Mass Effect 3 - דיון מידע - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 3 - דיון מידע

Googleness

Recommended Posts

אחרי האכזבה מ-DA2 חכיתי עם הרכישה עד שיתחילו לזרום ביקורות גולשים. לפי מה שהבנתי מכם הפכו לחברה סוג ג'. עצוב. השינוי לרע התחיל ב-ME2, החמיר ב-DA2 והבשיל ב-ME3. עוד חברה נמחקה מהרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסכים ב-100%, כמשחק פעולה המשחק נחמד מאוד, כRPG פשוט אכזבה. נחמד לראות ביקורת שלא נגררת אחרי ההייפ שEA יצרו לפני ההשקה.

אפשר רק לקוות שBioware יתפסו את עצמם בידיים ויוציאו RPG ראוי בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שקצת הגזמתם עם הביקורת .. בכל זאת המשחק לטעמי משחק טוב מאוד. נכון השני והראשון יותר טובים ממנו אבל להגיד שהמשחק היה אכזבה גמורה זה יותר מדי. המשחקיות יכולה להשתפר בהרבה, יש הרבה בעיות עם הזרימה של התנועה אבל עדיין זה משחק אקשן טוב מאוד. מבחינת RPG אני באמת חושב שעד לסוף המשחק היה מעולה, ואחרי הסוף הוא נפל לממוצע פלוס, בעיקר בגלל שהמשחק כן הציג המון אפשרויות בחירה אבל ללא כל משמעות בסוף של המשחק - אני גם הרגשתי כאילו עומד לבוא איזה סצינה סופית אחרי הסרטון הדי עלוב הזה בסוף שיסביר מה קרה לשאר החברה, אבל קיבלתי איזה ברנש זקן ואיזה ילד מדברים על שפרד .. לא מה שציפיתי. בכל זאת, אי אפשר לומר שהמסע שאתה עובר במהלך המשחק (כאמור עד סופו) לא טוב, להפך אני חושב שהוא מאוד טוב, מאוד מהנה. יש הרבה קטעים מרגשים (הרבה צמרמורות) והמשימות הצדדיות (לא משימות "תן ולך") די נחמדות מזכירות לך את הדמויות מהמשחק השני.

בגדול יש אכזבה במשחק, מבחינתי בעיקר בגלל הדמויות החדשות שאותי לא עניינו בכלל (גם הפרותיאון הזה סתם ייצור מעצבן, לא כזה עניין אותי, והווגה הזה בכלל בחור מיותר) וכמובן הסוף המאוד מאוד מאוד מאכזב. אבל לבוא ולהגיד שכל המשחק היה אכזבה אני לא יכול, כי אני נהנתי מאוד ממנו, למרות הסוף הגרוע. אי אפשר עוד לדעת אולי EA מתכננים לשחרר איזה DLC של עוד מיליון סופים למשחק ולמכור אותו ב 60$, גם אפשרות.

סה"כ אני כן מאוד ממליץ (רק למי שאוהב את הסדרה ועקב אחרי המשחקים הראשון והשני) לקנות את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,אחרי כל העריכות וה-tweaking יש לי עכשיו 3 אפשרויות בסוף:

1או לשלוט על הריפרס

2 להשמיד אותם

3 או להתמזג איתם(עם הסינטטים)וליצור צורת חיים חדשה,אורגני וסינטטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,אחרי כל העריכות וה-tweaking יש לי עכשיו 3 אפשרויות בסוף:

1או לשלוט על הריפרס

2 להשמיד אותם

3 או להתמזג איתם(עם הסינטטים)וליצור צורת חיים חדשה,אורגני וסינטטי.

צר לי לאכזב אבל גם בלי טוויקינג זה התוצאה שכולם מגיעים אליה.. מה שקראתי לו בביקורת "סצינת עשינו עסק", באיזה דלת תבחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין מה בדיוק נתן ה Effective Military Strength. סיימתי את המשחק עם ציון של כ 2900 בלבד (כ 5700 ב Total Military Strength) מכיוון שאין לי שום עיניין לשחק במולטיפלייר וה readiness rating שלי היה רק 50 אחוז. כשהגעתי להחלטה הסופית היו לי את שלושת הבחירות (סינטזה, השתלטות או השמדה). רציתי לראות מה יקרה אם אגיע למעל 5000 בציון הסופי, הורדתי קובץ ערוך שהופך את הערך מ 50% ל 100% מה שנתן לי ציון סופי של כ 5700. שיחקתי שוב את השלב האחרון של המשחק (מהרגע שנוחתים על כדור הארץ על מנת להשתגר משם לסיטדל) ולא מצאתי שום הבדל, עדיין היו לי את אותן שלושת הבחירות בסוף המשחק. אז מה בעצם הערך הזה נותן?

טוב, מצאתי את התשובה:

http://www.rarityguide.com/articles/articles/1739/1/Mass-Effect-3-Endings-Guide---HEAVY-SPOILERS/Page1.html

מסתבר שבגלל שעברתי 2900 נפתחו לי כל האופציות, ז"א שלא ממש חייב לשחק במולטי או לערוך את הקובץ בשביל לקבל את כל האפשרויות (חוץ מהעבודה ששפרד חי אם הורגים ולא משתלטים או מסנטזים).

