Mass Effect 3 - דיון מידע - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 3 - דיון מידע

Googleness

Recommended Posts

לא דיברתי על כמות, מבחינתי מורדין הוא הדמות הכי טובה בסדרה, חבל שלא ייצא לשחק איתו זה כל מה שהתכוונתי.

לא יודע למה דווקא את הדמויות האלה בחרו להחזיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני הההשקה הבנתי שבתחילת המשחק יש אפשרות לבחור באיזה משחק רוצים לשחק

יותר אקשן או יותר RPG, אחרי שהתחלתי את המשחק והשתמשתי בדמות שיצרתי עוד במשחק הראשון

לא הייתה לי אפשרות כזאת? האם אני אוטומטית נמצא על מצב RPG בגלל ששיחקתי בשני האחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן סביר להניח שאתה נמצא על אפשרות RPG. חפש בתפריט, אפשר לשנות את זה.

עד עכשיו אני מאוד נהנה מהמשחק. אני שוקל אם לקנות אותו אבל מה שעוצר אותי זה וכמות הDLC המטורפת שהם מוציאים למשחקים שלה. (בגלל זה עד עכשיו נמנעתי מלקנות את המשחקים שלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הההשקה הבנתי שבתחילת המשחק יש אפשרות לבחור באיזה משחק רוצים לשחק

יותר אקשן או יותר RPG, אחרי שהתחלתי את המשחק והשתמשתי בדמות שיצרתי עוד במשחק הראשון

לא הייתה לי אפשרות כזאת? האם אני אוטומטית נמצא על מצב RPG בגלל ששיחקתי בשני האחרים?

איך העלת את השמירות הקודמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני העלתי את השמירה לפי המדריך ב .masseffect2saves.com.

אגב אם מישהו קנה את המשחק פיזית כמוני ורוצה להתחיל לשחק ולעקוף את ה release date check (מעצבנים הEA האלה, אם כבר יש לי את העותק שלי תנו לי להתחיל לשחק!), הדרך הכי פשוטה לעשות זאת היא להשתמש ב free trial של FlyVPN כדי לדמות כתובת IP מארה"ב, עובד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני העלתי את השמירה לפי המדריך ב .masseffect2saves.com.

אגב אם מישהו קנה את המשחק פיזית כמוני ורוצה להתחיל לשחק ולעקוף את ה release date check (מעצבנים הEA האלה, אם כבר יש לי את העותק שלי תנו לי להתחיל לשחק!), הדרך הכי פשוטה לעשות זאת היא להשתמש ב free trial של FlyVPN כדי לדמות כתובת IP מארה"ב, עובד מצויין.

אתה יכול בבקשה להגיד לי מאיפה קנית את הגרסה הפיזית והאם יש שם גרסת אספנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מפריק בגלל שהייתי לידם והיה להם, עולה אצלם 249 ש"ח.

לא שאלתי אותם לגבי האספנים.

אגב בFlyVPN צריך להשתמש רק בפעם הראשונה שאתה מריץ את המשחק וברגע שעברת את הבדיקה של התאריך אפשר לסגור את התוכנה, בפעמים הבאות כבר לא צריך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מאכזב לפי דעתי,ציפיתי ליותר.זהו פרק הסיום לכל הטריולוגיה נכון.

צפיתי לראות את כל מה שהעולם של ME יש להציע.למשו אפי,

בסוף של ME2 אמרתי וואו.כאן זה לא זה.

משהו התפספס כאן.

אבל זו רק דעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מאכזב לפי דעתי,ציפיתי ליותר.זהו פרק הסיום לכל הטריולוגיה נכון.

צפיתי לראות את כל מה שהעולם של ME יש להציע.למשו אפי,

בסוף של ME2 אמרתי וואו.כאן זה לא זה.

משהו התפספס כאן.

אבל זו רק דעתי..

שמע גם אצלי זה לא נראה איי איי איי , אבל תמתין , נראה שהם מכינים משימה אחרונה משהו סוף הדרך , ויש מצב שיהיה סבבה במהלך המסע הזה , לדעתי לפחות .

בכל מקרה רציתי לשתף את כולם במשהו שאני לא מבין של EA , אני קניתי את המשחק לפני חצי שנה מאוריג'ין , אמרו המשחק יוצא ב6.3 שמחתי כולי , אחרי שהורדתי את המשחק(לפני שבועיים) פתאום כותבים לי שאצלי זה משתחרר רק ב9 ביום שישי, אז מה קרה ? יצא הקראק למשחק לאנשים פיראטים , והשתמשתי בקראק כדי לשחק במשחק שקניתי .

נראה לי מאוד עצוב העובדה שאנשים שלא קנו את המשחקיכולים להתחיל לשחק בו לפנייך- מקסימום אתם רואים שכבר יצא קראק ? תשחררו את המשחק לכולם , איפה הראש של EA במקרים כאלה ? בעע לא אוהב את החברה הזאת מאז שקנו את המשחקים שהיא מוציאה ירדו באיכותם ותואמים לסטנדרטים של EA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות את המשחק שירד קצת המחיר,ןעדיין להתקין ולשחק את הפרוץ.

למה לא הייתה קנייה קבוצתית הפעם?

בכל מקרה עוד לא סיימתי אותו אז אולי הוא יפתיע אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...