The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

כל מה שאמרת עכשיו יכול להפתר ע"י מודים,שיגיעו.קצת סבלנות.אפילו אני יכול לפתור את זה(ואח"כ אני גם יגיד לך איך עשיתי את זה).רק חכה לערכה של בטסדה.בתחילת דצמבר.בפורום של ושל בטסדה מדברים רק על זה.

אני יודע שאפשר לפתור את זה בעזרת מודים (בעקרון אפשר לפתור כל בעיה במשחקים בעזרת מודים...) אבל זה לא מצדיק את העובדה שהמשחק יצא כל כך לא מלוטש בכל מה שנוגע לחוויית השימוש והממשק. דווקא לגבי באגים אני סלחן כי אני מבין שבמשחק בקנה מידה כזה עצום אי אפשר לצפות מראש את כל הבעיות האפשריות וכל הצירופים האפשריים, והאמת שלמרבה ההפתעה גם כמעט לא נתקלתי בכלל בבאגים, אבל לגבי הממשק אני מדבר על בעיות שאתה נתקל בהם כבר מהשניה הראשונה שאתה מתחיל לשחק.

יש גם עוד בעיה מעצבנת שחוזרת די הרבה: בדיאלוגים הרבה פעמים העכבר לא בוחר את האפשרות הנכונה. כבר יצא לי לדבר עם NPC ולהגיד לו את אותה שורה שלוש פעמים ויותר רק כי בחרתי בטעות באותו משפט כל הזמן. הפתרון היחיד לזה הוא לבחור את המשפט בעזרת המקשים ו ENTER ולא להסתמך בכלל על העכבר :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שאפשר לפתור את זה בעזרת מודים (בעקרון אפשר לפתור כל בעיה במשחקים בעזרת מודים...) אבל זה לא מצדיק את העובדה שהמשחק יצא כל כך לא מלוטש בכל מה שנוגע לחוויית השימוש והממשק. דווקא לגבי באגים אני סלחן כי אני מבין שבמשחק בקנה מידה כזה עצום אי אפשר לצפות מראש את כל הבעיות האפשריות וכל הצירופים האפשריים, והאמת שלמרבה ההפתעה גם כמעט לא נתקלתי בכלל בבאגים, אבל לגבי הממשק אני מדבר על בעיות שאתה נתקל בהם כבר מהשניה הראשונה שאתה מתחיל לשחק.

המנשק עצמו בעייתי (וכמו שאמרת, נורא לניווט), אבל כן, נראה שאין ברירה אלא להסתמך על קהילת המודרים. בכלל, רוב המשחקים של בת'סדה מבוגבגים מאוד בחודשים הראשונים. בהתייחסות ל-Elder Scrolls, גם Arena וגם Oblivion סבלו מבעיות הרבה יותר קשות מסקיירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל, רוב המשחקים של בת'סדה מבוגבגים מאוד בחודשים הראשונים. בהתייחסות ל-Elder Scrolls, גם Arena וגם Oblivion סבלו מבעיות הרבה יותר קשות מסקיירים.

בנתיים אפשר לספור את הבאגים שנתקלתי בהם על יד אחת.

1) המנוע מתחיל לקרטע אחרי זמן מסוים וחייב איתחול (כל שעה שעתיים).

שיניתי מעט את ההגדרות ונראה שזה קורה פחות.

2) המשחק נסגר בפתאומיות לעיתים רחוקות (קרה לי אולי 3-4 פעמים סך הכל).

3) למרות שעשיתי את המשימה בMARKARTH, כל פעם שאני נכנס למקדש של TALOS חוזרת הסצינה עם הכלא. :s07:

4) לעיתים נדירות דרקון מת ולא נשרף, ולא מקבלים את נשמתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 4- לא קרה לי, אבל הבנתי שכדי לטפל בזה אפשר לעשות fast travel למקום אחר ולחזור ואז לקבל את השנמה.

דווקא לגבי באגים אני חייב להגיד שאחרי 24 שעות של משחק אני מאוד מופתע לטובה.

לא נתקלתי בשום בעיה עד עכשיו. הבעיה היחידה הייתה באשמתי:

הייתה לי משימה שהייתי צריך לקרוא מכתב ממישהו כדי להתקדם, אבל הסמן המשיך להפנות אותי לאחד הדוכנים של הרוכלים,

כשבסביבה שלו לא היה דבר. חשבתי אולי הסמן מצביע על חדר שמתחתיו? גם לא. כשהייתי כבר בטוח שזה באג, הבנתי שבזמן שמכרתי לו מוקדם יותר כמה פריטים, כנראה מכרתי לו גם את המכתב :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה קטנה.

במשימה הזאת שאני נכנס לתוך מסיבה וצריך אחר כך להתגנב החוצה בלי שישימו לב, אז יש בעיה, אני אמור להביא לאיש הזה את החפצים שלי לפני כדי לקבל אותם יותר מאוחר(אחרת אני אתקע בלי כל החפצים שהרווחתי) אבל העביה שאין לו מקום לכולם.

מה אני עושה? יש מקום אחר שאפשר לאכסן את החפצים שלי בינתיים? ואולי בכלל מקבלים אותם ממילא חזרה בסוף הקווסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעביר לו כמה חפצים כדי שהוא יחביא לך אותם במקום מסויים במסיבה

כדי שתוכל להתשמש בהם. אתה לא יכול להביא לו את כולם אז אתה צריך לחשוב

בדיוק במה אתה רוצה להשתמש.

אח"כ הוא ייקח לך את כל שאר החפצים וייתן לך בגדים למסיבה.

בסוף בקווסט תקבל את כל החפצים חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה קטנה.

במשימה הזאת שאני נכנס לתוך מסיבה וצריך אחר כך להתגנב החוצה בלי שישימו לב, אז יש בעיה, אני אמור להביא לאיש הזה את החפצים שלי לפני כדי לקבל אותם יותר מאוחר(אחרת אני אתקע בלי כל החפצים שהרווחתי) אבל העביה שאין לו מקום לכולם.

מה אני עושה? יש מקום אחר שאפשר לאכסן את החפצים שלי בינתיים? ואולי בכלל מקבלים אותם ממילא חזרה בסוף הקווסט?

אתה מביא לו תחפצים שיעזרו לך לסיים תמשימה

בסוף המשימה כללל החפצים יהיה בתיבה והיה לך סימון איפה זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי את הרמה לMASTER והמשחק עדין קל :s07:

כן, רמת הקושי של המשחק ממש קלה. באובליביון היה אפשר להעלות את דרגת הקושי למקסימום ואז לאויבים היה פי 6 והם עשו לך נזק פי 6, מה שהפך את המשחק לכמעט בלתי אפשרי (אפשר היה כמובן לבחור דרגות קושי יותר נמוכות), אבל כאן המשחק ממש קל, למרות שנראה לי שהוא בעיקר קל לשחקנים מנוסים שכבר מכירים את הסדרה, כי ראיתי לא מעט אנשים ברשת שאמרו שהמשחק די מאתגר :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שזו הפעם הראשונה שלו עם משחק מהסדרה גם אני חושב שהמשחק דיי קל, במיוחד אם משחקים "מלוכלך".

לדוגמא פתחתי ארצ'ר עם sneak ואתה יכול להרוג כל דבר שהוא לא scripted event בלי שיראו אותך ממש מהר ואתה גם יכול להשתמש בכל מיני סלעים או מדרגות כדי לגרום לאויבים לרוץ מסביב כמו מפגרים בזמן שאתה יורה בהם(אפשר לעשות את זה לענקים ממש מדרגה נמוכה והם מפילים מלא כסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...