Mass Effect 3 - דיון מידע - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 3 - דיון מידע

Googleness

Recommended Posts

תוריד את nv inspector, כנס ל-Profile settings (לחיצה על הכפתור מצד ימין של שדה ה-driver version).

בחר בפרופיל של mass effect 3. בהתאם לתמונה המצורפת - בשביל SGSSAA ראה ערכים המודגשים בוורוד.

בשביל AO ראה ערכים מודגשים בצהוב.

קח בחשבון שגם SGSSAA וגם AO מכבידים מאוד על הביצועים, וכנראה שלא משתלם לך להפעיל את שניהם יחד.

מצד שני אפשר להוריד איכות (למשל SGSSAA על x2 במקום x4, ו-AO על quality/performance במקום high quality).

שים לב שערך ה-Antialiasing compatibility מותאם ספציפית ל-SGSSAA וצריך להזין אותו ידנית (הוא לא נמצא ברשימה, בניגוד לדגלון תאימות של AO מלמעלה).

אם אתה רוצה MSAA רגיל, אפשר לבחור מהרשימה את הדגלון הקיים של "mass effect, mass effect 2", ולבטל את ה- AA transparency supersampling

(אגב מאחר וה-AA שניתן לבחירה מתוך המשחק הוא FXAA, ניתן לשלב אותו יחד עם ההגדרה החיצונית. לדעתי עדיף בלעדיו)

לבסוף לחץ apply changes לשמירה.

תודה רבה ! הסבר מפורט מאוד, הסתדרתי ואני מרוצה, שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסוף היה מאכזב ביותר. סה"כ יש שלושה סוגים שונים של סוף וההבדל היחיד בינהם זה הצבע של האנרגיה שאתה משחרר.

עצוב לי שהם סיימו את הסדרה הנפלאה הזו בצורה כ"כ גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה רע. מהגרפיקה ועד לאנימציה של הדמויות. הכל זז שם בצורה לא מציאותית בכלל וגם חלק מהסצינות כאלה מפגרות.

גם השליטה והתנועה לא משהו. רואים שזה משחק לקונסולות :-\

EA הרסו מותג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי מאוד את המשחק ! מסכים לגבי אנימציות בעייתיות וליפסינק בעייתי באופן רציני. מבחינה גרפית אני דווקא חושב שהוא נראה טוב יותר מ ME2 ואהבתי את המשחקיות למרות שיש מספיק בעיות איתה. אני חושב שעם כמה פאטצ'ים למשחק יהיה שיפור משמעותי. בכל אופן, אני חושב שהמשחק מצויןין ושווה לכל מי שאוהב את הסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך משחק כל כך בינוני מצליח להגיע לממוצע של יותר מ 90 :screwy:

על כל דבר במשחק הזה אני יכול למצוא לפחות דבר שלילי אחד.

גרפיקה: מעט מיושנת, יותר מידי BLOOM, יש באגים בתצוגה ממכסה, יש באגים בתנועות שפתיים (אפילו היה לי סרטון שלא היה תנועות שפתיים בכלל).

סאונד: עוצמה לא מאוזנת כמו שצריך וחבל כי זה הדבר היחיד שעשו במשחק הזה כמו שצריך.

דיבוב: ירידה ברמה ביחד למשחקים הקודמים, הדמויות החדשות לא משהו בכלל.

עלילה: מפגרת, עלובה, שטוחה. כדור הארץ "מרכז העולם" כרגיל, טוב שלפחות הסיום היה בלונדון ולא בירושלים או מכה...חצי מהעלילה היה עדיף לזרוק לפח.

עיצוב שלבים: מסלולי הליכה פגומים!!! פחות מגוון מהמשחקים הקודמים בסדרה.

סיום: אלוהים ישמור כמה הסיום של המשחק הזה עלוב, לפחות אם היה אפשר לסיים אותו מהר >:( את החצי שעה האחרונה היה אפשר לסיים בחמש דקות אם הוא היה הולך מהר יותר :screwy:

כל נושא המיניות: ביצוע נוראי כמו ב DA2, אין לי בעיה אם זה שהם רוצים לעשות דברים כאלה אבל זו לא הדרך, מאוד בולט שהם עושים את זה מהסיבות הלא נכונות. אם הם כל כך מתקדמים ומודרניים למה כל שאר הדברים במשחק נדבקים לחשיבה למתאימה ללפני 100 (כדור הארץ הוא מרכז העולם :o ).

דם: נו באמת?מי נתן למפיק המפגר מ DRAGON AGE לעבוד גם על MASS EFFECT...

אני יכול להמשיך עם זה עוד שעות...חבל, במשחקים הקודמים זה לא היה ככה, במיוחד לא בראשון. תוסיפו לזה גם את ה DAY 1 DLC (שלפי עובדת לשעבר בחברה זה הדרך הנכונה לעשות DLC :screwy: ) ויוצא לכם משחק שעשו אותו רק כי ידעו שאנשים יקנו בלי לחשוב פעמיים.

