The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי שסיימתי את העלילה הראשית (ואת רוב הקווסטים הצדדיים שנתקלתי בהם), החלטתי לבדוק כמה דברים עם הקונסולה - שמאפשרת לערוך כמעט כל פרמטר במשחק, בדמות ובציוד. כמה מסקנות לגבי המקסימום שהמשחק מאפשר בתחום האלימות הפיזית:

דירוג שריון מירבי ללא מגן: ~950 (עם HEAVY ARMOR 100% עם כל הפרקים בעץ, שריון DRAEDRA מלא, ששופר באמצעות כפפות, תליון וטבעת של +20% שיפורי ציוד כל אחד ואחרי שתיית שיקוי של 40%+ לשיפורי ציוד). כנראה ניתן לעלות עוד יותר באמצעות טבעות או תליונות שמוסיפים לHEAVY ARMOR SKILL.

נזק פמ"פ "יבש" (ללא Enchantments מתכלים על הנשק עצמו): להוציא פטנטים שדורשים נסיבות מיוחדות או נשקים שאינם יעילים בנסיבות אחרות (למשל, התגנבות ודקירה עם פגיון), נראה כי המקסימום הוא עבור Draedric Warhammer, ששופר כפי ששופרו השריונות, שנישא ע"י דמות בעלת Two Handed 100% עם כל הפרקים בעץ, שלובשת תליון, טבעת, כפפות ומגפיים הנותנים +40% נזק דו ידי כל אחד. הנזק: ~400. אם מחפשים משהו טיפה יותר מהיר, אז החרב הדו-ידית מאותה סדרת נשקים נותנת בנסיבות דומות ~370.

נזק קשתות "יבש": קשת Draedric שנוצרה באופן זהה לזה שהוזכר בסעיפים הקודמים, הנישאת ע"י דמות בעלת Archery 100% עם כל הפרקים בעץ והלובשת טבעת, תליון, כפפות וקסדה הנותנים +40% נזק קשת כל אחד (עם פרק מתאים בEnchanting, אפשרי שאלה יחפפו את אלה שהוזכרו בסעיף הקודם) והחמושה בחיצים תואמים, הנזק הוא ~360.

מיותר לציין שלא סביר שתגיעו לסוף המשחק בהגינות עם מספרים כאלה, אבל בהחלט ניתן להתקרב (ואף להגיע) לפחות לאחד מהם. למשל, דמות שמשקיעה רק בנפחות, דו ידי וEnchanting יכולה די בקלות להגיע למספרים שהוזכרו בנוגע לנשק דו ידי.

ובתגובה להודעה של rapidfire - הפרק בדיוק באמצע עץ הנפחות, הדורש 60% יכולת, הוא בדיוק מה שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDRAGON ARMOR הוא PERK מיותר לחלוטין. הוא גם לא כולל (שריונות קלים\כבדים ומגנים בלבד), וגם נותן פחות הגנה משריון DRAEDRA.

ושכחת לומר גם שיריון מכוער לאללה. אבל אם אתה צריך כסף... השריונות האלה נמכרים בהמון כסף, וחוץ מזה אין לך ממש מה לעשות עם ה bones & scales של הדרקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שסיימתי את העלילה הראשית (ואת רוב הקווסטים הצדדיים שנתקלתי בהם), החלטתי לבדוק כמה דברים עם הקונסולה - שמאפשרת לערוך כמעט כל פרמטר במשחק, בדמות ובציוד. כמה מסקנות לגבי המקסימום שהמשחק מאפשר בתחום האלימות הפיזית:

דירוג שריון מירבי ללא מגן: ~950 (עם HEAVY ARMOR 100% עם כל הפרקים בעץ, שריון DRAEDRA מלא, ששופר באמצעות כפפות, תליון וטבעת של +20% שיפורי ציוד כל אחד ואחרי שתיית שיקוי של 40%+ לשיפורי ציוד). כנראה ניתן לעלות עוד יותר באמצעות טבעות או תליונות שמוסיפים לHEAVY ARMOR SKILL.