באמת שאני לא מבין מה הקשר בין המשאבים שאתה מגייס לכמות הבחירות שהישות נותנת לך. למה אם הצלחת לגייס יותר משאבים למלחמה פתאום אתה יכול לבחור בבחירות נוספות? איך זה קשור האחד לשני? הזוי, כמו הרבה דברים בסיום של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל מה שמעצבן, הבחירות שלך לא באמת משפיעות. אתה יכול להיות מנייאק כל המשחק, או מלאך כל המשחק אבל עדיין תקבל 3 אופציות בסוף. מכוסתח מכוסתח מכוסתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהמשחק טוב, הביקורת לא מציגה את דעתי על המשחק.

בקשר לבחירות, זה לא חדש שהבחירות לא באמת משפיעות על המשחק ::) זה כך בכל המשחקים של .

פשוט תראו את הציונים שהאחרים נתנו, כולם 90+ וזה לדעתי משקף את איכות המשחק.

המשימות ממש מושקעות ויש המון איזכורים לבחירות שעשית במהלך המשחקים הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הביקורות היום זה בולשיט, משנה לשנה יש יותר חוסר תאום בין הביקורות של השחקנים והביקורות של האתרים הגדולים (ולאחרונה גם הקטנים יותר).

יש דברים שכתבו בביקורת שאני לא מסכים איתם, יש פגמים בתכנון של השלבים (מסלולי הליכה והתנגשות) וגם התנועות שפתיים לא תמיד עבדו כמו שצריך (כתבתי על זה באחת מההודעות הקודמות). גם הבעיות תצוגה שהיו במצבים מסויימים במשחק מאוד הפריעו, המצלמה יצאה לי מהמפה והכוונות לא הופיעו לי כמו שצריך והדרך היחידה לסדר את זה הייתה למקם את הדמות במקום שונה.

שוב, בעיות של שפתיים זה לא משהו שיקרה לכולם כי יכול להיות שלי היו סרטונים שונים או שזה היה באג מקומי. גם הבעיות האחרות זה לא משהו שכולם יראו, מסלולי הליכה זה רק במקומות מסויימים ודיי צריך לחפש אותם (קרה לי גם פעם אחת ב ME2 והייתי צריך לחזור לשמירה האחרונה) והתנגשויות זה גם משהו שאנשים לרוב מפספסים ודיי צריך לעבור על כל הקירות בשביל להרגיש את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור הבא מסכם לחלוטין את הדיעה שלי על הסיום של המחשק, כולל העובדה ההזויה שכל הגזעים כרגע תקועים במערכת השמש של כדוק הארץ מכיוון שמפוצצים את המאס רילייס:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיום לא משנה את העובדה שהמשחק הזה פשוט אפי. אין הרבה משחקים שאפשר לומר את זה עליהם.

העולם עשיר, הדמויות מורכבות ועמוקות בצורה יוצאת דופן, הגרפיקה מדהימה, המוזיקה והאפקטים מכניסים אותך לאווירה כמו שלא נתקלתי באף משחק מעולם.

המוזיקה, אלוהים, המוזיקה.

שווה כל שקל.

אמנם הסיום סוג של מבאס, אבל לפחות לחלוטין לא צפוי. זה בכל זאת העלה לי חיוך של סיפוק עמוק כשהקרדיטים התחילו להתעופף ברחבי המסך. אני לא מסכים עם הבחור הזה ביוטיוב כי אם הייתי מקבל סיום שאני מצפה לו - הייתי הופך פאקינג שולחנות וזורק את המסך מהחלון מרוב קריז.

אז לא מה שציפיתי לו, יכול היה להיות יותר טוב, אבל לפחות מספק.

את הנקודות המשחק הזה (וכל משחק אחר לצורך העניין) מקבל על הדרך שהוא נותן לך ללכת, ועל כך שהוא גורם לך ליהנות מכל שניה בדרך הזו, ולא על נקודת הסיום.

מעטים המשחקים שהמצב בהם הוא הפוך - והדוגמא היחידה שעולה לי בשלוף היא Assassin's Creed הראשון, שבו הדרך המייגעת הייתה שווה רק לטובת הסיום האפי. (השני וbrotherhood אגב, טובים לאין ערוך מהראשון כי בהם בעוד שהסיום עדיין בגדר האפי, הדרך מהנה גם כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Casey Hudson - נוציא בעתיד אפשרויות סיום נוספות כ DLC :screwy:

http://kotaku.com/5894186/mass-effects-producer-promises-well-keep-listening-and-new-content-that-brings-closure

או בקיצור, אם יש דברים שלא אהבתם במשחק תוכלו לקנות DLC שיתן לכם את מה שהיה אמור להיות במשחק אם היינו עושים את העבודה שלנו כמו שצריך :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...