לא מגיע למשחק הזה יותר מ 7/10 וגם זה רק אם רוצים להיות נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA just CAPCOMed you all :P

עכשיו רק נשאר להם להוציא SUPER MASS EFFECT ALPHA והם באמת יהיו ה האמריקאית :lol:

מעניין מה הדוקטורים חושבים על זה, מעניין למה הם לא עוזבים את החברה ומתחילים מחדש בלי EA...מה שבטוח עכשיו כולנו יודעים ש נסגרה לפני כמה שנים ומאז EA פשוט משתמשים בשם כי קל יותר למכור משחקים של :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שהדבר שהכי הפריע לך במשחק זה שהדמות שלך הפכה GAY... (אגב קראתי קצת ברשת ונראה שזה ממש הגיע לרמות של החרמת המותג)

מאחר והעניין תלוי בבחירות שלך ב-cutscenes, אני רק מתאר לעצמי כמה כעסת לגלות שבדיעבד הבחירות שלך כיוונו לשם :lol:

אני חושב שכל שאר התלונות שהוספת לאחר מכן מאבדות מערכן במידה מסויימת ;D

אישית מעולם לא הייתי חובב גדול של הסדרה. משחק לא רע, היה ונשאר.

אבל תודה על האזהרה, אני עכשיו יחשוב פעמיים לפני שאני עונה לדמויות זכר (למרות שסביר כי ימאס לי לפני שבכלל אגיע לסצינות האילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שאר הבעיות שכתבתי לא קשורות לבעיה הזו :P חלקן גם מפריעות באותה מידה, במיוחד בשלבים האחרונים.

זה שקר שזה תלוי בבחירות ב cutscenes, המשחק דוחף את זה בכוח בדיוק כמה שהיה ב DRAGON AGE 2. הגעתי לשמחק הזה עם 2 מערכות יחסים, אחד עם Miranda (מ ME2) והשניה עם Liara (מ ME1). בחרתי לנסות לשמר את המערכת יחסים עם Liara ולעזוב את Miranda (עשיתי את זה דיי בהתחלה כי לא ידעתי בדיוק כמה Miranda תופיע במשחק)., כשפגשתי את Miranda אמרתי לה שזה נגמר. משם המשחק פשוט הפסיק לשתף פעולה, בין כל משימה ניסיתי לדבר עם Liara וברוב המקרים זה לא עבד :screwy: ואז משום מקום באמצע המשחק קיידן ההומו הזמין אותי לבאר ומשם 2 לחיצות עכבר ושפרד הפך להיות GAY :screwy:

זה מפגר, זה לא הגיוני וזה מראה שהם לא שינו שום דבר מ DA2 (אותה בעיה בדיוק, המערכות יחסים לא תואמות את ההתנהלות שלך במשחק).

תוסיף לזה גם את העובדה שאם תקשיב טוב ותסתובב בעיר חלק גדול מאוד מהדמויות GAYS. זה לא שניסו לשלב אותם בעולם של המשחק, עשו משחק ואז הדביקו עליו GAY בכל מקום שלא ידעו מה לעשות :screwy:

אחרי המשחק הזה לא נראה לי שאני אשחק שוב במשחקים של , אם מישהו יכול להנות ממשחק כזה כניראה שמשהו אצלו לא בסדר, או שהוא FANBOY ולא מעניין אותו שהמשחק לא טוב.

הסיום של המשחק מראה כמה הם לא יודעים מה הם עושים או שזה לא מעניין אותם. כל השעה האחרונה היא פשוט אסון, הקרבות ארוכים מידי וקשים מידי (לא כי הם קשים, פשוט שפרד מתקשה להכנס למכסה כי המערכת שבורה וכשהוא נכנס למכסה הכוונת הרבה פעמים לא עובדת בצורה תקינה). כשאתה מסיים את הקרבות של הסוף וחושב שאתה רואה את סוף המשחק מגיע הקטע הכי מיאש שראיתי בחיים שלי במוצר בידורי. כל הרבע שעה/חצי שעה האחרונה זה בזבוז זמן אחד גדול, לא קורה שום דבר, אי אפשר להתקדם מהר יותר בשביל לסיים מהר וזה מרגיש יותר כמו עינוי ולא משהו שאמורים להנות מימנו. הבחירה האחרונה במשחק גם היא צולעת ועלובה וסרטון הסיום חובבני ביותר.

אם שיחקת ב RAGE זה בערך הרמה של הסיום במשחק הזה, עלוב וגורם לך לשאול למה בזבזת כל כך הרבה זמן בשביל להגיע ל credits (גם על זה דילגתי מרוב שהמשחק עצבן אותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי במשחק אבל על פי התגובות המשחק לא ראוי לקבל ציון טוב בביקורת

שמשהו יכתוב ביקורת ב HWzone

כתבתי כבר ביקורת היא עולה היום או מחר לאוויר.

בקשר לGAYS במשחק, אצלי אישית קיידן מת בME1 פשוט הייתה לו אישיות מעצבנת ואשלי יותר מגניבה ממנו אבל ברצינות בואו נחשוב ביחד אתם מדברים עם ברנש בשם קורטז שהבעל שלו מת והוא בדיכאון:

1. "קורטז אני כאן בשבילך מתי שתרצה"

2. "קורטז תיקח את עצמך בידיים אנחנו במלחמה על הישרדות המין האנושי! BITCH"

בואו נחשוב ביחד מה מוביל לערב רומנטי עם יין ומה יוביל לטייס קרב עצבני שמנגח Harvester עם מעבורת נוסעים... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,עם כמה tweks ועריכות של ה-"Coalesced.bin" הגעתי לתוצאה הבאה(300000 של כח צבאי),נראה כמה זה ישפיע:

tmmb3ygnzhmz.bmp

http://up353. siz . co.il/up3/tmmb3ygnzhmz.bmp

(מה הקטע לעזאזל עם הצינזור של הכתובות :bash: )

יש גם דרך להגיע ל-100% מוכנות,פשוט תורידו את ה-profile הזה:

http://www.wupload.com/file/2673818342/Local_Profile.sav

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...