נזק פמ"פ "יבש" (ללא Enchantments מתכלים על הנשק עצמו): להוציא פטנטים שדורשים נסיבות מיוחדות או נשקים שאינם יעילים בנסיבות אחרות (למשל, התגנבות ודקירה עם פגיון), נראה כי המקסימום הוא עבור Draedric Warhammer, ששופר כפי ששופרו השריונות, שנישא ע"י דמות בעלת Two Handed 100% עם כל הפרקים בעץ, שלובשת תליון, טבעת, כפפות ומגפיים הנותנים +40% נזק דו ידי כל אחד. הנזק: ~400. אם מחפשים משהו טיפה יותר מהיר, אז החרב הדו-ידית מאותה סדרת נשקים נותנת בנסיבות דומות ~370.

נזק קשתות "יבש": קשת Draedric שנוצרה באופן זהה לזה שהוזכר בסעיפים הקודמים, הנישאת ע"י דמות בעלת Archery 100% עם כל הפרקים בעץ והלובשת טבעת, תליון, כפפות וקסדה הנותנים +40% נזק קשת כל אחד (עם פרק מתאים בEnchanting, אפשרי שאלה יחפפו את אלה שהוזכרו בסעיף הקודם) והחמושה בחיצים תואמים, הנזק הוא ~360.

מיותר לציין שלא סביר שתגיעו לסוף המשחק בהגינות עם מספרים כאלה, אבל בהחלט ניתן להתקרב (ואף להגיע) לפחות לאחד מהם. למשל, דמות שמשקיעה רק בנפחות, דו ידי וEnchanting יכולה די בקלות להגיע למספרים שהוזכרו בנוגע לנשק דו ידי.

ובתגובה להודעה של rapidfire - הפרק בדיוק באמצע עץ הנפחות, הדורש 60% יכולת, הוא בדיוק מה שאתה מחפש.

אתה יכול להגיע ליותר,אין ממש גבול.ראה את התמונות ששמתי כמה דפים לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהלומים די נדירים במשחק. (כראוי לאבן הכי יקרה)

במיוחד בהתחלה.

אפשר אולי למצוא אותם כשחוצבים אבנים ומתכות.

בקונטיינרים ובחנויות הם מופיעים מדי פעם. (עם סיכוי הולך וגובר ככל שאתה עולה שלבים)

ואם אתה נתקל בהם מונחים על מדף, תוודא שאף אחד לא מסתכל כשאתה שם אותם בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, פשוט מדהים מה שהקהילה עושה. הורדתי בינתיים 23 מודים שונים.

בין היתר יש שיפורים גרפיים מאוד משמעותיים ששומרים על העיצוב המקורי, כמו המוד הבא:

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=2146#content

רוב המודים כרגע הם גרפיים שמשפרים את רזולוציית הטקסטורות או את האיכות שלהן בלבד.

המשחק משתפר פלאים בזכותם ומנסיון אין פגיעה בביצועים (פועל על ultra + המודים בצורה חלקה).

עם כל זה, אני תוהה איך אחרי כל הפיתוח והמנוע החדש כביכול, לא שיחררו מלכחתילה את המשחק ברזולוציות גדולות.

כי הדרישות יהיו תובעניות מדי? אז תנו לשחקנים להחליט איך לשחק ואל תשחררו אופציות גרפיות שלא משנות כלום בין הגבוהה לנמוכה.

2146-1-1322874837.jpg

2146-1-1322872801.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפחד שהמחשב שלי יתפוצץ אם אני אנסה להריץ את המשחק עם הטקסטורות האלו :P

אין לך מה לדאוג, אני עם 23 מודים שרובם גרפיים ואני לא מרגיש הבדל.

בנוסף אחד מהם זה המוד של ה4GB - אני מניח שהוא משתלב טוב עם הטעינה של טקסטורות כבדות.

בכל מקרה, הכי חשוב- תתקין הכל דרך המוד מנג'ר:

http://www.skyrimnexus.com/content/modmanager

ככה תוכל לבטל הפעלה של מוד או להסיר אותו בשניה בלי להתעסק בהעתקות קבצים ולקרוא הוראות של כל מוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...