

ככה שמ.מ.ס. זו האופציה הנורמלית שלי לשלוח [לא רוצה להשתמש באינטרנט].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה

מאחר וזה משנה לך- אענה :)

הסמארטפון שלי- הוא די דאמבפון- 5800 איטי וחנוק בזכרון...

ככה שלהריץ באיטיות, ללא מולטיטסקינג ועל גבי 3.2 אינץ' זה לא להיט- ולכן אני לא טורח לנסות.

התקנתי פעם - היא מתרסקת יותר מאשר עובדת- כי כאמור- אין למכשיר להתמודד עם זה... :facepalm:

אי לכך ובהתאם לזאת :smile1: אני לא משתמש באינטרנט יותר מידי [רק כדי לבדוק דברים בעת הצורך אונליין]

ולכן גם לא רוכש חבילה לא מוגבלת- ולכן מ.מ.ס.ים שעלותם 2 אגורות עבורי בגולן- דוקא כן רלוונטיים- רק שלא עובדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מכשיר שלא מסוגל (חומרתית) להריץ , אני בספק אם הוא רלוונטי בכלל לצפיה/העברה של הודעות תמונה.... כך שבמקרה הזה הפיצ'ר הנ"ל בכלל לא רלוונטי..

my point is, כאשר מישהו מעוניין לשלוח ולקבל תמונות דרך הטלפון, כנראה שמדובר במישהו בעל מכשיר שמאפשר צפיה בתמונות (ולא במסך 2" עם 256 צבעים משנת 2002). ובמכשיר כזה, לא צריכה להיות שום בעיה להפעיל שהוא דווקא מאוד עדין בדרישות החומרה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייישה!!

אולי אני צריך כבר לעדכן ל"אנה" ששלחת לי :-[

אולי אז זה יעבוד!!

ומילפורד- המכשיר אינו 2" עם 256 צבעים, והוא מאפשר גם מאפשר וכו...

עניתי לך כראוי ואתה בוחר לזלזל או מה?

לצורך העניין אספר לך שהמכשיר מסוגל לקבל מ.מ.ס. [לא זכור לי כרגע אם נתקבלו כשעוד הייתי מנוי באורנג או אפילו אחרי שהתחברתי לגולן] בכל אופן- הוא מסוגל טכנית לקבל ... אז אין סיבה שתאשים אותו בפיגור :)

יחסית להיותו 'עגלה' יש לו יכולות רבות וחביבות!! רק איטיות גם כן...

אבל למה הרשיתי לעצמי לדמיין שתהיה עיצה... כבר השלמתי עם זה שלא תהיה לי אפשרות למ.מ.ס.ים בזמן הקרוב :nixweiss:

תודה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי לך כראוי ואתה בוחר לזלזל או מה?

לצורך העניין אספר לך שהמכשיר מסוגל לקבל מ.מ.ס. [לא זכור לי כרגע אם נתקבלו כשעוד הייתי מנוי באורנג או אפילו אחרי שהתחברתי לגולן] בכל אופן- הוא מסוגל טכנית לקבל ... אז אין סיבה שתאשים אותו בפיגור :)

נראה לי שאתה מתבלבל... אתה זה שמאשים אותו בפיגור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על זה ויכוח, כל מה שאני אומר זה שתמיכה לחוד ושימוש לחוד.

בדיוק כמו שאף אחד נורמלי לא משתמש בשיחות וידאו בדור3, כי אם כבר מישהו מספיק מוזר בשביל לעשות את זה - הוא עושה את זה בסקייפ.

כנ"ל לגבי תמונות - תמונות וסרטונים עוברים בכמויות אדירות בוואטסאפ. אין שום סיבה הגיונית להעביר תמונות (באיכות נמוכה אגב) ב-MMS, ואם מישהו חושב להעביר תמונות בטלפון - אז אין שום סיבה שלא יהיה לו מותקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בוצע הניוד ל 012mobile - עבר חלק, ללא כאבים ותופעות לוואי מיותרות. אין ניתוקים, אין תיזוזי carriers הזויים גם כשהקליטה מלאה, אין צורך בהגדרת APNים, סמסים מגיעים מגוגל/פייסבוק, אפילו ה MMS עובד, מבחינת רוחב פס - כ 7 מביט ביורד, באיזור ה 3 בעולה. בתקווה שעורנג' לא יתעוררו וייסגרו את הברז לכל אלו שנוהרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאף אחד נורמלי לא משתמש בשיחות בדור3, כי אם כבר מישהו מספיק מוזר בשביל לעשות את זה - הוא עושה את זה בסקייפ.

דוגמא מצויינת. אמא שלי משתמשת בדור 3 כדי לראות את הנכדים. המכשיר של אחי לא מצליח להריץ ובכל מקרה אם אין לך קליטת H+ מלאה אז הסקייפ מגמגם בעוד שיחות הדור ה3 הרבה יותר סלחניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי שיחות בסקייפ מ*לאס וגאס* לישראל דרך ה-WIFI הנכה של החדר במלון (הרבה פחות מהיר מהמהירות שאני מקבל פה בישראל בדור3..), והוא עבד בלי בעיה. לך תעשה את זה עם דור3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...