The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלת ספויילר:

משהו מוזר לי. סיימתי את קו העלילה הראשי (טיילתי לארץ הגיבורים המתים והרגתי את הדרקון הראשי). בחרתי שלא להרוג לפני כן את הדרקון בראש ההר למרות שביקשו ממני. צפיתי בסצינה בראש אותו הר בה הדרקונים תוהים מה יהיה הלאה... וזהו! המשחק חזר לעצמו, ולא נראה שמישהי מהדמויות מתייחסת בכלל ל"סיום המשחק". זה אמור להיות כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה הוריד את העדכון אתמול בערב.

במקום להוריד עדכון של 50mb הsteam הארור הזה החליט להוריד לי את כל המשחק מחדש :s07:

פשוט ביזיון שלא טיפלו בבעית העדכונים המעצבנת הזאת עד עכשיו. למזלי העתקתי את תוכן המשחק מאח שלי ב10 דקות ויכולתי לשחק.

מי שהתקין מודים עלול לחוות קריסות או בעיות עם fast travel.

כדי לתקן אפשר להוריד את המוד שמרחיב את שימוש הזיכרון במשחק ל4GB. גם משפר ביצועים וגם מכיל launcher משל עצמו:

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=1013

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת ספויילר:

משהו מוזר לי. סיימתי את קו העלילה הראשי (טיילתי לארץ הגיבורים המתים והרגתי את הדרקון הראשי). בחרתי שלא להרוג לפני כן את הדרקון בראש ההר למרות שביקשו ממני. צפיתי בסצינה בראש אותו הר בה הדרקונים תוהים מה יהיה הלאה... וזהו! המשחק חזר לעצמו, ולא נראה שמישהי מהדמויות מתייחסת בכלל ל"סיום המשחק". זה אמור להיות כך?

כן,המשחק חוזר לעצמו כאילו לא הייתה מלחמת עולם.הבלייד מבקשים ממך להרוג את הדרקון שממנו לקחת משימות אבל אנחנו לא ממש יכולים להרוג אותו.אולי זה יהיה איזושהוא DLC.

הפאטצ' הזה מתקן בעיות ישנות ומכניס בעיות חדשות..,עד שהערכה לא תשוחרר אין בכלל מה לדבר על משחק "bug free".

וסטים מעדכן באופן אוטומטי,אם נרצה או לא נרצה..(לא אוהב את סטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כ"כ מטומטם! סיימתי את העלילה הראשית וידעתי שכשאני אסיים אותה ייגמר

לי העניין במשחק \=

קרה לי באובליויאן וקרה לי עכשיו איזה באסה...

אבל לפחות הקווסט הראשי לא רע בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כ"כ מטומטם! סיימתי את העלילה הראשית וידעתי שכשאני אסיים אותה ייגמר

לי העניין במשחק \=

קרה לי באובליויאן וקרה לי עכשיו איזה באסה...

אבל לפחות הקווסט הראשי לא רע בכלל!

כן, גם לי זה קרה באובליביון ושוב בסקיירים. אבל לא נורא, ממילא אני מתכנן לשחק פעם שניה עם דמות אחרת ואז אני אשקיע יותר במשימות הצדדיות ובלחקור את העולם.

זה קצת מוזר שזה קורה, הרי יש מספיק דברים מעניינים לעשות במשחק גם בלי המשימה הראשית. כנראה שזה יותר עניין פסיכולוגי, אחרי שהדמות שלך הצילה את העולם זה פשוט מרגיש טפשי לבצע כל מיני משימות קטנות עבור אנשים ולעזור להם לשלוח חבילה לעיר אחרת או להלחם בכנופיה של שודדי דרכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם לי זה קרה באובליביון ושוב בסקיירים. אבל לא נורא, ממילא אני מתכנן לשחק פעם שניה עם דמות אחרת ואז אני אשקיע יותר במשימות הצדדיות ובלחקור את העולם.

זה קצת מוזר שזה קורה, הרי יש מספיק דברים מעניינים לעשות במשחק גם בלי המשימה הראשית. כנראה שזה יותר עניין פסיכולוגי, אחרי שהדמות שלך הצילה את העולם זה פשוט מרגיש טפשי לבצע כל מיני משימות קטנות עבור אנשים ולעזור להם לשלוח חבילה לעיר אחרת או להלחם בכנופיה של שודדי דרכים...

חחח בדיוק! אני דיי בטוח שזה פסיכולוגי.

אחרי שאני הורג את הדרקון הכי חזק שיש ומציל את העולם קצת קשה לחזור לחיים הנורמאליים..

גם אני כנראה אפתח דמות חדשה אולי איזה קוסם.

האמת קניתי את אובליויאן game of the year באיזה 5$ אז אולי אשחק בו שוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח בדיוק! אני דיי בטוח שזה פסיכולוגי.

אחרי שאני הורג את הדרקון הכי חזק שיש ומציל את העולם קצת קשה לחזור לחיים הנורמאליים..

גם אני כנראה אפתח דמות חדשה אולי איזה קוסם.

האמת קניתי את אובליויאן game of the year באיזה 5$ אז אולי אשחק בו שוב :)

שווה לשחק שוב פעם את אובליביון אפילו אם זה רק כדי להשלים את כל המשימות הצדדיות ואת ה DLC (במיוחד shivering isles).

חוץ משתי הפעמים שיצא לי לסיים את המשחק (כלומר את המשימה הראשית) יצא לי גם לשחק בו פעם שלישית שבה לא נגעתי בכלל במשימה הראשית ובכל זאת מצאתי מספיק מה לעשות בעולם כדי להנות מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן, אם חוקרים ועושים את המשימות הצדדיות, לקראת הסוף המשחק נעשה קל מדי. זה קצת מגוחך שדמות שמתרברבת שאני כביכול לא מתקרב לכח שלה, מוצאת את עצמה משופדת על חרבי (במיטב אנימציית הפיניש :lol: ) אחרי בדיוק שניה וחצי משליפת החרב האמורה מהנדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מדליק.

תגידו, איזה רמת ENCHANTING צריך כדי להגיע נגיד ל-100% REGENERATION?

חשבתי אולי לעשות SMITHING לDRAGON BONES,SCALES שאספתי(יש לי מלא כבר) ולעשות לו ENCHANT של REGENERATION?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חברים

אני מנסה לשפר חרב TWO HAND שיש עליה MAGIC

והוא רושם לי YOU ARE LACK OF PERK TO IMPROVE MAGICAL ITEM

הסתכלתי על ה PERK של ENCHANTING ו SMITHING ולא ראיתי משהו שפותח את האפשרות הזאת :nixweiss:

נא עזרתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...