Mass Effect 3 - דיון מידע - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 3 - דיון מידע

Googleness

Recommended Posts

אתה לא צריך 300 אלף, אתה רק צריך 5000 בשביל להגיע למקסימום

ספויילרים בלינק http://www.ign.com/wikis/mass-effect-3/Endings

זה לא כזה ברור שם.. אני הבנתי שצריך 5000 לeffective rating (כלומר, אחוז הreadiness כפול הwar assets)

ז"א שאם לא שיחקת בכלל מולטיפלייר ויש לך 50% אז אתה צריך 10,000 war assets בשביל הסוף הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל שאר הבעיות שכתבתי לא קשורות לבעיה הזו :P חלקן גם מפריעות באותה מידה, במיוחד בשלבים האחרונים.

זה שקר שזה תלוי בבחירות ב cutscenes, המשחק דוחף את זה בכוח בדיוק כמה שהיה ב DRAGON AGE 2. הגעתי לשמחק הזה עם 2 מערכות יחסים, אחד עם Miranda (מ ME2) והשניה עם Liara (מ ME1). בחרתי לנסות לשמר את המערכת יחסים עם Liara ולעזוב את Miranda (עשיתי את זה דיי בהתחלה כי לא ידעתי בדיוק כמה Miranda תופיע במשחק)., כשפגשתי את Miranda אמרתי לה שזה נגמר. משם המשחק פשוט הפסיק לשתף פעולה, בין כל משימה ניסיתי לדבר עם Liara וברוב המקרים זה לא עבד

לפי מה שהבנתי אם אתה מתחיל מערכת יחסים מסויימת ב ME 2 כשיש לך כבר מערכת יחסים מME אז זה נחשב כ"בגידה". אתה חייב להישאר נאמן לדמות שהיית איתה ברומן במשחק הראשון גם במשחק השני ולא להתחיל רומן נוסף. צויין כבר שבגידה וכניסה למערכת יחסים נוספת במשחק השני תגרום לתגובה שלילית במשחק השלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי אם אתה מתחיל מערכת יחסים מסויימת ב ME 2 כשיש לך כבר מערכת יחסים מME אז זה נחשב כ"בגידה". אתה חייב להישאר נאמן לדמות שהיית איתה ברומן במשחק הראשון גם במשחק השני ולא להתחיל רומן נוסף. צויין כבר שבגידה וכניסה למערכת יחסים נוספת במשחק השני תגרום לתגובה שלילית במשחק השלישי.

לי לא הייתה שום תגובה שלילית, אותו מצב - ליארה בME1, מירנדה בME2 ועכשיו יש לי רומן עם ליארה (אפילו שבאיזשהו שלב אמרתי בטעות למירנדה שאני רוצה להמשיך את הרומן :s07: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מערכת יחסים עם כולם שם(!),עם ה"מזכירה" שלך-(זאת שעובדת מול המפה של הגלאקסיה),עם הכתבת,עם כולם.

שפרד פשוט מזיין את כל מה שזז שם בספינה,lol...

Mass Effect 3 Voice actors

Guess how much it’s gonna cost to get Mass Effect 3′s DLC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסך-הכל נהנה מהמשחק,FPS לא רע בכלל,בסדר הסוף היה דפוק,אבל למה ציפיתם,לשייקספיר..

החלק המתסכל שיכולנו לעשות רק את המשימה הראשית בלי לייבא שמירה ממשחק קודם להתעלם מכל הדיאלוגים ולהגיע לאותה נקודה.

המפתחים של המשחק צריכים לקבל fus-ru-dah לפנים ולהתעורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה הדרגה של renegate/paragon שצריך להגיע כדי שמורדין יסכים לשקר בריפוי הגינופייג'? עשיתי את כל המשימות חוץ מהסיטדל והאפשרויות הללו אפורות אצלי. תודה!

לא יודע, לא כל כך הרבה בהתחשב שזה אמור להיות מוקדם יחסית במשחק.

אני חיכיתי עד הרגע האחרון, ורק אז אמרתי לו.

ההצהרות נקמה + מותה של EVE שאולי יכלה להנהיג אחרת = כשהמלחמה תיגמר וכל הגזעים יהיו חלשים, זה יהיה אסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...