איכות צליל נוראית באוזניות בפאנל הקידמי - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות צליל נוראית באוזניות בפאנל הקידמי

amir77a

Recommended Posts

לי קרה בדיוק אותו דבר (XP PRO, לוח X38 של GB) - עד היום לא יודע ממה זה קרה אבל זה היה מוגבל לסרטים מסויימים שעבדו כראוי רק בנגן מסויים ולא באחרים (VLC במקרה הזה כש-KMPLAYER, MPC, WMP לא ניגנו כראוי).

אולי זה קשור לעובדה ש- משתמש בקודקים משלו, אבל היו מקרים בהם פישל ודווקא KMPLAYER היה בסדר.

זה קורה לך בכל סרט שאתה מנסה לנגן או רק בסרטים מסויימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אולי הבעיה נובעת מחיווט פגום או לא איכותי מהפאנל הקדמי לקונקטור שמצחבר בסופו של דבר ללוח אם. בסה"כ הם לא משתמשים שם בחוטים יותר מדי איכותיים, כשמרכיבים את המארז, אולי יש בעיה באחד החוטים: סיכוך לא טוב וכו'.

אם אתה יכול אולי לפרק את הלוח ולהשוות עם מארז אחר. אם לא בא לך על הכאב ראש הזה אז אפשר פשוט להפעיל אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לחנות ממנה רכשתי את המחשב לפני 7 חודשים.

התגובה הראשונית לא מצאה חן בעיני כלל וכלל. נאמר לי שאין אחריות בכלל על המארז.

התשובה ממש אינה מקובלת עלי. האם אני רוכש מארז בתור כרטיס לוטו, לפעמים זוכה, לפעמים לא?

בינתיים נציג החנות ביקש כי אגיע אליהם והם ינסו לעזור בכל זאת.

אני אגש אליהם בימים הקרובים. מקווה שיסייעו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיה דומה לזו שתיארת במחשב בן יותר מ4 שנים (אמצע 2007). שקעי הפאנל הקדמי של המארז לא היו מחוברים כלל עד אשר התעסקתי וחיברתי אותם בעצמי לשקעי RL +RR שבלוח אם. בתפריט הבדיקה (איפה שמצויר התרשים הגרפי של הרכב הרמקולים וכל רמקול שלוחצים אמור להשמיע צליל בנפרד) עולה כי שומעים דרך האזניות כל צד במקום הנכון ובסדר גמור. אך ברגע שאני בא לנגן שיר/סרט/כל דבר אחר, זה אכן נשמע "קריוקי" גם אצלי. במקביל לקריוקי שאני שומע אני מנסה שוב את הבדיקה והכל/הקול עדיין עובד כמו שצריך לפי הצדדים הנכונים. יתכן וערוצי הצליל ההיקפי פשוט לא נועדו לעבוד במצבי שמע נורמליים, אלא אם נדרש לכך (סרט במצב שמע תומך למשל). בכל אופן אני אנסה לחבר את המחברים למקומות אחרים בלוח אם ואולי כדאי שגם אתה תנסה למצוא כאלה.

לי דרך אגב, יש לוח אם של מדגם GA-8VM800PMD-775-RH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתר על כן, נשמע צליל, אך הוא צליל של קריוקי. כלומר נשמע סאונד, רק החלק הווקאלי כאילו הוחרש.

מנסיוני, התופעה שאתה מתאר נובעת מקצר חלקי בין המגעים השונים של האוזניות (L/R/G). אם ניסית אחרות, סביר להניח שהבעיה במחבר שבמארז.

סתם שאלה, כשאתה בודק את האוזניות דרך התוכנה של RT, זה בודק ערוץ ערוץ (שמאל בנפרד, ימין בנפרד) או בסטריאו?

(כי אם יש קצר חלקי/מלא בין המגעים של הערוצים זה לא משהו שישמע בבדיקה של כל ערוץ בנפרד.)

אגב, ככה באמת עובד גם קריוקי ש"מוחק" את ה-vocals. הם פשוט עושים סופרפוזיציה של שני הערוצים כשאחד בהיפוך מופע, והיות ולרוב ה-vocals עורבלו לשני הערוצים, זה מנטרל אותו (ע"ע התאבכות הורסת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט עושים סופרפוזיציה של שני הערוצים כשאחד בהיפוך מופע, והיות ולרוב ה-vocals עורבלו לשני הערוצים, זה מנטרל אותו (ע"ע התאבכות הורסת).

רק אני לא הבנתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...