The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

תודה! אבל יקח לי זמן להגיע אליו..

צריך רמה 50 באילוז'ן.. אני רק 29

אין שום דרך אחרת להרוג מישהו עם קסם מבלי שיגלו אותי?

זה לא כ"כ קשה להגיע לרמה 50 במיומנות. תשתמש הרבה בקסמים של אשליה בקרבות, תלך למאמנים (יש אחד בקולג' של הקוסמים שיכול ללמד אותך) שאצלם אתה יכול לשפר 5 דרגות בכל פעם שאתה עולה רמה. זה ממש לא סיפור. חוץ מזה לא נראה שיש אפשרות להשתמש בקסמים בלי שיגלו אותך, אולי קסמים של זימון יכולים לעבוד אם אתה מסתתר מרחוק ומזמן מפלצת שתתקיף את האויבים שלך.

____

בכל מקרה סיימתי עכשיו את העלילה הראשית אחרי 55 שעות של משחק (הרוב כמובן לא היו בעלילה הראשית) ואני חייב להגיד שבת'סדה עשו עבודה מצוינת במשחק הזה. העלילה הראשית הייתה תמיד הצד החלש שלהם, במיוחד באובליביון שבו הסיפור היה ממש לא מעניין והוא גם הכריח אותך ללכת למקומות מאוד משעממים שחזרו על עצמם כל הזמן. אבל הפעם הסיפור מצוין וממש Epic בקנה המידה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעו סיפור,כל 2\1 שעה אני פוגש "בחור"(אותו בחור) ערסוואת מצוי לבוש חולצת פרווה עם כל השערות של החזה בחוץ ואומר לי"אז אתה קוסם גדול מה",אני אומר לו "כן,לא רע בכלל" "אז בוא נצא לדו-קרב".

בפעמים הראשונות זה היה משעשע.אבל בפעם ה-10 זה הפך לסוג של מטרד..מעין זבוב כזה שמזמזם לך באוזן

"אתה קוסם דגול מה?" :-[ ,"כן, קוסם בן-זונה" >:( "יאללה בוא נצא לדו-קרב"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו סיפור,כל 2\1 שעה אני פוגש "בחור"(אותו בחור) ערסוואת מצוי לבוש חולצת פרווה עם כל השערות של החזה בחוץ ואומר לי"אז אתה קוסם גדול מה",אני אומר לו "כן,לא רע בכלל" "אז בוא נצא לדו-קרב".

בפעמים הראשונות זה היה משעשע.אבל בפעם ה-10 זה הפך לסוג של מטרד..מעין זבוב כזה שמזמזם לך באוזן

"אתה קוסם דגול מה?" :-[ ,"כן, קוסם בן-זונה" >:( "יאללה בוא נצא לדו-קרב"....

נשמע קצת כמו באג, קרה לי כמה פעמים שהזמינו אותי לדו קרב אבל אולי בערך פעם בעשר שעות של משחק.

בכל מקרה, אתה יכול תמיד לענות לו "לא", או פשוט להרוג אותו (רצוי לא ליד עדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כמה שאלות למתחילים

ב. צירפו לי לוחמת בשם LYDEIA - אם היא מתה בקרב , אני נשאר לבד ?

תודה

אחחח אני ולידיה עברנו הרבה בייחד העברתי לה יום אחד חלק מהחפצים שחלקם היו חפצים ממש יקרים היא מתה במיסתוריות ולא שמתי לב שהיא איננה את הגופה עדיין לא מצאתי עד היום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח אני ולידיה עברנו הרבה בייחד העברתי לה יום אחד חלק מהחפצים שחלקם היו חפצים ממש יקרים היא מתה במיסתוריות ולא שמתי לב שהיא איננה את הגופה עדיין לא מצאתי עד היום .

Now thinking about it, and looking at the post before which shows a mod i already use and recommend

I think a Mod called CSI:Skyrim is well called for :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא מתה בוודאות, תוכל למצוא את הקבר שלה באחד מהHall of the Dead שיש ב5 ערים.

אני לא בטוח איך זה עובד, אני חושב שהיא צריכה להופיע בהיכל המתים של העיר ממנה היא באה.

בכל מקרה, כשתיכנס לשם, דלת פנימית תיקח אותך לcatacombs שזה היכל קבורה. תנסה למצוא אותה שם, היא תהיה עם כל החפצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח אני ולידיה עברנו הרבה בייחד העברתי לה יום אחד חלק מהחפצים שחלקם היו חפצים ממש יקרים

איך מעבירים אליה חפצים?

אין לך אחד לפני?,אשלך לך שמירה(רק ששלי עם כמה צ'יטים.... :smile1:

איזה צ'יטים השתמשת? אני משתמש רק בצ'יט של המשקל.. יש לך עוד משהו להמליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...